• خانه
  • اخبار
  • Redfin 13٪ از نیروی کار را کاهش می دهد و مشاغل خانگی را تعطیل می کند RedfinNow

Redfin 13٪ از نیروی کار را کاهش می دهد و مشاغل خانگی را تعطیل می کند RedfinNow

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Redfin 13٪ از نیروی کار را کاهش می دهد و مشاغل خانگی را تعطیل می کند RedfinNow

Redfin 13٪ از نیروی کار را کاهش می دهد و مشاغل خانگی را تعطیل می کند RedfinNow
(عکس مو قرمز)

Redfin به برنامه تلنگر خانگی RedfinNow خود پایان می دهد و کارمندان خود را برای دومین بار در سال جاری اخراج می کند زیرا هزینه ها را در پاسخ به کندی بازار مسکن کاهش می دهد.

کارگزاری املاک مستقر در سیاتل روز چهارشنبه اعلام کرد که 862 موقعیت یا 13 درصد از نیروی کار خود را حذف خواهد کرد. پس از کاهش 8 درصدی نیروی کار در ماه ژوئن، این دومین دور اخراج شرکت در سال جاری است. تعداد کارمندان Redfin از آوریل 27٪ کاهش یافته است.

سهام Redfin در روز چهارشنبه نزدیک به 10 درصد سقوط کرد. سهام امسال بیش از 90 درصد سقوط کرده است.

از میان اخراج ها، 264 مورد مربوط به تعطیلی RedfinNow، تجارت iBuying این شرکت است که هدف آن دیجیتالی کردن و سرعت بخشیدن به روش فروش خانه های مردم است.

ردفین روز چهارشنبه در بایگانی SEC نوشت: خاتمه RedfinNow یک تصمیم استراتژیک است که ما اتخاذ کردیم تا منابع خود را بر روی مشاغل اصلی خود در مواجهه با افزایش هزینه سرمایه متمرکز کنیم.

Redfin یکی از معدود شرکت‌های املاک و مستغلات است که سرمایه‌گذاری هنگفتی در iBuying کرده است تا معاملات املاک و مستغلات را یکپارچه‌تر کند. اما ثابت شده است که این یک تجارت دشوار است، به خصوص با رکود گسترده تر بازار.

گروه Zillow سال گذشته بخش iBuyer خود به نام Zillow Offers را تعطیل کرد که منجر به کاهش 405 میلیون دلاری و کاهش 25 درصدی نیروی کار شد. Opendoor، شرکت شاخص iBuying، در اوایل این ماه 18 درصد از نیروی کار خود را کاهش داد.

گلن کلمن، مدیرعامل Redfin در یادداشتی به کارمندان روز چهارشنبه گفت: iBuying “مقدار سرسام آور پول و خطری برای یک مزیت نامشخص است.”

کلمن نوشت: «ما صدها میلیون دلار در خانه‌هایی بسته‌ایم که خودتان نمی‌خواهید در حال حاضر آن‌ها را داشته باشید. حتی قبل از سربار، بخش املاک و مستغلات RedfinNow احتمالاً 22 تا 26 میلیون دلار در سال 2022 از دست خواهد داد.

RedfinNow که در سال 2017 راه اندازی شد، به صاحبان خانه اجازه می دهد تا با استفاده از الگوریتمی برای محاسبه قیمت خانه، خانه خود را به سرعت خرید و فروش آنلاین کنند. خریداران کارمزد بالاتری به فروشنده می پردازند، اما راحتی بیشتری را از یک معامله سریع دریافت می کنند. سپس ردفین خانه‌ها را تعمیر کرد و به امید کسب سود آن‌ها را فروخت.

کلمن گفت که “افزایش سهمی که می‌توانیم به iBuying نسبت دهیم، با انتشار گسترده‌تر آن، به ویژه اکنون که قیمت‌های پیشنهادی ما بسیار پایین است، کمتر قطعی شده است.”

Redfin 13٪ از نیروی کار را کاهش می دهد و مشاغل خانگی را تعطیل می کند RedfinNow
گلن کلمن، مدیرعامل Redfin در اجلاس brooztechnology 2018 (عکس فایل brooztechnology/Dan DeLong)

شرکت‌های املاک و مستغلات تاثیر کندی بازار مسکن و نرخ‌های وام مسکن را احساس می‌کنند که اخیراً برای اولین بار در دو دهه اخیر به بالای ۷ درصد رسیده است. زیلو همچنین ماه گذشته اخراج کارگران را اعلام کرد.

به طور کلی بازار مسکن همچنان نشانه هایی از کندی را نشان می دهد. شروع به کار خانه های یک خانواده، که نشان می دهد اولین سود در فونداسیون یک خانه جدید است، در ماه سپتامبر نزدیک به 19 درصد کاهش یافت. این در حالی است که تعداد پروانه های ساختمانی صادر شده 17 درصد کاهش یافته است.

کلمن در این یادداشت نوشت: «اخراج کارکنان وحشتناک است، اما ما نمی توانیم از آن اجتناب کنیم. ما قصد داریم به افزایش سهم بازار خود ادامه دهیم، اما این بازار در سال 2023 احتمالاً 30 درصد کوچکتر از سال 2021 خواهد بود. کاهش در ژوئن در پاسخ به انتظار ما بود که در سال 2022 خانه های کمتری بفروشیم. این اخراج نشان می دهد که این کاهش حداقل تا سال 2023 ادامه خواهد داشت.

علاوه بر اخراج، حدود 218 کارمند از سمت فعلی خود حذف خواهند شد اما نقش های جدیدی در شرکت ارائه می شود.

کلمن در یادداشت نوشت: «ما سال آینده با اولویت دادن به مشتریان و گرفتن سهم بازار، رنگ واقعی خود را نشان خواهیم داد، همانطور که هر سال در بازارهای خوب و بد انجام می دهیم. «امروز ما با مراقبت از کسانی که می روند، چهره واقعی خود را نشان خواهیم داد. من قصد ندارم وانمود کنم که دلخراش نیست.»

بایگانی‌ها نشان می‌دهند که ارزش موجودی خانه‌های ردفین در ترازنامه‌اش در پایان ماه اکتبر تقریباً ۲۶۵ میلیون دلار بوده و ۹۲ میلیون دلار دیگر نیز تحت قرارداد فروش قرار دارد. این شرکت انتظار دارد تا پایان ژانویه کمتر از 85 میلیون دلار خانه داشته باشد و سپس تا پایان سه ماهه دوم سال 2023 به طور کامل از موجودی خانه های خود صرف نظر کند.

Redfin گفت که 18 میلیون دلار هزینه مربوط به RedfinNow را به درآمد سه ماهه سوم خود ثبت کرده است «در نتیجه خرید خانه‌هایی در سال 2022 با قیمت‌های بالاتر از تخمین‌های فعلی RedfinNow در مورد ارزش خانه‌ها در صورت فروش تا 30 سپتامبر. 2022 خالص هزینه های فروش.’

در سه ماهه دوم، Redfin 423 خانه را از طریق RedfinNow با میانگین قیمت فروش 604,120 دلار فروخت.

کلمن گفت: «ما را به خاطر فکر کردن که RedfinNow می‌توانست موفق شود، مسخره می‌شویم».

او می‌گوید: «اما بعد از اینکه برای مدت طولانی خود را به حد مجاز رساندیم، باید اعتراف کنیم که حتی اگر پول بیشتری برای انجام کارهای بیشتر داشته باشیم، خوشحال‌تر و موفق‌تر می‌شویم که کارهای کمتری انجام دهیم و آن را به خوبی انجام دهیم. “خوب خواهد بود که روی تماس اصلی خود تمرکز کنیم: دریافت مردم با قیمت بالاتر، نه کمتر، برای خانه هایشان، با کارمزد 1٪، و حمایت از مردم در همه راه ها از برنامه تلفن همراه تا نماینده تا طلبکار متخصص. عنوان.

Redfin قرار است سود سه ماهه سوم را در روز چهارشنبه پس از بسته شدن بازارها گزارش کند.

متن کامل یادداشت را در زیر بخوانید:

ردفین عزیز

ما 862 نفر باهوش و وفادار را اخراج می کنیم و RedfinNow را نیز تعطیل می کنیم. ما همچنان به نمایندگی های خدمات خانه برای خدمات دربانی خود نیاز داریم تا لیست مشتریان املاک را تنظیم کنند، اما از آنجایی که این گروه بیشتر وقت خود را صرف بازسازی خانه های RedfinNow می کنند، بسیار کوچکتر خواهد شد.

تماس با افرادی که در حال خروج هستند از ساعت 8 به وقت محلی شروع می شود
ما با تیم RedfinNow و Home Services در ساعت 6:15 صبح و 8:15 صبح به وقت محلی ملاقات می کنیم. در ساعت 8 صبح به وقت محلی با افرادی که از آنها خواسته شده است که بخش‌های دیگر را ترک کنند، تماس می‌گیریم و پس از پایان کار به سایرین ایمیل می‌زنیم.

13 درصد کاهش می یابد
با این اخراج، تعداد کارکنان Redfin، از جمله کارکنان Rent و Bay Equity، 13 درصد کاهش می یابد. از 30 آوریل، تعداد افرادی که در اینجا کار می کنند 27٪ کاهش یافته است. ما همچنین نقش 218 کارمندی را که ممکن است در چند روز آینده انتخاب کنند تا در نقش دیگری در Redfin باقی بمانند، حذف کرده ایم. در صورت خروج همه این کارکنان، کاهش 16 درصدی در نوامبر و 29 درصدی از آوریل خواهد بود.

کاهش بازار مسکن در سال 2023
اخراج شدن وحشتناک است، اما ما نمی توانیم از آن اجتناب کنیم. ما قصد داریم به افزایش سهم بازار خود ادامه دهیم، اما این بازار در سال 2023 احتمالاً 30 درصد کوچکتر از سال 2021 خواهد بود. کاهش در ژوئن در پاسخ به انتظار ما بود که در سال 2022 خانه های کمتری بفروشیم. این انقباض بیانگر آن است که این کاهش حداقل تا سال 2023 ادامه خواهد داشت.

متشکرم
از همه کارمندان در حال خروج که به ردفین اعتماد کردند سپاسگزاریم. متأسفم که فروش کافی برای ادامه پرداخت به شما نداریم. حقوق بازپرداخت مانند قبل است: ده تا پانزده هفته حقوق بسته به دوره تصدی ردفین و سه ماه پوشش سلامت. اطلاعات بیشتر در فین موجود است.

بستن RedfinNow
زمان دیگری برای بحث در مورد برنامه های رشد ما وجود خواهد داشت که از تماس درآمد امروز بعد از ظهر شروع می شود. اما اکنون به زمان نیاز داریم تا بگوییم چرا کسب‌وکار iBuying خود را پس از سال‌ها تعطیلی می‌کنیم. یک مشکل این است که افزایش سهمی که می‌توانیم به iBuying نسبت دهیم، با انتشار گسترده‌تر آن، کمتر قطعی شده است، به خصوص اکنون که پیشنهادات ما بسیار پایین است.

RedfinNow پول و ریسک زیادی دارد
و مشکل دوم این است که iBuying یک مقدار سرسام آور پول و خطر برای سود نامشخص است. ما صدها میلیون دلار در خانه‌هایی که نمی‌خواهید در حال حاضر مالک آنها باشید، بسته‌ایم. حتی قبل از سربارش، بخش املاک و مستغلات RedfinNow احتمالاً 22 تا 26 میلیون دلار در سال 2022 از دست خواهد داد. هر چقدر زیان iBuying ما در مقایسه با سایرین کوچک باشد، این ضرر هنوز بیشتر از آن چیزی است که انتظارش را داشتیم. بگذارید دوباره رنج ببریم.

سلام بدبختی
همه ما، از جمله من، باید عزادار RedfinNow و سایر پروژه هایی باشیم که اکنون به پایان می رسند. اگر فکر کنیم موفق شده اند ما را مسخره خواهند کرد. اما پس از اینکه برای مدت طولانی خود را به حد مجاز رساندیم، باید اعتراف کنیم که حتی اگر پول بیشتری برای انجام کارهای بیشتر داشته باشیم، از انجام کارهای کمتر و انجام آن به خوبی خوشحال تر و موفق تر خواهیم بود. خوب است که روی تماس اصلی خود تمرکز کنیم: دریافت مردم با قیمتی بالاتر، نه کمتر، برای خانه هایشان، با کارمزد 1٪، و حمایت از مردم در سراسر جابجایی آنها، از برنامه تلفن همراه گرفته تا نماینده، طلبکار تا عنوان. متخصص.

رنگ واقعی ما
ما سال آینده با قرار دادن مشتریان در اولویت و گرفتن سهم بازار مانند هر سال در بازارهای خوب و بد، رنگ واقعی خود را نشان خواهیم داد. امروز ما چهره واقعی خود را با مراقبت از کسانی که می روند نشان خواهیم داد. وانمود نمی کنم که دلخراش نیست.

فرهنگ مراقبت در یک صنعت چرخه ای
یک صنعت چرخه ای، ایجاد فرهنگ مراقبت را دشوار می کند. می‌توانیم بدبین باشیم و تلاش برای اهمیت دادن را متوقف کنیم، یا حتی بدبین‌تر باشیم و بگوییم که فقط تظاهر به تلاش کرده‌ایم. اما آنهایی از ما که هنوز فردا اینجا هستیم، بنا به دلایلی، با یک باور قدیمی متحد می‌مانیم که آنچه کمتر است می‌تواند بزرگ‌تر شود، که تنها چیزی که از شکست‌های عشق اجتناب‌ناپذیرتر است، پیروزی‌های آن است. چه بمانید و چه می‌روید، می‌توانید مثل همیشه با تلفن همراه من تماس بگیرید تا استراحت کنید، برای حرکت شغلی بعدی خود برنامه‌ریزی کنید، سؤال بپرسید، خداحافظی کنید.

با احترام گلن

تیلور سوپر سردبیر brooztechnology در این داستان مشارکت داشت.