• خانه
  • اخبار
  • Redfin ویژگی جدیدی را راه اندازی کرده است که داده های منطقه بندی را در صفحات جزئیات اصلی نمایش می دهد

Redfin ویژگی جدیدی را راه اندازی کرده است که داده های منطقه بندی را در صفحات جزئیات اصلی نمایش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Redfin ویژگی جدیدی را راه اندازی کرده است که داده های منطقه بندی را در صفحات جزئیات اصلی نمایش می دهد

باله قرمز
(عکس مو قرمز)

Redfin روز دوشنبه اعلام کرد که داده های منطقه بندی بیش از 70 میلیون خانه را به پلتفرم خود اضافه کرده است و اولین سایت املاکی است که چنین اطلاعاتی را ارائه می دهد.

قوانین منطقه‌بندی نقش مهمی را در معاملات املاک و مستغلات در ایالات متحده و کانادا ایفا می‌کند. مقررات استفاده از زمین به خریداران می‌گوید که آیا می‌توانند یک واحد مسکونی اضافی در حیاط خلوت خود اضافه کنند، یک تجارت یا مزرعه را اداره کنند، یا اجاره تعطیلات را اداره کنند.

Redfin با Zoneomics، یک ابزار هوش مصنوعی که کدها و قوانین دولتی را بررسی می کند، برای ارائه خدمات جدید شریک شد.

کریستین تاوبمن، مدیر ارشد رشد ردفین، در بیانیه ای گفت: «منطقه بندی ویژگی تعیین کننده املاک آمریکای شمالی است. «کاربران Redfin هر روز از ما می‌پرسند که آیا می‌توان ملکی را در Airbnb اجاره کرد یا واحد مسکونی دیگری در حیاط خلوت مجاز است، و اکنون می‌توانند پاسخ‌ها را مستقیماً در صفحات جزئیات خانه ما بیابند».

Redfin ویژگی جدیدی را راه اندازی کرده است که داده های منطقه بندی را در صفحات جزئیات اصلی نمایش می دهد
یک اسکرین شات از جزئیات و اطلاعات کاربران می توانند در مورد خواصی که در Redfin تحقیق می کنند بیاموزند. (تصویر قرمز باله)

این حرکت در حالی انجام می شود که شهرهای سراسر ایالات متحده کد شهر خود را به روز می کنند. قانونگذاران از نیویورک تا هاوایی در حال سرکوب عملیات اجاره تعطیلات هستند. ریک بلانجیاردی، شهردار هونولولو در ماه آوریل لایحه‌ای را امضا کرد که بر اساس آن صاحبان املاک می‌خواهند آپارتمان‌های خود را حداقل به مدت 90 روز رزرو کنند. در همین حال، برخی از شهرها نیز در حال کاهش محدودیت های ADU برای افزایش عرضه مسکن هستند. قانونگذاران سیاتل در سال 2019 قانونی را تصویب کردند که برای رفع موانع نظارتی برای این ساختارها، به دنبال رهبری کالیفرنیا طراحی شده بود.

مدیرعامل Redfin، گلن کلمن، سرمایه‌گذار در Abodu است، یک استارت‌آپ در شهر Redwood، کالیفرنیا، که خانه‌های پیش ساخته را تولید و عرضه می‌کند. این استارت آپ اخیراً اعلام کرد که در سیاتل راه اندازی شده و از کالیفرنیا گسترش می یابد.

ردفین در بحبوحه کاهش گسترده‌تر بازار مسکن، با کاهش بیش از 85 درصدی سهام از ابتدای سال تاکنون، با مشکل مواجه شده است. این شرکت ماه گذشته اعلام کرد که سرویس iBuying خود، RedfinNow را تعطیل می کند و 13 درصد از نیروی کار خود را اخراج می کند.