منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • Redfin سیستم نظارت داخلی منصفانه 4 میلیون دلاری را معرفی می کند

Redfin سیستم نظارت داخلی منصفانه 4 میلیون دلاری را معرفی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Redfin سیستم نظارت داخلی منصفانه 4 میلیون دلاری را معرفی می کند

Redfin سیستم نظارت داخلی منصفانه 4 میلیون دلاری را معرفی می کند
(تصویر یک فایل brooztechnology)

شرکت املاک و مستغلات Redfin مستقر در سیاتل موافقت کرده است که 4 میلیون دلار بپردازد و یک سیستم نظارت داخلی جدید را برای حل و فصل شکایتی که ادعا می کند اقدامات آن علیه جوامع رنگی تبعیض آمیز است، معرفی کند.

این توافقنامه که در 29 آوریل در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در سیاتل تنظیم شد، اجازه دادخواستی را می دهد که در سال 2020 توسط اتحاد ملی برای مسکن عادلانه و سایر سازمان ها تنظیم شده است. این شکایت بر رویه ردفین در تعیین حداقل قیمت مسکن در هر بازار تمرکز دارد تا مشخص کند آیا خدمات خود را برای املاک خاص ارائه خواهد کرد یا خیر.

بر اساس این توافق، Redfin استفاده از آستانه قیمت مسکن را هنگام ارجاع مشاغل به شرکا متوقف خواهد کرد.

Redfin به استفاده از آستانه قیمت مسکن برای تعیین اینکه آیا نمایندگان کارمندش خدمات خاص خانه را ارائه می دهند یا خیر، ادامه خواهد داد. در عین حال، سیستمی را برای نظارت و گزارش در مورد تأثیر این آستانه ها بر جوامع عمدتاً غیر سفیدپوست ایجاد می کند و در صورت لزوم اقدامات اصلاحی را انجام می دهد.

لیزا رایس، مدیر اجرایی و رئیس گروه در بیانیه‌ای گفت که NFHA می‌خواست «اطمینان حاصل کند که شرکت‌ها از فناوری خود، از جمله پلت‌فرم‌های دیجیتال، برای محروم کردن مردم از فرصت‌های مسکن و خدماتی که شایسته آن هستند، استفاده نمی‌کنند». گام‌هایی که ردفین با آن موافقت کرده است، گامی مثبت در جهت حذف برخی از مضرترین اقدامات کشور، مانند خط قرمز و سوگیری نسبت به ارزیابی است.

با این حال، حتی با وجود تسویه حساب، Redfin می‌گوید اشتباه است که آستانه‌های خود را قیمت‌گذاری خط قرمز بنامیم.

زمانی که شکایت مطرح شد، گلن کلمن، مدیرعامل Redfin گفت که این شرکت با استفاده از حداقل آستانه قیمت، از قانون مسکن منصفانه پیروی می کند تا اطمینان حاصل کند که می تواند نفقه کارکنان خود را بپردازد.

کلمن در آن زمان نوشت: «در طول تاریخ خود، در گسترش دامنه قیمت املاکی که می‌توانستیم سودآور بفروشیم، پیشرفت کرده‌ایم و از سیاتل و سانفرانسیسکو به شهرهای آمریکای شمالی گسترش یافته‌ایم». ما شبکه ای متشکل از بیش از 5000 شریک در تلاش برای ارائه خدمات به مشتریان برای هر خانه در سایت خود ایجاد کرده ایم، اما نمایندگان ما هنوز نمی توانند با فروش خانه های ارزان قیمت زندگی مناسبی داشته باشند.”

این شرکت هیچ گونه تخلفی را به عنوان بخشی از توافقنامه اعتراف نکرده است.

سخنگوی Redfin گفت: “ما بر اساس نژاد یا جمعیت محله تصمیم گیری در مورد خدمات نمی گیریم.” در بیانیه ای به شرکت فست گفت. “قیمت خانه تنها راه منصفانه و عینی برای تصمیم گیری است، زیرا قیمت خانه تعیین کننده هزینه هایی است که ما به دست می آوریم.”

متن کامل توافقنامه را بخوانید.