• خانه
  • اخبار
  • Rec Room با NFL در جدیدترین شراکت استارت آپ بازی سیاتل همکاری می کند

Rec Room با NFL در جدیدترین شراکت استارت آپ بازی سیاتل همکاری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Rec Room با NFL در جدیدترین شراکت استارت آپ بازی سیاتل همکاری می کند

Rec Room با NFL در جدیدترین شراکت استارت آپ بازی سیاتل همکاری می کند
(تصویر اتاق ضبط)

طرفداران فوتبال آمریکایی که استفاده می کنند اتاق تفریح برنامه بازی های اجتماعی اکنون می تواند تجهیزات تیم مورد علاقه خود را برای آواتارهای درون برنامه ای خود، درست به موقع برای پلی آف NFL، انتخاب کند.

Rec Room، استارت آپی به همین نام در سیاتل، روز پنجشنبه اعلام کرد که با لیگ ملی فوتبال برای یک “تجربه هواداران دیجیتال” جدید همکاری می کند.

که در اتاق تفریح بازیکنان می‌توانند آواتارها را ایجاد و سفارشی کنند، سپس از آن‌ها برای شرکت در طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های ایجاد شده توسط کاربر، مانند ورزش، پینت بال یا فقط تعامل اجتماعی استفاده کنند.

در طول شش سال گذشته، اتاق Rec و جامعه بازیکنان هزاران لباس مجازی مانند کلاه، کت و شلوار، تی شرت و لوازم جانبی پوشیدنی برای آواتارها ایجاد کرده اند.

از روز پنجشنبه، اکنون شامل کالاهای رسمی NFL می شود. فروشگاه پاپ آپ جدید در اتاق تفریح این برنامه به کاربران این امکان را می‌دهد که هودی‌ها و کلاه‌های دارای مجوز NFL را برای آواتارهای خود خریداری کنند. همه 32 تیم در NFL، که طبیعتاً سیاتل سیهاوکس را نیز در بر می گیرد، در حال حاضر در لیگ حضور دارند. اتاق تفریح.

طرفدارانی که آواتارهای خود را با تجهیزات رسمی NFL تزئین کرده‌اند، می‌توانند از غرفه عکس درون برنامه‌ای در مرکز Rec برای گرفتن عکس‌هایی استفاده کنند که سپس می‌توانند در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شوند یا در پخش‌کننده‌های خود به دیوار آویزان شوند.

“اضافه کردن اتاق تفریح اد کیانگ، معاون بازی‌های ویدیویی NFL در بیانیه‌ای گفت: به‌عنوان یکی دیگر از مقصدهای مجازی برای NFL، توانایی ما برای دستیابی به طرفداران فعلی و در عین حال کشف طرفداران جدید در جامعه آنها که بیش از ۸۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارند، افزایش می‌دهد.

را اتاق تفریح/شراکت NFL تقریباً شش هفته پس از آغاز به کار NFL Zone، یک “تجربه فراجهانی” با مجوز رسمی ساخته شده است. Fortnite Creative که همراه با مینی‌بازی‌های حمایت‌شده خودش و یک مهمانی مجازی در پشت در می‌آید. در آن زمان، کیانگ آن را به عنوان “فرصتی فوق العاده برای آوردن فوتبال NFL به نسل جدیدی از طرفداران” توصیف کرد.

NFL همچنین اخیراً قراردادی با گوگل برای حقوق پخش NFL Sunday Ticket منعقد کرده است که مورد توجه غول های فناوری دیگر از جمله آمازون و اپل قرار گرفته است.

همکاری NFL با Rec Room پس از یک دوره دو ساله رکورد رشد برای این بازی، که شامل اولین کارت های هدیه فیزیکی اخیر و یک برند متقابل اخیر با Mattel است، انجام می شود. ارباب کائنات خط اسباب بازی از ماه گذشته، اتاق Rec با رشد 640 درصدی سال به سال موبایل با 29 میلیون کاربر فعال در تمام پلتفرم ها در سه ماهه اول 2022 گزارش داد.