منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • RealNetworks دستگاهی را نشان می دهد که از تشخیص چهره برای دسترسی به دفتر استفاده می کند و کارت های کلیدی را جایگزین می کند.

RealNetworks دستگاهی را نشان می دهد که از تشخیص چهره برای دسترسی به دفتر استفاده می کند و کارت های کلیدی را جایگزین می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بررسی هفته: محبوب ترین داستان های GeekWire برای هفته 19 ژوئن 2022

بررسی هفته: محبوب ترین داستان های GeekWire برای هفته 19 ژوئن 2022
دستگاه کنترل دسترسی جدید RealNetworks SAFR SCAN اولین محصول سخت افزاری انتها به انتها است که توسط این شرکت از ابتدا توسعه یافته است. (تصویر توسط RealNetworks)

دستگاه جدیدی که صبح چهارشنبه توسط RealNetworks رونمایی شد، از تشخیص چهره برای جایگزینی کارت های کلید سنتی برای کنترل دسترسی به ساختمان های اداری استفاده می کند.

به گفته شرکت مستقر در سیاتل، این محصول که SAFR SCAN نام دارد، با قیمت 1199 دلار در هر نقطه کنترل دسترسی به فروش می رسد که به طور قابل توجهی کمتر از محصولات مشابه در بازار است، با تشخیص چهره پیشرفته تر و قابل اعتمادتر.

این جدیدترین توسعه فناوری SAFR RealNetworks برای تشخیص چهره و بینایی رایانه است که در سال 2018 به عنوان راهی برای کمک به مدارس برای بهبود امنیت راه اندازی شد. بعداً، SAFR به کاربردهای دیگری مانند بررسی اینکه افراد به درستی از ماسک استفاده می کنند گسترش یافت.

SAFR SCAN اولین محصول سخت افزاری انتها به انتها است که از ابتدا توسط RealNetworks توسعه یافته است که بیشتر به خاطر کارهای پیشگامانه خود در پخش صدا و تصویر در روزهای اولیه وب شناخته شده است. پاویلیون بررسی ماسک RealNetworks قبلی از پایه مخصوص به خود با یک تبلت آماده استفاده می کند.

اگرچه RealNetworks عمدتاً بر روی نرم‌افزار تمرکز می‌کند، مدیرعامل، راب گلسر گفت که او به «جادوی مونتاژ سخت‌افزار و نرم‌افزار به روش‌هایی که قبلاً هرگز بزرگ‌تر نشده بود» اعتقاد دارد.

بررسی هفته: محبوب ترین داستان های GeekWire برای هفته 19 ژوئن 2022
راب گلسر، مدیرعامل RealNetworks در سال 2017 (brooztechnology Photo / Nat Levy)

گلیزر گفت که نمونه‌های متعارف مکینتاش و آیفون اپل هستند و اگرچه کنترل دسترسی ساختمان دقیقاً در سطح رایانه‌ها و تلفن‌های هوشمند نیست، مفهوم اصلی یکسان است.

گلیزر گفت: «تاریخ به ما می گوید که یک نفر باید ابتدا این کار را انجام دهد. “کسی باید سخت افزار و نرم افزار را کنار هم بگذارد، همه چیز را به کار ببندد… و سپس با گذشت زمان می توانید سخت افزار را از نرم افزار انتزاع شده ببینید، دارای یک فاکتور فرم مشترک و درک آنچه برای ساخت یک حجم بزرگ، یک محصول فوق العاده موفق نیاز است. ”

SAFR بخشی از تلاش‌های بیشتر RealNetworks برای استفاده از تخصص خود در هوش مصنوعی و رسانه‌های دیجیتال برای گسترش تجارت خود و بازگشت به رشد کلی است.

RealNetworks افزایش 1.3 میلیون دلاری درآمد مجوز نرم افزار در سال 2021 را به فروش محصول SAFR خود نسبت می دهد. با این حال، درآمد در بخش بزرگتر موبایل با 12 درصد کاهش به 23.8 میلیون دلار رسید. درآمد کل شرکت 14 درصد کاهش یافت و به 58.2 میلیون دلار رسید، با زیان خالص 22 میلیون دلاری برای سال.

سهام این شرکت طی سال گذشته به طور پیوسته در حال کاهش بوده و در حال حاضر با قیمت 62 سنت معامله می شود. ماه گذشته، RealNetworks اطلاعیه ای از بازار سهام نزدک دریافت کرد که نشان می داد دیگر حداقل قیمت پیشنهادی حداقل 1 دلار برای هر سهم را برآورده نمی کند. او تا 17 آگوست فرصت دارد تا حداقل 10 روز کاری متوالی از آستانه عبور کند یا خطر حذف شود.

گلیزر، مدیر عامل سابق مایکروسافت، این شرکت را در سال 1994 تأسیس کرد و در سال 2020، 10 میلیون دلار از پول خود را در RealNetworks سرمایه گذاری کرد تا اعتماد عمومی به جهت گیری شرکت را نشان دهد. او هفته گذشته در مصاحبه ای نسبت به گسترش خط تولید SAFR توسط این شرکت ابراز خوش بینی کرد.

وی گفت: اگر معلوم شود که در این ترکیب سخت افزاری و نرم افزاری به همان اندازه که فکر می کنیم موفق هستیم، مطمئن هستم که کارهای بیشتری انجام خواهیم داد.

RealNetworks می‌گوید که SAFR SCAN در شرایط نوری مختلف کار می‌کند، بدون اینکه مشکلاتی برای تعصبی که دیگر سیستم‌های تشخیص چهره را در هنگام استفاده توسط افراد رنگین‌پوست آزار می‌دهند، کار کند.

بررسی هفته: محبوب ترین داستان های GeekWire برای هفته 19 ژوئن 2022
SAFR SCAN با سیستم های کنترل دسترسی موجود ادغام می شود. (تصویر توسط RealNetworks)

برد دونالدسون، معاون بینایی کامپیوتر در RealNetworks، طی یک نمایش زنده از سیستم SAFR SCAN طی یک تماس ویدیویی اخیر گفت: این شامل فناوری ضد جعل است تا از استفاده شخصی از عکس یا ویدیوی یک شخص برای کلاهبرداری از الگوریتم جلوگیری کند. دفتر شرکت . .

این سیستم همچنین می‌تواند زمانی که چندین نفر سعی می‌کنند با استفاده از مجوز یک نفر از یک در عبور کنند، رخدادهای ازدحام را شناسایی کرده و به اپراتورهای سیستم اطلاع دهد، مشکل رایج کارت کلید.

دونالدسون گفت: “این اساسا یک دوربین امنیتی تحلیلی روی درب شما است که عملکرد دوگانه ای را انجام می دهد.”

اشکال جایگزین دسترسی، مانند کدهای QR در گوشی‌های هوشمند، برای کارمندانی که نمی‌خواهند چهره‌شان اسکن شود تا بعداً توسط سیستم شناسایی شود، در دسترس خواهد بود. RealNetworks در پاسخ به نگرانی‌های مربوط به حفظ حریم خصوصی می‌گوید تمام داده‌های سیستم رمزگذاری شده و در دستگاه پردازش می‌شوند، نه در فضای ابری.

جان کاسیس، مدیر ارشد مدیریت محصول SAFR، کهنه کار صنعت کنترل دسترسی که سال گذشته به RealNetworks پیوست تا روی محصول کار کند، گفت: SAFR SCAN را می توان با سیستم های کنترل دسترسی موجود ادغام کرد. علاوه بر این، وی خاطرنشان کرد که این سیستم به طور کامل در ایالات متحده ساخته شده است و از نگرانی در مورد امنیت دوربین ها و سیستم های بینایی کامپیوتری ساخت چین اجتناب می شود.

گلیزر گفت که هیچ هزینه اشتراکی روی قیمت پایه محصول در پیکربندی اصلی آن وجود ندارد، اگرچه RealNetworks قصد دارد در آینده محصولات اشتراکی را اضافه کند که ویژگی ها و ارزش بیشتری را ارائه می دهند.

RealNetworks SAFR SCAN را با محصولات شرکت هایی از جمله Alcatraz، StoneLock، Suprema و Tascent مقایسه می کند که قیمت آنها از 3500 تا 5000 دلار است. SAFR SCAN از ماه می در ایالات متحده از طریق توزیع کنندگان و یکپارچه سازان سیستم در دسترس خواهد بود.