• خانه
  • اخبار
  • Rad Power Bikes در حال عرضه RadTrike، مدل سه چرخ از دوچرخه الکترونیکی خود است.

Rad Power Bikes در حال عرضه RadTrike، مدل سه چرخ از دوچرخه الکترونیکی خود است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Rad Power Bikes در حال عرضه RadTrike، مدل سه چرخ از دوچرخه الکترونیکی خود است.

Rad Power Bikes در حال عرضه RadTrike، مدل سه چرخ از دوچرخه الکترونیکی خود است.
RadTrike جدید از Rad Power Bikes در ژانویه 2023 ارسال خواهد شد (عکس توسط Rad Power Bikes)

Rad Power Bikes امروز اعلام کرد که نسخه سه چرخه دوچرخه های برقی خود را عرضه می کند. مشتریان می توانند مدل های آزمایشی را برای یک سواری آزمایشی در فروشگاه سیاتل این شرکت ببرند. RadTrike را می توان با قیمت 2499 دلار در ایالات متحده پیش خرید کرد و در اواسط ژانویه در دسترس خواهد بود.

این شرکت گفت مدل سه چرخ بیشترین درخواست مشتریان را دارد و دوچرخه سواری را به گزینه ای برای افرادی تبدیل می کند که نمی توانند دوچرخه سواری کنند.

مایک رادنباگ، بنیانگذار و مدیر عامل سابق این شرکت در بیانیه ای گفت: RadTrike شتاب بزرگ بعدی در ماموریت ما برای کارآمد کردن انرژی حمل و نقل، لذت بخش و مقرون به صرفه برای همه است.

راد پاور بایک در سال جاری با چالش های متعددی از جمله اخراج 163 نفر روبرو شد. پرونده مرگ غیرقانونی؛ دعوی خسارت مالی؛ و فراخوانی نزدیک به 30000 دستگاه به دلیل مشکل ایمنی. رادنباگ ماه گذشته از سمت مدیرعاملی کنار رفت و اکنون رئیس هیئت مدیره است. فیل مولینوکس جایگزین او شد که در اوایل سال جاری به عنوان رئیس و مدیر عملیات منصوب شد.

این شرکت مستقر در سیاتل در سال 2007 شروع به کار کرد و فروش دوچرخه های الکترونیکی را مستقیماً به مصرف کنندگان از طریق فروش آنلاین در سال 2015 آغاز کرد. طبق گفته PitchBook، 329.18 میلیون دلار جمع آوری کرده و تقریباً 500 کارمند دارد.