• خانه
  • اخبار
  • Rad Power Bikes حدود 10 درصد از کارکنان خود را به دلیل عدم اطمینان اقتصادی و افزایش هزینه های عملیاتی اخراج می کند.

Rad Power Bikes حدود 10 درصد از کارکنان خود را به دلیل عدم اطمینان اقتصادی و افزایش هزینه های عملیاتی اخراج می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Rad Power Bikes حدود 10 درصد از کارکنان خود را به دلیل عدم اطمینان اقتصادی و افزایش هزینه های عملیاتی اخراج می کند.

Rad Power Bikes حدود 10 درصد از کارکنان خود را به دلیل عدم اطمینان اقتصادی و افزایش هزینه های عملیاتی اخراج می کند.
مایک رادنباگ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Rad Power Bikes. (عکس فایل brooztechnology)

راد پاور بایکز 63 کارمند خود را اخراج می کند، به این دلیل که در بحبوحه رکود اقتصادی گسترده تر، تلاش می کند تا یک کسب و کار خودپایدارتر باشد.

شرکت دوچرخه‌های الکترونیکی مستقر در سیاتل این اخراج را به brooztechnology تأیید کرد. تعداد سران به روز شده یا اطلاعاتی در مورد موقعیت هایی که تحت تأثیر قرار می گیرند ارائه نکرد، اما بیانیه زیر را ارسال کرد.

این شرکت گفت: “در چند ماه گذشته، چشم انداز اقتصاد جهانی به طور فزاینده ای نامطمئن شده و هزینه های عملیاتی ما به طور قابل توجهی افزایش یافته است.” “برای عبور از این زمان چالش برانگیز، ما تمرکز خود را برای تبدیل شدن به یک کسب و کار خودپایدار تغییر می دهیم. این منجر به کوچک شدن تیم شد، چیزی که ما سخت تلاش کردیم تا از آن اجتناب کنیم، اما برای اطمینان از پایداری بلندمدت Rad Power Bikes ضروری بود.

راد در ماه آوریل 100 موقعیت را کاهش داد و آن را “تجدید ساختار” نامید. به بسیاری از استارت‌آپ‌ها توصیه می‌شود برای کاهش هزینه‌ها و گسترش خطوط نقدی خود، کارکنان خود را اخراج کنند.

راد در سال 2007 تاسیس شد و همچنان توسط مدیر عامل مایک رادنباگ، مدیر سابق توسعه محصول در GolfBoard رهبری می شود. تای کالینز، یکی از بنیانگذاران شرکت، سال گذشته استعفا داد.

این استارت‌آپ سال گذشته در مجموع 304 میلیون دلار جمع‌آوری کرد که بخشی از دو تزریق نقدی جداگانه است تا به تجارت سرمایه‌بر خود کمک کند. ارزش این شرکت پرمخاطب در آخرین افزایش سرمایه در حدود 1.65 میلیارد دلار بود که آن را به یکی از 16 استارت آپ تک شاخ سیاتل در ابتدای سال تبدیل کرد.

سرمایه گذاران راد عبارتند از Fidelity Management & Research Company. کنترپوینت جهانی (مورگان استنلی)؛ Vulcan Capital; Durable Capital Partners LP; صندوق افزایش (استراتژی سرمایه گذاری جهانی چندبخشی TPG)؛ و وجوه و حساب های توصیه شده توسط T. Rowe Price Associates. Darrell Cavens و Mark Waddon از بنیانگذاران Blue Nile و Zulily نیز در سال 2019 سرمایه گذاری کردند.