• خانه
  • اخبار
  • Proxi در حال تبدیل شدن از یک ترفند یا ابزار درمانی به یک شروع بلندپروازانه نقشه برداری است که به تازگی 1.2 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

Proxi در حال تبدیل شدن از یک ترفند یا ابزار درمانی به یک شروع بلندپروازانه نقشه برداری است که به تازگی 1.2 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Proxi در حال تبدیل شدن از یک ترفند یا ابزار درمانی به یک شروع بلندپروازانه نقشه برداری است که به تازگی 1.2 میلیون دلار جمع آوری کرده است.


Proxi در حال تبدیل شدن از یک ترفند یا ابزار درمانی به یک شروع بلندپروازانه نقشه برداری است که به تازگی 1.2 میلیون دلار جمع آوری کرده است.
موسسان پروکسی ملیندا هوی (سمت چپ) و چلسی رونی. (عکس پروکسی)

ملیندا هوی و سایر والدین در بحبوحه همه‌گیری 2020 به ترفند یا درمان ایمن نیاز داشتند. اگرچه خوب فکر شده بود، اما تصمیم کثیفی بود.

هاوی با لمس تجربه حرفه ای خود در فناوری، نقشه ای را با استفاده از ابزارهای آنلاین رایگان جمع آوری کرد. این یک فرآیند دست و پا گیر بود، اما یک کارت هالووین با استفاده آسان ایجاد کرد که توسط جمعیت 2300 نفری در سیاتل استفاده می شد و توجه اخبار تلویزیون محلی و صبح بخیر آمریکا را به خود جلب کرد. او به زودی شروع به دریافت تماس های سرد از افرادی کرد که نیازهای نقشه برداری خودشان را داشتند.

هاوی به چیزی فکر می کرد.

بنابراین در پایان سال 2020، Proxi را راه اندازی کرد، ابزاری رایگان برای تولید و اشتراک گذاری سریع کارت. بنیانگذار آن دوست دیرینه اش چلسی رونی است.

Proxi روز دوشنبه یک دور سرمایه گذاری 1.2 میلیون دلاری به رهبری گراهام و واکر با Techstars، Madrona Pioneer Fund، Pack Ventures، Tacoma Venture Fund، FAM Fund و Keeler Investments Group به همراه مشارکت سرمایه گذاران فرشته ناشناس را اعلام کرد.

Proxi، یک بازی مجاورتی، دارای سه کارمند تمام وقت است. ابزار نقشه برداری راه اندازی آماده و کار می کند و وب سایت آن دوجین نمونه تعاملی را نشان می دهد.

شرکتی که قبلا با نام Map Your Idea شناخته می‌شد، در شتاب‌دهنده Seattle Techstars نیز مشارکت دارد.

هاوی و راونی در دانشگاه تگزاس A&M با هم آشنا شدند و هر دو از دانشگاه واشنگتن فارغ التحصیل شدند. هووی در اطلاعات ایالات متحده کار کرده است و در زمینه فناوری فضایی، تجربه کاربری و تجزیه و تحلیل داده ها در شرکت هایی از جمله Accenture، Facebook و Dell تجربه دارد. راونی نرم‌افزار راه‌اندازی را به‌عنوان یک سرویس تأسیس کرد و به فروش رساند و پنج سال در مایکروسافت کار کرده است.

Proxi در حال تبدیل شدن از یک ترفند یا ابزار درمانی به یک شروع بلندپروازانه نقشه برداری است که به تازگی 1.2 میلیون دلار جمع آوری کرده است.
نمونه ای از نقشه پروکسی که کارخانه های آبجوسازی و شراب سازی مناسب برای کودکان را ارائه می دهد که توسط گروهی از والدین ایجاد شده است. (تصویر پروکسی)

سایر ابزارهای نقشه برداری در دسترس هستند. هاوی برای پروژه هالووین خود از Google My Maps استفاده کرد، اما سفارشی کردن، نگهداری یا اشتراک گذاری آن دشوار بود. از سوی دیگر، ابزارهای پیچیده مبتنی بر GIS وجود دارند که به مهارت و پول بیشتری نیاز دارند.

راونی گفت: «این شکاف بین این دو قطب وجود داشت که می‌توانستیم راه‌حلی ارائه دهیم.

سفر نویسان و وبلاگ نویسان، افراد با نفوذ، گروه های اجتماعی و یک سایت خبری از این ابزار استفاده کرده اند. آن‌ها نقشه‌های تعاملی ایجاد می‌کنند تا به مردم کمک کنند آبجوسازی‌ها و شراب‌سازی‌های دوست‌دار کودک را پیدا کنند، در حالی که در مقصدهای سیاتل و جاهای دیگر سیاه است سفر کنند.

چگونه از این «داستان هالووین مامان» به «این یک شرکت میلیارد دلاری است که ما می‌سازیم» برویم؟»

به گفته بنیانگذاران Proxi، ایده این است که با ارائه نقشه‌هایی از منابع قابل اعتماد، جایگزینی برای Google Maps، Yelp یا Trip Advisor ایجاد کنیم تا به افراد کمک کند مسیر خود را به سمت مقصدهای انتخابی هدایت کنند. پروکسی نیازی به دانلود اپلیکیشن توسط کاربران ندارد و نقشه ها را می توان در سایت هایی که قبلا توسط سازندگان نقشه ایجاد شده اند قرار داد.

سال آینده، Proxi قصد دارد با سازندگان بالقوه در شهرها، از جمله آستین، لس آنجلس، آتلانتا و جاهای دیگر، برای ایجاد مجموعه‌ای از نقشه‌ها در مناطق شهری شریک شود. این تیم همچنین در حال ساخت ویژگی های جدید برای ابزار خود است. برای ایجاد درآمد، طرح ایجاد یک گزینه ممتاز مبتنی بر اشتراک است که شامل تجزیه و تحلیل و سایر مزایا می شود.

یکی از چالش های هووی و رونی فروش پتانسیل خود به سرمایه گذاران است. آنها نه تنها تجربه دست اول خود را در مورد نیاز به ابزاری مانند این به ارمغان می آورند، بلکه می گویند که تجربه فن آوری و تجربه تجاری برای تحقق چشم انداز را دارند.

سوال این است که “چگونه از این “مادر داستان هالووین” به “این یک شرکت میلیارد دلاری است که ما می سازیم” برویم؟” هاوی گفت. ما یاد می گیریم که چگونه داستان خود را بهتر بگوییم.