• خانه
  • اخبار
  • Providence spinout DexCare Womp را می خرد، یک شرکت تجارت الکترونیکی که به عنوان گزارش برفی شروع به کار کرد.

Providence spinout DexCare Womp را می خرد، یک شرکت تجارت الکترونیکی که به عنوان گزارش برفی شروع به کار کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Providence spinout DexCare Womp را می خرد، یک شرکت تجارت الکترونیکی که به عنوان گزارش برفی شروع به کار کرد.

Providence spinout DexCare Womp را می خرد، یک شرکت تجارت الکترونیکی که به عنوان گزارش برفی شروع به کار کرد.
گزینه های موجود در پلت فرم DexCare. (تصویر توسط گروه نوآوری دیجیتال پراویدنس)

DexCare، بخشی از گروه نوآوری دیجیتال پراویدنس، پلتفرم تجاری Womp Inc.، یک استارت آپ 12 ساله در بلینگهام، واشنگتن را خریداری کرده است. این خرید، فناوری Womp را برای ساده‌سازی تجربیات آنلاین به جعبه ابزار DexCare برای پشتیبانی از سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی اضافه می‌کند.

درک استریت مدیر عامل DexCare در مصاحبه با Geekwire گفت: «ما این ابزارها، فناوری‌ها، تاکتیک‌ها و استراتژی‌ها را از دنیای تجارت الکترونیک می‌گیریم و آنها را مستقیماً در دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی به کار می‌بریم و آن را از طرف سیستم‌های بهداشتی انجام می‌دهیم.

DexCare به مدیریت ظرفیت سیستم مراقبت های بهداشتی و رزرو نوبت با هدایت بیماران به مناسب ترین محیط مراقبت کمک می کند. ابزارهای آن می‌توانند افراد را به گزینه‌های مجازی هدایت کنند یا قرار ملاقات‌هایی با پزشکان با در دسترس بودن بیشتر از ارائه‌دهنده اصلی بیمار پیشنهاد کنند. مشتریان DexCare عبارتند از Providence، Kaiser Permanente، Mass General Brigham و Houston Methodist.

Providence spinout DexCare Womp را می خرد، یک شرکت تجارت الکترونیکی که به عنوان گزارش برفی شروع به کار کرد.
درک استرایت، مدیرعامل DexCare. (عکس C-STATS)

این اکتساب قابلیت های اضافی مانند فناوری “صفحات سریع” Womp را برای بارگذاری سریع صفحات وب اضافه می کند. مشتریان Womp عبارتند از AT&T و Bed Bath & Beyond.

دو برند Womp، WompHealth و WompMobile، به زیرمجموعه های مستقل DexCare تبدیل خواهند شد. تیم Womp متشکل از بیش از 20 نفر همچنان در هیئت مدیره باقی خواهد ماند، همانطور که مدیر عامل Womp، مدیسون ماینر، که شرکت را با رابرت گارا، مدیر ارشد بازاریابی و ارتباطات شرکت بنیانگذاری کرد، باقی خواهد ماند. شرایط مالی این قرارداد اعلام نشده است.

ماینر در بیانیه‌ای گفت: «کاهش اصطکاک دیجیتال با ساده‌سازی پیچیده، نحوه ایجاد تجربیات مشتری محور و نتیجه‌محور است. او افزود که وب‌سایت‌های صنعت مراقبت‌های بهداشتی «عملکرد، پیچیدگی و شخصی‌سازی را ندارند که مصرف‌کنندگان مشروط به انتظار آن هستند».

Womp از یک برنامه نرم افزاری رایگان گزارش برف که توسط ماینر در زمانی که دانشجوی دانشگاه وسترن واشنگتن بود، ایجاد شد. او ابزاری ساخت که در صورت وجود بیش از 10 اینچ برف جدید در شیب‌ها، به طور خودکار با تلفن او تماس می‌گرفت.

در مصاحبه ای با brooztechnology در سال 2012، ماینر توضیح داد که این فناوری به او اجازه می دهد تا هر بخشی از یک وب سایت، مانند تصاویر یا کد را انتخاب کند و آن را از صفحه اصلی خود نظارت کند. او گفت: «طبیعی بود که این فناوری به سمت مدیریت محتوایی از وب‌سایت‌های معمولی برای تبدیل و مشاهده در تلفن‌های هوشمند سوق داده شود. Womp همچنین نام خود را زودتر از Womple تغییر داد تا از تجاوز به شرکتی به نام Wapple که قبلاً از اپل شکایت کرده بود جلوگیری کند.

Womp به توسعه و بازاریابی قابلیت های تجارت الکترونیک خود برای مشتریان غیر بهداشتی ادامه خواهد داد. استریت که قبلاً یکی از بنیانگذاران استارت‌آپ سیاتل C-SATS بود که از فناوری برای طبقه‌بندی جراحان استفاده می‌کرد و توسط جانسون و جانسون در سال 2018 خریداری شد، گفت: ما کاملاً می‌خواهیم این را زنده و پر جنب و جوش نگه داریم.

DexCare در ژانویه امسال 50 میلیون دلار جمع آوری کرد و از زمان تأسیس آن در سال 2016 به بیش از 100 کارمند افزایش یافته است. استریت گفت که این شرکت سال قدرتمندی داشته است و درآمد و تعداد مشتریان آن در سال 2021 بین 200 تا 300 درصد رشد داشته است.

DexCare به خریدهای آینده چشم دارد. استریت گفت که انتظار دارد تخصص بیشتری در تجارت الکترونیک، بازاریابی و تبلیغات بیاورد. DexCare همچنین با سازمان هایی که اطلاعات ارائه دهندگان را یکپارچه کرده و از قابلیت همکاری سیستم های متفاوت در یک گروه پزشکی پشتیبانی می کنند، مشارکت خواهد داشت.

استریت گفت، در نهایت، هدف DexCare این است که بیماران را با مراقبت‌هایی که نیاز دارند تطبیق دهد و کمک کند تا این امر به طور موثر اتفاق بیفتد.

او گفت: “شما خواهید دید که ما تعداد بیشتری از این نوع نهادها را جذب می کنیم که یا به سیستم های بهداشتی کمک می کنند بیماران بیشتری را پیدا کنند و دریافت کنند و/یا منابع مناسب را در قسمت پشتی تطبیق دهند.”