• خانه
  • اخبار
  • Poco M4 5G چندین گواهینامه دریافت کرده است. زمان زیادی برای افشاگری وجود ندارد

Poco M4 5G چندین گواهینامه دریافت کرده است. زمان زیادی برای افشاگری وجود ندارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Poco M4 5G چندین گواهینامه دریافت کرده است. زمان زیادی برای افشاگری وجود ندارد

پوکو ام 4 پرو اخیرا در بازارهای مختلف از جمله هند و ایران عرضه شده است. اگرچه مدل Pro برای خرید در دسترس است، اما هنوز اطلاعاتی در مورد عملکرد Poco M4 5G وجود ندارد. با این حال، این دستگاه قبلا چندین گواهینامه دریافت کرده است. تاییدیه های متعدد نشان می دهد که این گوشی هوشمند به زودی معرفی خواهد شد.

Poco M4 5G به طور پیش فرض به اندروید 11 مجهز است

کلاس گزارش MySmartPrice، Poco M4 5G، در پایگاه داده FCC و حتی در IMDA ظاهر شده است. این منابع برخی از مشخصات میان رده آینده پوکو را فاش می کنند. لیست FCC نشان می دهد که Poco M4 دارای شماره مدل 22041219G خواهد بود. همچنین مشخص شده است که این دستگاه دارای یک رابط کاربری پیش فرض است MIUI 13 مجهز است.اما متاسفانه اخبار در مورد اندروید 12 این نسخه از رابط کاربری شیائومی، مبتنی بر اندروید 11، بر روی M4 5G در دسترس خواهد بود.

Poco M4 5G چندین گواهینامه دریافت کرده است. زمان زیادی برای افشاگری وجود ندارد

گواهی FCC Poco M4

لیست FCC همچنین نشان می دهد که این گوشی هوشمند میان رده از سه باند اینترنت 5G پشتیبانی می کند. سایت اینترنتی GizmoChina او همچنین خاطرنشان می کند که POCO M4 5G در سه نسخه با سه مکان ذخیره سازی و رم مختلف عرضه خواهد شد. ارزان ترین نسخه دارای 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 4 گیگابایت رم است. نسخه دیگر محدود به همان 4 گیگابایت رم است اما 128 گیگابایت حافظه داخلی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. گران ترین نسخه Poco M4 5G، اما دارای 6 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی خواهد بود.

Xiaomi Poco X4 Pro 5G و Poco M4 Pro رسما معرفی شدند

علاوه بر FCC، این دستگاه در وب سایت گواهینامه IMDA فهرست شده است. متاسفانه این تاییدیه در مورد هیچ یک از مشخصات Poco M4 صدق نمی کند. با این حال او قول می دهد که این گوشی میان رده پوکو در آینده نزدیک معرفی شود.

نظر شما در مورد Poco M4 5G چیست؟ با توجه به مشخصات فاش شده، چه قیمتی برای این گوشی هوشمند مناسب خواهد بود؟