• خانه
  • اخبار
  • Overwatch 11 میلیون دلار برای سیستم های تصویربرداری داخلی با هوش مصنوعی تعبیه شده جمع آوری می کند

Overwatch 11 میلیون دلار برای سیستم های تصویربرداری داخلی با هوش مصنوعی تعبیه شده جمع آوری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Overwatch 11 میلیون دلار برای سیستم های تصویربرداری داخلی با هوش مصنوعی تعبیه شده جمع آوری می کند

Overwatch 11 میلیون دلار برای سیستم های تصویربرداری داخلی با هوش مصنوعی تعبیه شده جمع آوری می کند
گرگ دیویس، مدیر اجرایی Overwatch Imaging و نیک اندرسون، مدیر ارشد فناوری، در حال ثبت نام در دفتر مرکزی شرکت هود ریور در Ore هستند. (تصویر تصویربرداری Overwatch)

Overwatch Imaging، یک شرکت اورگان که سیستم‌های تصویربرداری داخل هواپیما را برای هواپیماهای سرنشین دار و پهپاد تولید می‌کند، یک چرخه سرمایه‌گذاری 11.15 میلیون دلاری به رهبری Squadra Ventures و Shield Capital را تکمیل کرده است.

سایر شرکت کنندگان در این دور شامل صندوق بذر پورتلند و دو سرمایه گذار استراتژیک، L3Harris و Bridger Aerospace هستند.

Overwatch گفت که بودجه جدید برای تسریع رشد شرکت و بهبود اتوماسیون و نرم افزار تجزیه و تحلیل تصویر استفاده خواهد شد. این شرکت در نظر دارد در سال جاری 15 تا 20 مهندس و متخصص توسعه تجارت دیگر را استخدام کند.

در سال 2016، Hood River، Ore.، یک شرکت نوپا، متخصص در سیستم های تصویربرداری دقیق مجهز به نرم افزار هوش مصنوعی تعبیه شده است. سیستم های دو منظوره را می توان برای کاربردهای دفاعی و غیرنظامی، از جمله جستجو و نجات، نقشه برداری از آتش سوزی جنگل، واکنش به بلایا و بازرسی های زیرساخت استفاده کرد.

Overwatch Imaging ارائه‌دهنده پیشرو داده‌ها برای کارت‌های آتش هوایی سرویس جنگل‌های ایالات متحده و ارائه‌دهنده اصلی محموله برای جستجوی دریایی برای برنامه هواپیماهای خلبانی از راه دور آژانس ایمنی دریایی اروپا است. سیستم های تصویربرداری این شرکت بر روی 12 نوع هواپیمای سرنشین دار و 10 مدل پهپاد با عملیات روزانه در ایالات متحده، اروپا و استرالیا استفاده می شود.

گرگ دیویس، مدیرعامل Overwatch Imaging امروز در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “ما اهداف رشد بسیار بلندپروازانه ای برای شرکت خود داریم و متعهد هستیم که در ماموریت های مهم در سراسر جهان تأثیر زیادی بگذاریم.” “گروه بسیار محترم ما از سرمایه گذاران نه تنها سرمایه برای تسریع رشد ما به ارمغان می آورد، بلکه تجربه باورنکردنی و شبکه های ارزشمند را نیز به همراه دارد. من مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با آنها هستم زیرا ما به سرعت شرکت خود را برای حمایت از مردان و زنان شجاع در سراسر جهان که به اطلاعات سیستم های ما متکی هستند، گسترش می دهیم.

شریک Squandra Ventures، گای فیلیپلی و شریک مدیریت Shield Capital، راج شاه، به جیم لیندر، رئیس هوافضای Tenax و از بنیانگذاران Overwatch Imaging، Greg Davis و Nick Anderson در هیئت مدیره شرکت خواهند پیوست. Tenax Aerospace یکی از بزرگترین مشتریان این شرکت است و در سال 2019 در این شرکت سرمایه گذاری خواهد کرد.