منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • Onyx Black برای Galaxy Buds 2 توسط سامسونگ معرفی شد

Onyx Black برای Galaxy Buds 2 توسط سامسونگ معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Onyx Black برای Galaxy Buds 2 توسط سامسونگ معرفی شد

هدفون های بی سیم این روزها بیش از هر زمان دیگری محبوب شده اند و این قطعا به دلیل عملکرد خوب و قیمت مناسب آنها است.یکی از تولیدکنندگان مطرح در این زمینه سامسونگ و سری Galaxy Buds 2 آن است.به تازگی Onyx Black توسط سامسونگ برای Galaxy Buds 2 معرفی شده است. . С ترنجی با من باش.

Onyx Black برای Galaxy Buds 2 معرفی شد

گلکسی بادز 2 پیشرفته‌ترین هدفون سامسونگ در بازار است و این شرکت کره‌ای گزینه‌های رنگی زیادی مانند مشکی، بنفش اسطوخودوس، سبز زیتونی و سفید را هنگام عرضه به مشتریان خود ارائه کرده است.

از امروز، رنگ پنجم به چهار رنگ موجود در گلکسی بادز 2 می پیوندد، اما این رنگ از سامسونگ کمی مشکوک به نظر می رسد. زیرا گزینه رنگ پنجم برای کسانی که قصد خرید گلکسی بادز 2 را دارند، رنگ اونیکس بلک است که ظاهری شبیه مشکی براق دارد و تفاوت چندانی با مدل مشکی اصلی ندارد.

با این حال، تفاوت زیادی بین Black و Onyx Black وجود دارد و در جعبه شارژ قرار دارد. نسخه مشکی اصلی دارای یک جعبه شارژ نیمه سیاه و نیمه سفید است، اما Onyx Black در یک جعبه شارژ کاملا مشکی عرضه می شود، بنابراین اگر این برای شما مهم است، فقط باید امیدوار باشید که این رنگ برای خرید در گوشی شما موجود باشد. کشور ..

مطابق با PhoneArenaسامسونگ اعلام کرده است که Onyx Black Galaxy Buds 2 در کره جنوبی با قیمت اولیه 115 دلار (110 یورو) در دسترس خواهد بود. این هدفون در اروپا نیز عرضه خواهد شد اما تاریخ عرضه این رنگ تایید نشده است. با این حال، می دانیم که در ابتدا قیمت آنها فقط 100 یورو (کمتر از 150 یورو) خواهد بود، بنابراین این خبر خوبی برای خریداران بالقوه است.