منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • OnePlus 10 Ultra با تراشه Snapdragon 8 + نسل اول و دوربین بهبود یافته ارائه می شود

OnePlus 10 Ultra با تراشه Snapdragon 8 + نسل اول و دوربین بهبود یافته ارائه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
OnePlus 10 Ultra با تراشه Snapdragon 8 + نسل اول و دوربین بهبود یافته ارائه می شود

در ماه های اخیر، شایعاتی مبنی بر اینکه وان پلاس ممکن است نسخه پیشرفته تری از گوشی پرچمدار خود را در سال جاری معرفی کند، احتمالاً OnePlus 10 Ultra منتشر شده است و اکنون به لطف افشاگر، جزئیات بیشتری در مورد این دستگاه ارائه می شود. یوگش برار مشخص شده است.طبق اطلاعات فاش شده، OnePlus قصد دارد تجربه دوربین OnePlus 10 Pro را با مدل آتی Ultra بهبود بخشد که می تواند برای اولین بار در تاریخ این شرکت از لنز زوم پریسکوپ استفاده کند. علاوه بر این، Brahr تایید می کند که Ultra با چیپست نسل بعدی کوالکام اسنپدراگون 8+ بر اساس فرآیند 4 نانومتری TSMC معرفی خواهد شد.

OnePlus 10 Ultra

افشاگر بدنام، یوگش برار، اخیراً در حساب توییتر خود گفته است OnePlus 10 Ultra این دستگاه وارد مرحله توسعه توسعه خود شده است و چیپست معرفی نشده اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس نیز قدرت این دستگاه را تامین خواهد کرد.

تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس بدیهی است که توسط TSMC ساخته شده است و انتظار می رود سرعت و عملکرد بهتری نسبت به نسخه استاندارد اسنپدراگون 8 نسل 1 ارائه دهد. بنابراین اگر Ultra واقعاً با چیپست آینده عرضه شود، باید قدرتمندتر باشد. از OnePlus 10 Pro.

OnePlus 10 Ultra

OnePlus 10 Ultra

Brahr همچنین ادعا می کند که OnePlus 10 Ultra “روی دوربین ها تمرکز خواهد کرد”. با این حال، جزئیات بیشتری وجود ندارد. در حال حاضر پرچمدار OnePlus 10 Pro در مقایسه با سایر رقبا از کیفیت دوربین پایین تری به خصوص از نظر فوق عریض و بزرگنمایی برخوردار است. بنابراین تلاش وان پلاس برای بهبود این حوزه ها دور از دسترس نخواهد بود.

مخبر همچنین تاکید کرد که Ultra در ماه آگوست یا سپتامبر در دسترس خواهد بود، بنابراین برای ارائه آن باید کمی بیشتر صبر کنیم.

در نهایت، افشاگر ادعا می کند که وان پلاس در حال کار بر روی گوشی دیگری با نسل اول چیپست اسنپدراگون 7 مورد بحث است. وقتی اخبار را با شایعات در مورد OnePlus 10 Ultra و شایعات در مورد تلفن های مقرون به صرفه تر ترکیب می کنید، به نظر می رسد که این شرکت با بسیاری از دستگاه ها کار می کند.

نظر شما در مورد مشخصات و بهبودهای احتمالی قسمت تراشه و دوربین پرچمدار OnePlus 10 Ultra چیست؟