• خانه
  • اخبار
  • OnePlus 10 Pro سفید رنگ با نام Extreme Edition به بازار چین معرفی شد

OnePlus 10 Pro سفید رنگ با نام Extreme Edition به بازار چین معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
OnePlus 10 Pro سفید رنگ با نام Extreme Edition به بازار چین معرفی شد

وان پلاس اخیرا از نسخه ویژه ای به نام Extreme Edition پرچمدار خود یعنی OnePlus 10 Pro در رنگ سفید در چین رونمایی کرده است. این اولین باری است که این برند از زمان عرضه OnePlus 6 در سال 2018، نسخه سفید رنگ گوشی های خود را ارائه می دهد. مدیر عامل OnePlus همچنین از تصمیم برای عرضه دستگاه جدید استفاده کرد تا توضیح دهد که چرا ما اغلب گوشی های هوشمند سفید رنگ را در بازار نمی بینیم. .

OnePlus 10 Pro White

Liu Fengshuo، رئیس خط تلفن هوشمند OnePlus، اخیراً در حساب رسمی خود قرار داده است Weibo او اشاره می کند که سه دلیل اصلی وجود دارد که چرا این روزها گوشی های هوشمند سفید رنگ بسیار کمیاب هستند.

یکی از مقامات ارشد OnePlus در بیانیه ای گفت:

“در مرحله اول، فرآیند ساخت رنگ سفید دشوارتر است. به عنوان سطح CMF [رنگ، جنس، حس] تست های سازنده تلفن همراه اگر کمی انحراف در کار ایجاد شود، اثر نهایی کاملاً متفاوت می شود و از بافت کاسته می شود».

دلیل دوم این مدیر این است که رنگ سفید بازدهی پایین و قیمت بالایی نسبت به سایر گزینه های رنگی دارد. به طور خاص، Fengshuo بیان می کند که تقریباً سه ماه آزمایش های مختلف با بیش از 100 اثر آزمایش شده برای یافتن بهترین اثر سفید طول می کشد. او همچنین تصاویری منتشر کرد که به نظر می رسد پوشش سفیدی برای گوشی های هوشمند نشان می دهد.

OnePlus 10 Pro White

OnePlus 10 Pro White

در نهایت، رئیس خط تولید OnePlus گفت که واضح تر است که اثر انگشت سفید باقی بماند.

با این حال، Fengshuo ادعا می کند که این شرکت با OnePlus 10 Pro رنگ سفید و همچنین مشکل تغییر رنگ هنگام تماشای گوشی از زوایای مختلف، بر بسیاری از چالش ها غلبه می کند.

OnePlus 10 Pro White با 512 گیگابایت حافظه و قیمت 5799 یوان (916 دلار) امروز در چین در دسترس است. می دانیم که OnePlus 10 Pro در هفته های آینده وارد بازار جهانی خواهد شد، اما هنوز هیچ صحبتی در مورد عرضه این پرچمدار خاص وجود ندارد.

نظر شما در مورد گوشی هوشمند OnePlus 10 Pro Extreme Edition با رنگ سفید خاصش چیست؟ آیا طراحی این دستگاه را دوست دارید؟