• خانه
  • اخبار
  • OfferUp لیست مشاغل را به بازار موبایل خود اضافه می کند و به کاربران امکان می دهد مشاغل را در برنامه جستجو کنند

OfferUp لیست مشاغل را به بازار موبایل خود اضافه می کند و به کاربران امکان می دهد مشاغل را در برنامه جستجو کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
OfferUp لیست مشاغل را به بازار موبایل خود اضافه می کند و به کاربران امکان می دهد مشاغل را در برنامه جستجو کنند

OfferUp لیست مشاغل را به بازار موبایل خود اضافه می کند و به کاربران امکان می دهد مشاغل را در برنامه جستجو کنند
(تصویر از طریق OfferUp)

در حالی که به دنبال یک مبل دست دوم، دوچرخه، کالسکه، یا موارد تصادفی دیگر در OfferUp هستید، ممکن است بتوانید شغلی نیز پیدا کنید.

استارت آپ منطقه سیاتل با راه اندازی OfferUp Jobs در اپلیکیشن موبایل این شرکت، فهرست های شغلی را به بازار محبوب همتا به همتای خود اضافه کرده است. این سرویس که OfferUp در حال آزمایش آن در مناطق منتخب ایالات متحده است، از روز پنجشنبه در دسترس همه کاربران قرار گرفت.

OfferUp Jobs به جویندگان کار اجازه می دهد تا بر اساس کلمه کلیدی جستجو کنند، مشاغل را بر اساس مکان فیلتر کنند، یا مشاغل را در فید جستجو کنند. کاربران می توانند مستقیماً از دستگاه تلفن همراه خود درخواست دهند و تمام تعاملات یا وضعیت برنامه توسط کارفرما مدیریت می شود. کاربران نمی توانند پیشنهادات شغلی خود را ارسال کنند – OfferUp با یک فروشنده شخص ثالث کار می کند.

این شرکت گفت که بیش از 1 میلیون کاربر OfferUp قبلاً این سرویس را امتحان کرده‌اند و قول داده‌اند در ماه‌های آینده به‌روزرسانی‌های بیشتری را برای این ویژگی انجام دهند. (جزئیات بیشتر را در این پرسش متداول مشاهده کنید.)

با نگاهی گذرا به لیست‌های brooztechnology در روز پنج‌شنبه، آگهی‌هایی برای یک کنترل‌کننده بسته انبار FedEx، یک راننده Lyft، یک راننده تحویل DoorDash، یک متخصص بهداشت دندان، یکی از همکاران مرکز برآورده سازی آمازون و موارد دیگر یافت شد.

OfferUp مستقر در واشنگتن Bellevue در سال 2011 تأسیس شد و با Craigslist، eBay، Facebook و دیگر بازارهایی رقابت می کند که در آن کاربران کالاها را خرید و فروش می کنند. این شرکت دارای 56 میلیون خریدار و فروشنده در پلتفرم خود است و در حال حاضر در رتبه ششم brooztechnology 200، شاخص رتبه بندی ما از استارت آپ های شمال غرب اقیانوس آرام قرار دارد.

OfferUp 120 میلیون دلار در مارس 2020 جمع آوری کرد و رقیب Letgo را خریداری کرد. این شرکت در میان گروه نخبگان تک شاخ در منطقه سیاتل است، به این معنی که ارزش آن بیش از 1 میلیارد دلار است.