• خانه
  • اخبار
  • NBA با استفاده از ابر مایکروسافت، از یک اپلیکیشن جدید رونمایی کرد

NBA با استفاده از ابر مایکروسافت، از یک اپلیکیشن جدید رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
NBA با استفاده از ابر مایکروسافت، از یک اپلیکیشن جدید رونمایی کرد

NBA با استفاده از ابر مایکروسافت، از یک اپلیکیشن جدید رونمایی کرد
(تصویر NBA)

NBA با رونمایی از یک برنامه جدید طراحی شده در روز سه شنبه، همکاری خود با مایکروسافت را اعلام کرد.

طبق یک خبر، برنامه جدید دارای توصیه‌های محتوا و ویژگی‌های شخصی‌سازی است که توسط Microsoft Azure و Azure AI ارائه شده است.

طبق اعلام لیگ، این برنامه پخش زنده بازی را برای مشترکین NBA League Pass با کیفیت ویدیوی بالاتر و تاخیر پخش کمتر ارائه می دهد. همچنین شامل دسترسی به صدها بازی قبلی از “NBA trezor” و همچنین سایر محتوای ویدیویی است. یک برنامه عضویت جدید به نام NBA ID وجود دارد.

آدام سیلور، کمیسر NBA در آن زمان گفت: همکاری با مایکروسافت که برای اولین بار در سال 2020 اعلام شد، “به ما کمک می کند تا نحوه تجربه بسکتبال NBA را دوباره تعریف کنیم.”

مایکروسافت شریک رسمی ابر و هوش مصنوعی لیگ است. سال گذشته، این دو سازمان NBA CourtOptix را با پشتیبانی از Microsoft Azure رونمایی کردند که از هوش مصنوعی و فناوری یادگیری ماشینی مایکروسافت برای ردیابی و تجزیه و تحلیل اقدامات دادگاه استفاده می‌کند و آن را به ویدئویی روشن‌تر درباره عملکرد بازیکنان در موقعیت‌های مختلف و نحوه جمع‌آوری داده‌ها تبدیل می‌کند. نسبت به میانگین های لیگ

قرارداد NBA به دنبال شراکت های ورزشی دیگری است که غول فناوری انجام داده است، از جمله ارائه تبلت های سرفیس مایکروسافت در حاشیه NFL.

بخش ابری مایکروسافت همچنان به قدرت کسب و کار کلی ادامه می دهد. این شرکت در آخرین گزارش مالی سه ماهه خود اعلام کرد درآمد مایکروسافت کلود به 25 میلیارد دلار افزایش یافته است که نسبت به سال گذشته 28 درصد افزایش یافته است.