• خانه
  • اخبار
  • Move Locks: Seattle Mariners مجموعه های دیجیتال NFT را در بازی آینده منتشر می کند

Move Locks: Seattle Mariners مجموعه های دیجیتال NFT را در بازی آینده منتشر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Move Locks: Seattle Mariners مجموعه های دیجیتال NFT را در بازی آینده منتشر می کند

Move Locks: Seattle Mariners مجموعه های دیجیتال NFT را در بازی آینده منتشر می کند
جی پی کرافورد، لوگان گیلبرت و تای فرانس، بازیکنان سیاتل مارینرز در یک بلیت یادبود نمادین غیرقابل جایگزین به افتخار سیاتل استیل هد. (تصویر ملوانان)

پوسترهای رایگان، دستکش‌های نخی و قرقره‌ها عالی هستند، اما Seattle Mariners از فناوری آینده‌نگر برای جشن گرفتن گذشته بیسبال با توزیع توکن‌های غیرقابل جایگزین (NFT) در بازی آینده استفاده می‌کند.

ارزش کلکسیونر دیجیتال به صورت بلیت یادبودی برای هوادارانی خواهد بود که در یکی از بازی‌های روز شنبه مقابل لس آنجلس آنجلز در مسابقه شرکت می‌کنند. این اثر شامل بازیکنان فعلی جی پی کرافورد، لوگان گیلبرت و تای فرانس است و ادای احترام به سیاتل استیل هدز، یک امتیاز لیگ سیاه پوستان در سال 1946 است.

به گفته مارینرز، یادداشت شخصی تاریخ بازی، مسابقه و صندلی های دارندگان بلیط نیز گنجانده شده است. برای طرفدارانی که بیشتر به دنبال کردن RBI، OBP و ERA نسبت به NFT عادت دارند، جزئیات بیشتری را در این سؤال متداول مارینرز دریافت کنید.

این تیم با Candy Digital، یک بخش از شرکت ورزشی تجارت الکترونیک Fanatics، که دارایی های دیجیتالی را به طرفداران و کلکسیونرها ارائه می دهد و به عنوان اکوسیستم رسمی NFT لیگ برتر بیسبال عمل می کند، شریک شد. پیتون منینگ، اسطوره NFL، یکی از سرمایه گذاران این شرکت است که پاییز گذشته 1.5 میلیارد دلار هزینه داشت.

Move Locks: Seattle Mariners مجموعه های دیجیتال NFT را در بازی آینده منتشر می کند
سیاتل مارینرز NFT. (تصویر دریانوردان)

گرینز گرین، معاون رئیس جمهور، گفت: «ما دائماً به دنبال راه‌های نوآورانه برای بهبود تجربه طرفداران خود هستیم و ایجاد ارزش این مجموعه دیجیتال راهی جدید برای طرفداران است تا با تاریخ غنی لیگ‌های سیاه‌پوست و بیسبال در شمال غرب ارتباط برقرار کنند. بازاریابی برای مارینرز در بیانیه ای.

برای دریافت NFT، طرفداران باید یک بلیط بازی در برنامه MLB Ballpark یا یک کیف پول اپل برای بازی T-Mobile Park داشته باشند. شرکت‌کنندگانی که بلیت دارند، یک ایمیل بازخرید در تاریخ 20 ژوئن یا حدود آن دریافت خواهند کرد.

NFTها یک فناوری پر رونق هستند که به افراد اجازه می دهد تا مالکیت منحصر به فرد آثار هنری، فیلم ها، عکس ها و سایر محتوای دیجیتالی را در زنجیره بلوکی فراهم کنند. شیدایی در سال های اخیر فوران کرده است و فروش برخی از هنرهای دیجیتال، آواتارها و دیگران به میلیون ها دلار رسیده است.

اما طبق آخرین ارقام، فروش رو به کاهش است و “کاهش NFT واقعی است”، که نشان می دهد بازار کریپتو یا وب 3 در یک دوره اصلاح است – چیزی که برخی آن را “زمستان” توصیف می کنند.