• خانه
  • اخبار
  • Modular که به توسعه دهندگان در ساخت خانه های پیش ساخته کمک می کند، 11.5 میلیون دلار جمع آوری می کند

Modular که به توسعه دهندگان در ساخت خانه های پیش ساخته کمک می کند، 11.5 میلیون دلار جمع آوری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Modular که به توسعه دهندگان در ساخت خانه های پیش ساخته کمک می کند، 11.5 میلیون دلار جمع آوری می کند

Modular که به توسعه دهندگان در ساخت خانه های پیش ساخته کمک می کند، 11.5 میلیون دلار جمع آوری می کند
(اسکرین شات ماژول)

اخبار: Modulous، یک استارت‌آپ فناوری ساختمان که یک پلتفرم نرم‌افزاری برای معماران برای طراحی خانه‌های چند خانواده با استفاده از کیت قطعات پیش‌ساخته دارد، ۱۱.۵ میلیون دلار جمع‌آوری کرده است.

تکنولوژی: نرم افزار این استارت آپ، برنامه ریزی طراحی خانه های چند خانواده را خودکار می کند. توسعه‌دهندگان، معماران و پیمانکاران می‌توانند از این فناوری برای تعیین دوام مکان خانه و هزینه آن استفاده کنند. همچنین مجموعه ای اختصاصی از قطعات را فراهم می کند که بلوک های ساختمانی از پیش ساخته شده ای هستند که توسعه دهندگان از آنها برای مونتاژ خانه ها استفاده می کنند، شبیه به یک مجموعه لگو در اندازه واقعی. این شرکت می‌گوید این فرآیند نه تنها سریع، بلکه پایدار است و زمان تولید را کاهش می‌دهد و در عین حال کربن جاسازی شده و زباله‌های ساختمانی را کاهش می‌دهد.

کریس بون، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران، در بیانیه‌ای گفت: «ساخت خانه‌های مقرون‌به‌صرفه و کم‌مصرف بدون ضایعات و ردپای کربن که با ساخت‌وسازهای سنتی همراه است، هرگز مهم نبوده است. «تحویل مدولار واقعاً تنها راه حل بحران مسکن است، اما برای بسیاری سرمایه‌گذاری اولیه، توانایی صنعت را در مقیاس‌پذیری متوقف می‌کند».

تیم: Modulous در سال 2018 در لندن تأسیس شد. Bone که قبلاً یک مشاور مهندسی در لندن و دبی را اداره می کرد و Sam Gioia، رئیس ساخت و مونتاژ در ایالات متحده، که به عنوان مشاور مهندسی مستقل در کلرادو کار می کرد، رهبری می شود. دفتر مرکزی این استارت آپ 58 نفره در لندن و سیاتل و پنج کارمند در سیاتل است.

رقابت: تعدادی استارتاپ وجود دارند که بازار پیش ساخته را هدف قرار می دهند که هر کدام رویکرد خاص خود را دارند. به عنوان مثال، بلوکبل مستقر در سیاتل، انواع سازه های با تکنولوژی بالا را در یک انبار پیش تولید می کند تا زمان ساخت را سرعت بخشد و هزینه ها را کاهش دهد. در همین حال، Abodu بر واحدهای مسکونی مجزای مجزا از پیش مجاز متمرکز شده و آنها را به املاک در کالیفرنیا و شمال غربی اقیانوس آرام تحویل می دهد.

تامین کنندگان مالی: دور سری A شامل مشارکت SFV، بازوی سرمایه گذاری سازنده املاک و مستغلات آلمانی Patrizia است. سلطنتی لندن; CEMEX Ventures، بازوی سرمایه گذاری غول ساخت و ساز CEMEX. Blackhorn Ventures، GroundBreak Ventures; گلداکر؛ و لیلا کپیتال