• خانه
  • اخبار
  • Microsoft Build: ابزارهای توسعه‌دهنده هوش مصنوعی جدید عکس‌ها را به برنامه تبدیل می‌کنند، متن را خلاصه می‌کنند و به‌طور خودکار کد می‌نویسند

Microsoft Build: ابزارهای توسعه‌دهنده هوش مصنوعی جدید عکس‌ها را به برنامه تبدیل می‌کنند، متن را خلاصه می‌کنند و به‌طور خودکار کد می‌نویسند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Microsoft Build: ابزارهای توسعه‌دهنده هوش مصنوعی جدید عکس‌ها را به برنامه تبدیل می‌کنند، متن را خلاصه می‌کنند و به‌طور خودکار کد می‌نویسند

کنفرانس سالانه توسعه دهندگان مایکروسافت که صبح روز سه شنبه آغاز می شود، نگاهی تازه به راه هایی خواهد داشت که هوش مصنوعی توسعه نرم افزار را خودکار می کند و به توسعه دهندگان کمک می کند ابزارهای هوش مصنوعی را برای کاربران نهایی فراهم کنند.

ساتیا نادلا، مدیر اجرایی مایکروسافت، قرار است در ساعت 8:15 صبح در اقیانوس آرام سخنرانی کند. از طریق پخش زنده بالا یا سایت رویداد مجازی Build تماشا کنید.

در اینجا برخی از نکات برجسته از اطلاعات ارائه شده توسط مایکروسافت از قبل آمده است.

کد عکس: یک ویژگی جدید در پلتفرم Power Apps مایکروسافت، به نام Express Design، نوید استفاده از هوش مصنوعی را برای تبدیل خودکار تصاویر، اسناد، فایل‌های طراحی یا ارائه‌ها به نرم‌افزار کار می‌دهد – تجزیه و تحلیل تصویر برای تعیین عملکرد مورد نظر. مایکروسافت می‌گوید که با طرح‌های طراحی شده با دست نیز کار خواهد کرد.

خدمات جدید OpenAI: مایکروسافت پیش نمایشی را با دسترسی محدود به سرویس Azure OpenAI خود اعلام خواهد کرد که ویژگی های مدل زبان طبیعی GPT-3 را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد. بخشی از مشارکت انحصاری مایکروسافت OpenAI، این سرویس قبلا فقط با دعوت در دسترس بود. شرکت ها از این سرویس برای خلاصه کردن حجم عظیمی از متن استفاده می کنند.

برنامه نویسی هوش مصنوعی: این شرکت در دسترس بودن کامل GitHub Copilot، یک ابزار برنامه نویسی جفت هوش مصنوعی که کد را بر اساس کد موجود و نظرات توسعه دهندگان ارائه می دهد، اعلام خواهد کرد. این شرکت گفت که Copilot که یک سال پیش به عنوان پیش نمایش منتشر شد، 35 درصد از کد را برای توسعه دهندگانی که از این ابزار به زبان هایی از جمله جاوا و پایتون استفاده می کنند، تولید می کند.

کیت توسعه پردازش عصبی: مایکروسافت و کوالکام در حال معرفی یک دستگاه جدید به نام Project Volterra هستند، یک کیت توسعه که با یک پردازنده عصبی ارائه می‌شود و به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا برنامه‌های هوش مصنوعی پیشرفته‌ای را پیش‌بینی کنند که رایانه‌های روزمره در نهایت این پردازنده‌ها را دریافت می‌کنند، معروف به NPU.

برای بازتاب بیشتر Build در حین باز شدن رویداد، دوباره بررسی کنید.