• خانه
  • اخبار
  • Membrion، استارت آپی که غشاهای سرامیکی برای تصفیه فاضلاب می سازد، ۷ میلیون دلار جمع آوری کرد.

Membrion، استارت آپی که غشاهای سرامیکی برای تصفیه فاضلاب می سازد، ۷ میلیون دلار جمع آوری کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Membrion، استارت آپی که غشاهای سرامیکی برای تصفیه فاضلاب می سازد، ۷ میلیون دلار جمع آوری کرد.

Membrion، استارت آپی که غشاهای سرامیکی برای تصفیه فاضلاب می سازد، ۷ میلیون دلار جمع آوری کرد.
بنیانگذار و مدیر عامل Membrion، گرگ نیوبلوم، در مسابقات brooztechnology’s Elevator Pitch Competition. (عکس از brooztechnology/Dan DeLong)

استارت‌آپ Membrion در سیاتل، ۷ میلیون دلار برای تقویت تولید غشاهای سرامیکی خود که فاضلاب را تصفیه می‌کنند، جمع‌آوری کرده است.

Membrion که در سال 2016 از دانشگاه واشنگتن خارج شد، قصد دارد به یک گلوگاه در تصفیه فاضلاب بپردازد، جایی که راه حل های موجود از شرکت ها می خواهد که به جای تصفیه آب در محل، آب را با کامیون حمل کنند. غشاهای نمک‌زدایی سرامیکی را می‌فروشد که می‌توانند برای تصفیه پساب‌های سمی حاصل از فرآیندهای تولید، حذف نمک و فلزات سنگین مانند سرب، جیوه، آرسنیک و مس استفاده شوند.

گرگ نیوبلوم مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت: “ما شاهد تبدیل پروژه های آزمایشی به تاسیسات تجاری کامل هستیم که گزینه پایدارتر، تصفیه آب در محل را به یک واقعیت اقتصادی جذاب تبدیل می کند.” “این سرمایه گذاری سری B به تقویت چشم انداز ما برای حذف تدریجی فرآیندهای تصفیه آب قدیمی کمک می کند.”

مشتریان اصلی این شرکت، شرکت های مستقر در ایالات متحده Fortune 100 در بخش های میکروالکترونیک، خودرو، غذا و نوشیدنی، و نفت و گاز هستند. این مشاغل معمولاً مقادیر زیادی آب مصرف می کنند و از غشاهای سرامیکی Membrion برای مدیریت بهتر آب استفاده می کنند.

نیوبلوم این شرکت را پس از سال ها کار بر روی فناوری فیلتراسیون برای استفاده در سلول های سوختی و سیستم های نمک زدایی آب تأسیس کرد. فیلیپ پیکت، مدیر بازرگانی قدیمی برای زیرساخت‌های انرژی و شرکت‌های انرژی تجدیدپذیر، به او پیوست.

به گفته لینکدین، ممبریون در حال حاضر 34 کارمند دارد.

سرمایه گذاری توسط PureTerra Ventures، با مشارکت Safar Partners، GiantLeap Capital، Freeflow و سرمایه گذاران موجود انجام شد. آخرین دور، مجموع بودجه این استارتاپ 7 ساله را تا به امروز به بیش از 20 میلیون دلار می رساند.

Membrion قبلاً 6 میلیون دلار در دور بیش از حد اشتراک سری A که در مارس 2020 بسته شد، جمع آوری کرد، سپس در سپتامبر 3 میلیون دلار اضافه کرد. او همچنین 3 میلیون دلار کمک مالی دریافت کرد.

حامیان قبلی Membrion عبارتند از Bellingham Angel Investors، WRF Capital، SeaChange Fund، UW، Amazon، National Science Foundation و Murdock Charitable Trust. شریک مدیریت PureTerra، Nic Pannekeet و شریک مدیریت GiantLeap Himanshu Sekhar به عنوان بخشی از آخرین دور بودجه، به هیئت مدیره Membrion خواهند پیوست.