• خانه
  • اخبار
  • “Likewise Arcade” استارتاپ از محبوبیت سبک Wordle برای پخش تلویزیون و فیلم Gamify استفاده می کند.

“Likewise Arcade” استارتاپ از محبوبیت سبک Wordle برای پخش تلویزیون و فیلم Gamify استفاده می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
"Likewise Arcade" استارتاپ از محبوبیت سبک Wordle برای پخش تلویزیون و فیلم Gamify استفاده می کند.

"Likewise Arcade" استارتاپ از محبوبیت سبک Wordle برای پخش تلویزیون و فیلم Gamify استفاده می کند.
به همین ترتیب Arcade دارای بازی هایی برای محتوای فیلم و تلویزیون است. (همان تصویر)

بازی حدس‌زنی به استارت‌آپ سیاتل می‌آید که انتخاب‌های شخصی‌شده برای فیلم‌ها، سریال‌های تلویزیونی و سایر محتواها را ارائه می‌دهد.

این شرکت روز چهارشنبه The Likewise Arcade را به عنوان یک توسعه دهنده LikewiseTV راه اندازی کرد، یک مرکز سرگرمی شخصی که در ماه مارس به عنوان راهی برای دسترسی کاربران به تمام خدمات پخش تلویزیونی خود در یک مکان شروع به کار کرد.

به همین ترتیب با بازی‌های 12:01 همکاری کرده است تا دانش طرفداران تلویزیون و فیلم را با بازی‌های Moviedle، Posterdle و NFLXdle آزمایش کند. این بازی ها شامل مسابقه ای با زمان برای ارائه یک بازپخش فلش از یک فیلم یا یک پوستر فیلم یا پوستر نمایش نتفلیکس است که به آرامی تحقق می یابد.

ایده Arcade به محبوبیت بازی و اشتراک‌گذاری که با بازی‌هایی مانند «Wordle» و «Heardle» که به ترتیب با نیویورک تایمز و Spoitfy همکاری می‌کنند، افزایش یافته است. به همین ترتیب، امیدوار است میلیون‌ها کاربر آن دانش خود را در مورد فیلم‌ها و تلویزیون با دوستان خود به اشتراک بگذارند و اطلاعات و توصیه‌های بیشتری در مورد محتوا ارائه دهند.

به همین ترتیب، اولین نمایش عمومی خود را در اکتبر 2018 به عنوان زاییده فکر لری کوهن، مدیر سابق ارتباطات مایکروسافت انجام داد. کوهن رئیس Likewise و مدیر عامل Gates Ventures، دفتر خصوصی بیل گیتس است. گیتس پشتیبان اصلی مالی است که در اواخر سال 2021 15 میلیون دلار در این استارتاپ سرمایه گذاری کرده است.

12:01 Games بخشی از AugX Labs است که موسس آن جرمی تومن در مورد همکاری جدید در لینکدین نوشت.