• خانه
 • اخبار
 • Life Science News: Adaptive داده های تست بیماری لایم را آشکار می کند. استارتاپ سلامت روان 10 میلیون دلار دریافت می کند

Life Science News: Adaptive داده های تست بیماری لایم را آشکار می کند. استارتاپ سلامت روان 10 میلیون دلار دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Life Science News: Adaptive داده های تست بیماری لایم را آشکار می کند. استارتاپ سلامت روان 10 میلیون دلار دریافت می کند

Life Science News: Adaptive داده های تست بیماری لایم را آشکار می کند. استارتاپ سلامت روان 10 میلیون دلار دریافت می کند
Seattle Children’s با Umoja Biopharma برای آزمایش ایمونوتراپی جدید با سلول های CAR T در بیماران مبتلا به سارکوم، نوعی سرطان استخوان، همکاری کرده است. (عکس از بچه های سیاتل)

در اینجا خلاصه ای از بهترین اخبار در علوم زیستی و سلامت در شمال غربی اقیانوس آرام در این هفته آمده است.

درآمد تطبیقی، آزمایش بیماری لایم: دو ماه پس از ساده‌سازی و اخراج حدود 100 کارمند، Adaptive Biotechnologies درآمد سه ماهه اول این هفته را گزارش کرد. این شرکت 38.6 میلیون دلار افزایش داد که نسبت به سه ماهه قبل 0.5 درصد افزایش داشت. او همچنین داده‌های مربوط به آزمایش T-Detect خود را برای بیماری لایم فاش کرد و گفت که حساسیت او برای تشخیص بیماری دو برابر تست‌های فعلی است (۵۴٪ در مقابل تشخیص ۳۰٪). Adaptive انتظار دارد که این آزمایش برای فصل Lime در سال 2022 آماده شود، که معمولاً در تابستان اوج است.

اخبار راه اندازی: Heard مستقر در سیاتل، که به کاهش بار اداری برای ارائه دهندگان سلامت روان کمک می کند، 10 میلیون دلار جمع آوری کرده است. راه اندازی جدید دیگر، Asha AI، اپلیکیشنی را برای کمک به سالمندان در زمینه مراقبت های پزشکی راه اندازی کرده است.

آمازون هزینه های سفر را بازپرداخت می کند: آمازون به کارمندان گفته است که سالانه تا 4000 دلار هزینه سفر را برای کارمندانی که باید در فاصله بیش از 100 مایلی از خانه به دنبال مراقبت های پزشکی از جمله سقط جنین باشند، بازپرداخت می کند. خبر مزیت جدید آمازون درست قبل از انتشار مقاله Politico درباره پیش نویس نظر منقضی شده از دادگاه عالی ایالات متحده منتشر شد که Rowe v. Wade را لغو می کند.

این هفته اخبار بیشتری از علوم زیستی و علوم بهداشتی در شمال غربی اقیانوس آرام بخوانید.

– Biotechnologies تطبیقی ​​38.6 میلیون دلار گزارش می دهد در درآمدهای سه ماهه اول، همانطور که پس از کاهش مشاغل تغییر مکان می دهند

استارت‌آپ Heard مستقر در سیاتل، 10 میلیون دلار برای کاهش بار اداری برای ارائه دهندگان سلامت روان جمع‌آوری می‌کند.

– برنامه هوش مصنوعی Asha که به سالمندان کمک می کند تا مراقبت های خود را در میان استارتاپ هایی که رویداد علمی زندگی ارائه می دهند مدیریت کنند

– آمازون هزینه های سفر برای سقط جنین و سایر درمان های پزشکی را بازپرداخت می کند

– اداره پلیس سیاتل هدبند تحریک مغز را به عنوان بخشی از تلاش تحقیقات سلامتی آزمایش می کند

– کلپ به کمک نیاز دارد: بنیاد پل آلن، محله ها و کارآفرینان برای نجات جلبک های اصلی قدم برمی دارند.

Life Science News: Adaptive داده های تست بیماری لایم را آشکار می کند. استارتاپ سلامت روان 10 میلیون دلار دریافت می کند
راشمی جوشی، مدیر عامل Asha AI، سمت چپ، و طراح اصلی دیتون کلی در جلسه Life Science Innovation Northwest 2022 (عکس توسط brooztechnology / شارلوت شوبرت)

اخبار بیوتکنولوژی بیشتر:

 • این شرکت سرمایه گذاری که اخیراً پیشنهادی 773 میلیون دلاری برای خرید Zymeworks ارائه کرده است، آلن بارج را به عنوان مشاور استخدام کرده است. رئیس سابق انکولوژی AstraZeneca تأثیر داروسازی زیستی را به پیشنهاد غیر الزام آور All Blue Capital اضافه می کند. سایر سرمایه گذاری های این شرکت عمدتاً شرکت های فناوری مانند Lyft و Pinterest هستند.
 • Umoja Biopharma مستقر در سیاتل آزمایش جدیدی را برای ایمونوتراپی سلول های CAR T در کودکان سیاتل برای بیماران مبتلا به استئوسارکوم، نوعی سرطان استخوان، راه اندازی کرده است. رویکرد این شرکت سلول های تومور را با مولکولی به نام فلورسین علامت گذاری می کند. بیماران با سلول های درمانی CAR T درمان می شوند که به نوبه خود فلورسین را تشخیص می دهند.
 • ریچارد کین، سرمایه‌گذار میلیاردر آتیرا فارما، به تلاش‌های خود برای برکناری مارک لیتون، مدیرعامل شرکت ادامه داد. یک معاون ارائه می دهد: رونالد کرال، پزشک ارشد سابق گلاکسو اسمیت کلاین. کین به دنبال یک کرسی در هیئت مدیره با جورج بیکرستاف، مدیر مالی سابق Novartis است، که پیشتر گفته بود هیئت مدیره با جایگزینی عجولانه مدیر عامل سابق Lean Kawas اشتباه کرده است. کاواس پاییز گذشته پس از بررسی صحت داده ها در اسنادی که با همکاری وی تهیه شده بود استعفا داد و از آن زمان با کین یک صندوق سرمایه گذاری راه اندازی کرده است. در همین حال، پادکست BiotechNation در NPR چت کردن با Lytton در مورد رویکرد شرکت برای توسعه درمان های بیماری آلزایمر، و STAT News استفاده از داده های EEG را برای ارزیابی پاسخ های بالینی برجسته می کند.

مطالعات:

 • محققان Fred Hutch، George Laszlo و Roland Walter در حال توسعه داروهای ضد سرطانی هستند که پرتوها را به سلول های خاص می رساند. در آخرین مطالعه خود، آنها عواملی را نشان دادند که سلول های سرطان خون را از طریق یک آنتی بادی هدف قرار می دهند و یک رادیونوکلئید متصل را تحویل می دهند.
 • هزاران گونه ژنتیکی مرتبط با بیماری خودایمنی برای آنهایی که احتمالاً تأثیر دارند شناسایی شده است. محققان موسسه Brotman Baty و سایر موسسات 60 نوع ژن را استخراج کردند و تاثیر آنها را بر فعالیت ژن در سلول های T ارزیابی کردند.
 • هر یک از سلول‌های بدن از سلول دیگری می‌آیند و اکنون محققان UW با مشاهده جهش‌های انباشته شده در سلول‌های والدین، منشأ سلول‌های مغز موش را ردیابی کرده‌اند. نویسندگان از توالی یابی RNA تک سلولی برای تشخیص چنین جهش هایی استفاده کردند.

رزرو تور:

 • بیل گیتس با تروور نوح مجری برنامه The Daily Show در مورد کتاب جدیدش با عنوان چگونه از همه گیری بعدی جلوگیری کنیم صحبت می کند.

فناوری های بهداشتی:

 • پروفسور هیلاری لیز، دانشیار پزشکی UW و جنیفر جونز-واندرلیست، پزشک سیاتل جایزه فناوری توسط آکادمی پزشکی اچ آی وی آمریکا و انستیتوی فناوری بهداشت دریافت شدند. این زوج از طریق یک مشارکت پزشکی از راه دور از سلامت افراد مبتلا به HIV در شهرستان کینگ حمایت می کنند.
 • شرکت پلتفرم مزایای سلامت Accolade با Rx Savings Solutions ادغام شده است. که توصیه هایی برای کاهش هزینه داروهای تجویزی و سایر خدمات ارائه می دهد. این همکاری پس از اعلامیه اخیر مبنی بر اینکه Accolade یکی از مشتریان قدیمی Comcast را از دست خواهد داد که کمتر از 10٪ از درآمد شرکت را تشکیل می دهد، انجام می شود. Accolade برای سال مالی 2022 خود 310 میلیون دلار درآمد گزارش کرد که 82 درصد نسبت به دوره قبل افزایش داشت. سهام آن در پایین ترین سطح تاریخ معامله می شود.