• خانه
  • اخبار
  • Ku: تیم توسعه خودرو اپل باید هر چه سریعتر سازماندهی شود تا به هدف تولید سال 2025 برسد

Ku: تیم توسعه خودرو اپل باید هر چه سریعتر سازماندهی شود تا به هدف تولید سال 2025 برسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Ku: تیم توسعه خودرو اپل باید هر چه سریعتر سازماندهی شود تا به هدف تولید سال 2025 برسد

مینگ چی کو، تحلیلگر معتبر اپل، امروز در توییت اعلام کرد که تیم کارکنان اپل که ماشین الکتریکی این شرکت در چند سال گذشته فعالیت داشته است، “مدت زیادی از منحل شدن آن می گذرد” و باید در اسرع وقت سازماندهی شود تا برنامه را رعایت کند. تولید انبوه این خودرو از سال 2025 شروع کنید

سازماندهی تیم Apple Car

طبق گزارش ها، برنامه های اپل برای خودروهای الکتریکی از زمان تصویب این پروژه در سال 2014 با مشکلات متعددی مواجه شده است، از جمله چندین تغییر در بخش مدیریت پروژه. با این حال، در نوامبر 2021، مارک گورمن از بلومبرگ اعلام کرد که اپل در حال کار بر روی این پروژه است. شتاب گرفت و به دنبال یک وسیله نقلیه الکتریکی با قابلیت های کامل خودرو. در آن زمان، گورمن اعلام کرد که اپل قصد دارد خودروی خود را در سال 2025 عرضه کند، اما این مهلت ممکن است به دلیل چالش‌های توسعه به تعویق بیفتد.

به گفته گورمن، کوین لینچ، معاون فناوری اپل، در سال گذشته مدیریت پروژه برای خودروهای الکتریکی او شرکت را به دست گرفت. لینچ در طول سال ها، نقش مهمی در توسعه اپل واچ و ویژگی های سلامت مرتبط با آن ایفا کرده است او از سال 2013 در این شرکت مستقر در کوپرتینویی بوده و پیش از این مدیر عامل شرکت Adobe بود.

سازماندهی تیم Apple Car

سازماندهی تیم Apple Car

در حالی که خود لینچ هیچ تجربه ای در صنعت خودرو ندارد، بلومبرگ در گزارشی در سال گذشته مدعی شد که اپل تعدادی از مدیران ارشد برخی از بزرگترین خودروسازان جهان را استخدام کرده است. از جمله مدیران سابق تسلا و بی ام و.

اپل قصد دارد خودروی خود را در چهار سال آینده عرضه کند، که سریعتر از مهلت پنج تا هفت ساله ای است که برخی مهندسان در اوایل سال جاری برنامه ریزی کرده بودند. اما آن لحظه بی ثبات است و دستیابی به هدف 2025 به توانایی این شرکت برای تکمیل سیستم خودرویی خود بستگی دارد که یک پروژه بلندپروازانه محسوب می شود.

هر از گاهی شایعاتی در مورد خودروی اپل به گوش می رسد، اما اگر تیم توسعه پروژه با موفقیت سازماندهی شود، این خودرو می تواند در سه سال آینده در اسرع وقت وارد بازار شود.

نظر شما درباره ایده کو برای سازماندهی تیم خودروسازی اپل برای دستیابی به تولید انبوه تا سال 2025 چیست؟