• خانه
  • اخبار
  • Kindle Scribe: آمازون می‌گوید کپی/پیست، سازمان‌دهنده نوت بوک و سایر ابزارها به زودی ارائه می‌شوند

Kindle Scribe: آمازون می‌گوید کپی/پیست، سازمان‌دهنده نوت بوک و سایر ابزارها به زودی ارائه می‌شوند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Kindle Scribe: آمازون می‌گوید کپی/پیست، سازمان‌دهنده نوت بوک و سایر ابزارها به زودی ارائه می‌شوند

Kindle Scribe: آمازون می‌گوید کپی/پیست، سازمان‌دهنده نوت بوک و سایر ابزارها به زودی ارائه می‌شوند
Kindle Scribe بسته به فضای ذخیره سازی و نوع قلم از 340 تا 420 دلار متغیر است. (عکس از brooztechnology/Todd Bishop)

آمازون بی سر و صدا صفحه محصول Kindle Scribe خود را با نور امیدی برای هر کسی که از برخی از کاستی های اولیه دستگاه ناامید شده است، به روز کرده است.

در دسته‌بندی به زودی، یک پاراگراف جدید در صفحه محصول می‌گوید که به‌روزرسانی نرم‌افزار آینده ابزارهای نوشتاری بیشتری از جمله انواع قلم‌های اضافی، ویژگی کپی/پیست و گزینه‌های جدید برای سازمان‌دهی نوت‌بوک‌ها را اضافه می‌کند. این ویژگی‌ها در «ماه‌های آینده» به‌عنوان بخشی از مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌های منظم و رایگان انتظار می‌رود.

Kindle Scribe که در 30 نوامبر منتشر شد، اولین کتابخوان الکترونیکی آمازون است که به عنوان یک نوت بوک دیجیتالی عمل می کند، از جمله قابلیت یادداشت برداری آزاد در صفحات خالی و خط دار و حاشیه نویسی کتاب ها و اسناد.

با این حال، فاقد برخی ویژگی‌های اساسی برای سازماندهی و مدیریت نوت‌بوک‌ها است، مانند مرتب کردن مجدد صفحات، قرار دادن صفحات جدید بین صفحات موجود، و صادرات صفحات جداگانه به جای کل نوت‌بوک و غیره.

صفحه محصول جزئیات بیشتری در مورد به روز رسانی نرم افزار آینده ارائه نمی دهد، بنابراین مشخص نیست که کدام ابزار اضافه خواهد شد. ما با آمازون تماس گرفتیم تا ببینیم آیا این شرکت مایل است در این مرحله بیشتر بگوید یا خیر.

بخش دیگری از پیام “به زودی”، امکان ارسال اسناد به Scribe از داخل مایکروسافت ورد، وعده جدیدی نیست. در اوایل سال 2013 زمانی که دستگاه معرفی شد، تبلیغ شد.

در حالی که تجربه اولیه نوشتن در Kindle Scribe اغلب رضایت‌بخش و مستحکم است، فقدان ویژگی‌های ساده مدیریت فایل در طول استفاده اولیه من از دستگاه یک حذف آشکار بود. سایر کاربران Kindle Scribe که به پست 9 دسامبر من با ذکر این مسائل پاسخ دادند نیز ناامید شدند.

برای مثال، یکی از کاربران Kindle Scribe اشاره کرد که شخصی که یک نوت بوک 200 صفحه ای ایجاد می کند باید 200 بار انگشت خود را بکشد تا به صفحه اول برسد، سپس 200 بار دیگر را بکشد تا برگردد. در مقابل، Scribe و سایر دستگاه‌های Kindle به کاربران این امکان را می‌دهند که به سرعت کتاب‌ها و فایل‌های PDF کیندل را ورق بزنند تا از یک بخش به بخش دیگر بپرند.

یک وکیل و یک متخصص مالی به طور جداگانه به من گفتند که در حال بررسی این هستند که آیا Kindle Scribe یا ReMarkable 2 را برای یادداشت برداری به عنوان بخشی از کار خود بخرند. من از reMarkable 2 استفاده نکرده ام، اما قابلیت جابجایی فایل ها و صفحات باعث می شود برای کارهای جدی مناسب تر به نظر برسد.

دستگاه آمازون در ابتدا برای یادداشت برداری معمولی مناسب تر به نظر می رسد.

در حالی که بدون شک این به‌روزرسانی‌ها قبلاً در حال انجام بودند، این واقعیت که آمازون پیش‌نمایش پیشرفت‌ها را انجام داد، نشان می‌دهد که تیم محصول نیاز به رسیدگی سریع به بازخوردها را درک کرده است. این طرح علیرغم اخراج های اخیر در بخش دستگاه ها و خدمات آمازون، تعهد مستمر به Scribe را نشان می دهد.