• خانه
  • اخبار
  • IRS اجرای تغییر سیاست مالیاتی را که شرکت های بازار با آن مبارزه می کنند به تاخیر می اندازد

IRS اجرای تغییر سیاست مالیاتی را که شرکت های بازار با آن مبارزه می کنند به تاخیر می اندازد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
IRS اجرای تغییر سیاست مالیاتی را که شرکت های بازار با آن مبارزه می کنند به تاخیر می اندازد

IRS اجرای تغییر سیاست مالیاتی را که شرکت های بازار با آن مبارزه می کنند به تاخیر می اندازد
انتظار می رفت تغییر در سیاست مالیاتی باعث ایجاد انبوهی از پرونده های 1099-K جدید برای فروشندگان آنلاین و پلتفرم های پرداخت شخص ثالث شود. (تصویر IRS)

سرویس درآمد داخلی اجرای یک تغییر سیاست مالیاتی را که توسط شرکت‌ها برای بازارهای آنلاین و پلتفرم‌های پرداخت مبارزه می‌کرد، یک سال به تاخیر می‌اندازد.

این تغییر قرار بود در فصل تشکیل پرونده مالیاتی آتی اعمال شود و ترس از سردرگمی انبوه را در میان فروشندگان آنلاین معمولی و بهمن احتمالی اسناد جدید تشکیل پرونده مالیاتی ایجاد کرده است.

اصلاحات اساسی کد مالیاتی در قانون برنامه نجات آمریکایی پرزیدنت بایدن در سال 2021 گنجانده شد. پیش از این، کاربران سایت هایی مانند eBay، Etsy، PayPal، Venmo و سایرین، فرم گزارش مالیاتی 1099-K را برای کالاها و خدماتی که تنها پس از فروخته شدن توسط کسب 20000 دلار در یک سال یا داشتن بیش از 200 تراکنش. اصلاح سیاست این آستانه را به 600 دلار کاهش داد.

شرکت های منطقه سیاتل از جمله OfferUp، Rover و BikeList از جمله کسانی بودند که با این تغییر مخالف بودند و به عنوان ائتلاف برای 1099-K Fairness علیه آن لابی می کنند.

سازمان امور مالیاتی روز جمعه به نگرانی‌های این شرکت‌ها و همچنین به قانون‌گذاران درگیر در عقب‌نشینی پاسخ داد.

داگ اودانل، سرپرست کمیسیون امور مالیاتی آمریکا، در بیانیه‌ای گفت: «سرویس امور مالیاتی و وزارت خزانه‌داری نگرانی‌های زیادی در مورد جدول زمانی اجرای این تغییرات تحت برنامه نجات آمریکا شنیده‌اند.» “برای کمک به انتقال آرام و شفاف سازی برای مالیات دهندگان، تهیه کنندگان مالیات و صنعت، IRS اجرای تغییرات 1099-K را به تاخیر می اندازد.” زمان اضافی به کاهش سردرگمی در طول فصل پرونده مالیاتی 2023 آینده کمک می کند و زمان بیشتری را برای مالیات دهندگان فراهم می کند تا الزامات گزارش جدید را آماده و درک کنند.

به گفته یکی دیگر از مقامات به نقل از سی ان ان، برخی از کسب و کارها که طبق قوانین قبلی تنها ملزم به صدور چند هزار 1099-K بودند، انتظار چند صد هزار دستگاه را داشتند.

در یک پست وبلاگی در روز جمعه، BikeList مستقر در سیاتل، بازاری برای دوچرخه و قطعات دوچرخه که تابستان امسال راه اندازی شد، گفت که تغییر قانون پیشنهادی “بسیار آزاردهنده و گیج کننده” است.

دن مارکس، مدیر ارشد فناوری در این شرکت سه نفره، به brooztechnology گفت که تصمیم تاخیر IRS “یک پیروزی بزرگ برای فروشندگان بازار ما و یک آرامش برای ما به عنوان یک استارت آپ است.”

در همین حال، قانونی که توسط دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان در هر دو مجلس کنگره حمایت می‌شود، به دنبال آن است که آستانه را به بالای 600 دلار برساند. کریس پاپاس نماینده نیوهمپشایر از جمله کسانی است که می خواهند آستانه گزارش فروش را به 5000 دلار افزایش دهند. بیل هگرتی، سناتور تنسی یکی از کسانی است که برای بازپس گیری 20000 دلار تلاش می کند و لایحه ای به نام «توقف وسواس پر سر و صدا با پرداخت های آنلاین» یا قانون SNOOP را برای لغو مقررات کد مالیاتی ارائه کرده است.