• خانه
  • اخبار
  • “I love Viome”: پاریس هیلتون سفیر جدید تست میکروبیوم شرکت “Health Intelligence” است.

“I love Viome”: پاریس هیلتون سفیر جدید تست میکروبیوم شرکت “Health Intelligence” است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
"I love Viome": پاریس هیلتون سفیر جدید تست میکروبیوم شرکت "Health Intelligence" است.


"I love Viome": پاریس هیلتون سفیر جدید تست میکروبیوم شرکت "Health Intelligence" است.
پاریس هیلتون (عکس از Viome)

پاریس هیلتون، چهره مشهور، مدل و سکولار، به عنوان سرمایه گذار و سفیر، یک شرکت سلامتی و تشخیصی مستقر در Bellevue، واشنگتن، به Viome Life Sciences پیوست.

Viome با کیت تست خانگی خود، ترکیب میکروبی نمونه های مدفوع را تعیین می کند و مکمل ها و پروبیوتیک های “دقیق” را بر اساس شهادت افراد توصیه می کند.

هیلتون در یک بیانیه مطبوعاتی گفت که کیت اطلاعات سلامت Viome ‘انقلابی است. این شرکت به او اجازه می دهد “سالم زندگی کند، جوان به نظر برسد و پوستی شگفت انگیز داشته باشد.”

علیرغم شور و شوق هیلتون، برخی از محققان بیرونی شک دارند. دیوید ساسکیند، متخصص گوارش در بیمارستان کودکان سیاتل، به brooztechnology گفت که محققان هنوز به اندازه کافی نمی دانند تا توصیه های گسترده ای را برای افراد بر اساس میکروبیوم آنها ارائه کنند.

هیلتون در ویدئویی که در برنامه توییتر خود منتشر کرد، گفت: “هیچ افزونه دیگری وجود ندارد که اینقدر شخصی سازی شده باشد.” Viome تمام بطری های مزاحم را از بین می برد.

اعلام جدید پس از دور اخیر 54 میلیون دلار بودجه برای Viome و همکاری جدید با Nordstrom برای فروش کیت های آن در فروشگاه ها منتشر شد.

هیلتون کتابی به نام اعترافات یک وارث نوشته است و در یک سریال واقعیت 13 قسمتی جدید درباره برنامه ریزی عروسی خود، پاریس عاشق بازی می کند. Viome اکنون کیت های 174 دلاری خود را به دوستان پاریس ارائه می دهد.

هیلتون در بیانیه ای گفت: “من عاشق Viome هستم.”