منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • Huawei Watch GT 3 Pro با قابلیت شیرجه تا عمق 30 متری در 8 اردیبهشت معرفی می شود.

Huawei Watch GT 3 Pro با قابلیت شیرجه تا عمق 30 متری در 8 اردیبهشت معرفی می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Huawei Watch GT 3 Pro با قابلیت شیرجه تا عمق 30 متری در 8 اردیبهشت معرفی می شود.

طی تایید رسمی هواوی، ساعت هوشمند جدید این شرکت با نام Watch GT 3 Pro در تاریخ 8 آوریل رونمایی خواهد شد. مهمترین ویژگی این ساعت غواصی تا عمق 30 متری و همچنین نمایش عمق آب بر روی صفحه نمایش است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و فناوری تکنا، ساعت هوشمند قبلی هواوی با نام واچ GT 3 در اکتبر سال گذشته معرفی شد. مدل جدید این ساعت یعنی ساعت GT3 Pro در تاریخ 28 می در چین عرضه می شود. هوآوی با معرفی این ساعت در ویدیوی تبلیغاتی خود شعار آزادی را نیز در لحظه ای آهسته منتشر کرد.

در این ویدئو همچنین به ویژگی جدید ساعت هوشمند هوآوی اشاره شده است که می توان از آن در اعماق آب استفاده کرد. علاوه بر این جزئیات بیشتر در مورد این ساعت در پوستر او آمده است. در توضیحات این ساعت آمده است که واچ GT 3 Pro با گواهی IP68 و استاندارد ضد آب به عنوان لوازم جانبی غواصی استفاده خواهد شد. همه کاربران می توانند از این ساعت در هنگام غواصی تا عمق 30 متری استفاده کنند. به گفته سازنده، حدود 200 تست از این ساعت هوشمند به منظور بررسی استانداردهای مقاومت در برابر آب برای غواصان انجام شده است.

سیستم عامل HarmonyOS احتمالا بر روی این ساعت با حداکثر عمر باتری 14 روز اجرا خواهد شد. در مدل 42 میلی متری این ساعت از ساختار سرامیکی و در مدل 46 میلی متری فریم آلیاژی تیتانیوم برای آن در نظر گرفته شده است.