• خانه
  • اخبار
  • Huawei Tag به زودی به عنوان ردیاب هوشمند UWB یک شرکت چینی معرفی می شود

Huawei Tag به زودی به عنوان ردیاب هوشمند UWB یک شرکت چینی معرفی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Huawei Tag به زودی به عنوان ردیاب هوشمند UWB یک شرکت چینی معرفی می شود

در حال حاضر، اگر به دنبال یک ردیاب هوشمند در بازار هستید، اساساً تنها گزینه های خرید شما هستند AirTags سیب، SmartTags Samsung یا Tile Tracker محدود است. با این حال به نظر می رسد حداقل یکی از برندهای معروف چینی نیز روی گجت ردیاب هوشمند خود کار می کند و به زودی این محصول با نام Huawei Tag با پشتیبانی UWB معرفی خواهد شد.

ردیاب هوشمند تگ هوآوی

به نقل از سایت گیزموچین، گوشی های هوشمند هوآوی در چین اخیراً از طریق اپلیکیشن هواوی کلود بر روی گوشی خود آپدیت جدیدی دریافت کردند که بیان می کند اپلیکیشن هواوی کلود پشتیبانی از تگ هواوی را اضافه کرده است. به‌روزرسانی‌های این گزارش نشان می‌دهد که تگ Huawei از قابلیت پهنای باند UWB نیز بهره می‌برد. دستگاه ردیابی که به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت وسایل شخصی گم شده یا دزدیده شده را پیدا کنند.

ردیاب هوشمند تگ هوآوی

ردیاب هوشمند تگ هوآوی

اخبار مربوط به توسعه دستگاه ردیابی قابل حمل هوشمند هوآوی چیز جدیدی نیست. «زیرا در نوامبر 2021 صحبت هایی مبنی بر این که هواوی برای این برند مطرح شد.هوآوی اس تگاو به اتحادیه اروپا درخواست داد. با این حال، با افشای اخیر، به نظر می رسد که راه اندازی ردیاب هوشمند هواوی ممکن است به زودی اتفاق بیفتد و در آن زمان مصرف کنندگان برای دوگانگی که در حال حاضر اپل و سامسونگ در بازار ردیاب هوشمند دارند، گزینه سومی خواهند داشت.

با این حال، هوآوی تنها برند چینی نیست که روی گجت های ردیاب هوشمند کار کرده است، بلکه طبق اطلاعات قبلی، شرکت های دیگر از جمله. شیائومی، وان پلاس و اوه آنها همچنین در حال کار بر روی یک محصول مشابه هستند که انتظار می رود ویژگی های ارزان تری نسبت به اپل و سامسونگ ارائه دهد.

در نهایت نظر شما در مورد امکان معرفی ردیاب های هوشمند از برندهای چینی چیست؟ عملکرد تگ هواوی به عنوان ردیاب هوشمند این شرکت را چگونه ارزیابی می کنید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.