• خانه
  • اخبار
  • Huawei S-Tag به عنوان ردیاب هوشمند این شرکت با سنسورهای حرکتی پیشرفته معرفی شد

Huawei S-Tag به عنوان ردیاب هوشمند این شرکت با سنسورهای حرکتی پیشرفته معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Huawei S-Tag به عنوان ردیاب هوشمند این شرکت با سنسورهای حرکتی پیشرفته معرفی شد

امروز و در جریان عرضه جهانی محصولات هوآوی، این شرکت از یک دستگاه کاملاً جدید در سبد محصولات خود به نام هوآوی اس تگ آشکار شد. این گجت در واقع یک ردیاب هوشمند با سنسور حرکتی پیشرفته است که هنگام اتصال به دستگاه هوشمندتان مانند گوشی هوشمند یا ساعت، حرکت شما را به طور کامل تشخیص می دهد.

ردیاب هوشمند هوآوی S-Tag

شایعات در مورد معرفی ردیاب هوشمند هواوی به حدود 6 ماه پیش برمی گردد که این شرکت ثبت نام کرد. علامت تجاری آداب اس، از راه اندازی احتمالی این دستگاه پشتیبانی می کند. همچنین حدود یک هفته پیش خبر دیگری منتشر شد که شرکت چینی به دنبال ارائه و عرضه آن است ردیاب هوشمند شما برای رقابت با Apple AirTag، Samsung SmartTag یا سایر ردیاب های پیشرفته در بازار هستند.

بالاخره هوآوی رسما ردیاب هوشمند خود را به بازارهای جهانی معرفی کرد که با مچ بند مخصوص خود گجتی عالی برای ردیابی حرکات بدن نیز می باشد.

Huawei S-Tag دارای حداکثر 14 معیار عملیاتی است که برای انواع مختلف دویدن نیز راهنمایی می کند. این ردیاب هوشمند همچنین دارای طراحی سازگاری شگفت انگیزی است که تنها 7.5 گرم وزن دارد و در عمق 50 متری آب قابل استفاده است.

ردیاب هوشمند هوآوی S-Tag

ردیاب هوشمند هوآوی S-Tag

S-Tag دارای شاخص های دیگری از تحرک از جمله دوچرخه سواری و همچنین پشتیبانی از شارژ سریع برای اتصال بهتر و سریعتر به دستگاه هایی است که از آن پشتیبانی می کنند.

همانطور که در بالا ذکر شد، ردیاب جدید می تواند به گوشی هوشمند یا ساعت هوشمند شما متصل شود تا نتایج دقیق حرکات شما را نشان دهد.

متاسفانه هوآوی هنوز قیمت نهایی گجت هوشمند خود را اعلام نکرده است. همچنین زمان عرضه و در دسترس بودن Huawei S-Tag ممکن است بسته به بازار هدف متفاوت باشد.

در نهایت نظر شما در مورد ردیاب هوشمند هوآوی اس تگ، طراحی این گجت و انواع اپلیکیشن ها در مقایسه با رقبای خود چیست؟