• خانه
  • اخبار
  • Hest، سازنده وسایل خواب در فضای باز سیاتل، پول بیشتری جمع آوری می کند – و به سود خود نمی رسد

Hest، سازنده وسایل خواب در فضای باز سیاتل، پول بیشتری جمع آوری می کند – و به سود خود نمی رسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Hest، سازنده وسایل خواب در فضای باز سیاتل، پول بیشتری جمع آوری می کند - و به سود خود نمی رسد

Hest، سازنده وسایل خواب در فضای باز سیاتل، پول بیشتری جمع آوری می کند - و به سود خود نمی رسد
تشک و بالش Hest Sleep System. (تصویر اول)

Hest بر روی موفقیت خود استراحت نمی کند.

سازنده لوازم خواب برای علاقه مندان به فضای باز در سیاتل امسال رشد قابل توجهی داشته است و به تازگی دور جدیدی از بودجه را برای حمایت از برنامه های 2023 خود جمع آوری کرده است.

Hest، سازنده وسایل خواب در فضای باز سیاتل، پول بیشتری جمع آوری می کند - و به سود خود نمی رسد
Aaron Ambuske بنیانگذار و مدیر عامل Hest. (عکس از طریق Ascend.vc)

بنیانگذار و مدیر عامل Aaron Ambuske که 18 سال را در K2 Sports گذراند، Hest را در سال 2019 راه اندازی کرد تا آرزوی خود را برای ارائه یک تجربه خواب راحت تر برای کمپینگان ماشین و چادر برآورده کند.

این استارتاپ در نوامبر 2021 با مشارکت Ascend.vc، Cascade Seed Fund، Alliance of Angels و دیگرانی مانند Bryce Phillips of Evolution Projects، 2 میلیون دلار جمع آوری کرد. این شرکت که هم اکنون 10 کارمند دارد، تا به امروز 3.5 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

Hest راهی برای استفاده از مزایای تشک سنتی ابداع کرده است – تراز بدن، کاهش فشار، کنترل دما و غیره. – و آنها را در یک تشک کمپینگ بادوام و بادی قرار دهید که می تواند در حین حرکت جمع شود.

Hest تشک فومی خود را امسال عرضه کرد و Ambuske گفت که این تشک به سرعت به پرفروش ترین محصول شرکت تبدیل شد. Hest همچنین پرچمدار Sleep System را با قیمت 449 دلار و همچنین یک سری بالش تولید می کند.

آمبوسکه گفت: “ما شاهد ادامه تقاضای قوی برای محصولات Hest هستیم.” بسیاری از مشتریانی که در طول همه‌گیری همه‌گیر کمپینگ را امتحان کرده‌اند یا به کمپینگ بازگشته‌اند، به عنوان راهی لذت‌بخش برای استراحت با دوستان و خانواده به آن پایبند بوده‌اند، و کمپینگ به‌طور سنتی در دوران رکود به خوبی انجام می‌شود.»

Hest، سازنده وسایل خواب در فضای باز سیاتل، پول بیشتری جمع آوری می کند - و به سود خود نمی رسد
تشک و تخت سگ Hest Sleep System. (تصویر اول)

به گفته آمبوسکه، Hest مانند بسیاری از کسانی که کالاهای فیزیکی تولید و می فروشند، با چالش های اخیر در زنجیره تامین خود مواجه شده است – به ویژه با سرعت رشد آن.

وی گفت: خوشبختانه ما به عنوان تیم من و من سالها تجربه قابل توجهی در توسعه و تحویل محصول داریم، توانسته ایم بیشتر مسائل زنجیره تامین را برطرف کنیم. همچنین، ما اساساً در یک بیماری همه گیر به دنیا آمدیم، بنابراین توانستیم تصمیمات استراتژیک اولیه در مورد زنجیره تامین خود بگیریم، مانند تامین برخی از اجزای کلیدی در ایالات متحده و مونتاژ همه محصولات خود در ایالات متحده.

محصولات Hest اکنون در 126 فروشگاه REI فروخته می شوند و اولین “Hestival” سالانه در کلرادو در بهار گذشته 2000 بازدید کننده را به خود جلب کرد. این شرکت همچنین آنچه را که «تیم رویایی» متشکل از ورزشکاران و مبتکران می نامد را برای همکاری جمع آوری کرده است.

کربی وینفیلد، شریک موسس آسند، قبلاً به مجله Outside گفته بود که خواب تا سال 2026 به یک بازار 137 میلیارد دلاری تبدیل خواهد شد.

وینفیلد گفت: «ما فکر می‌کنیم که Aaron و Hest می‌توانند همان کاری را که Allbirds برای کفش انجام داد، برای خواب انجام دهند – از طراحی خلاقانه، مواد منحصر به فرد و یک برند مدرن و متمایز برای ایجاد یک پیروان پرشور در بخش مصرف‌کننده مطلوب استفاده کنند.»