منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • Google Trends از کاهش قابل توجه تقاضا برای NFT و Metawares خبر می دهد

Google Trends از کاهش قابل توجه تقاضا برای NFT و Metawares خبر می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Google Trends از کاهش قابل توجه تقاضا برای NFT و Metawares خبر می دهد

بر اساس گوگل ترندز، تعداد جستجوهای NFT و متا به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. البته این جستجوها زمانی به اوج خود رسید که فیسبوک به متا تغییر نام داد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و فناوری تکنا، نمودار حجم جستجوی گوگل ترندز اخیر برای کلمات NFT و Metavari نشان می دهد که تقاضا در یک نقطه از ژانویه به اوج خود رسید اما به مرور زمان کاهش یافت. بنابراین اکنون این میزان تقاضا به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

یکی از دلایل کاهش این تقاضا ترس از سرمایه گذاری در NFT در طول زمان است. قبل و قبل از چنین رویکردی، NFT توانسته کاربران زیادی را به خود جذب کند. نقطه اوج این توجه زمانی بود که فیس بوک نام خود را به متا و تبلیغات آن برای آینده فضای دیجیتال تغییر داد. اما شاید به دلیل عدم وجود چشم انداز ثابت در فیس بوک، این تغییر کرده است.

تقاضا برای سایر عبارات در این زمینه، مانند کریپتو، بلاک چین، اتریوم و بیت کوین در بهار گذشته افزایش یافت، اما اکنون ثابت است.

با کاهش علاقه به NFT، برخی از منتقدان آن را به حمله نظامی روسیه به اوکراین نسبت می دهند. اما با توجه به اینکه روند نزولی یک ماه قبل از حمله نظامی آغاز شده است، برخی از تحلیلگران بازار معتقدند که ربطی به روسیه یا اوکراین ندارد.