منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • Google Pixel Fold بین Oppo Find N و Galaxy Z Fold 4 بیشتر شبیه نمونه Oppo است

Google Pixel Fold بین Oppo Find N و Galaxy Z Fold 4 بیشتر شبیه نمونه Oppo است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Google Pixel Fold بین Oppo Find N و Galaxy Z Fold 4 بیشتر شبیه نمونه Oppo است

اخیرا راس یانگ، تحلیلگر مشهور صنعت نمایشگر، جای خالی مشخصات خارجی محصولات تاشو سامسونگ و گوگل پیکسل فولد را پر کرده است. گوشی های تاشو سامسونگ در سال 2022 گلکسی زد فولد 4 و فلیپ 4 هستند که چند ماهی است که عرضه شده اند. اما ما قبلاً چیزهای زیادی در مورد ویژگی های بهبود یافته و ویژگی های جدید آنها می دانیم. آخرین تکه های پازل ابعاد دقیق نمایشگرهای ثانویه آنها بود که آشکار شد. البته او اندازه صفحه نمایش خارجی گوگل پیکسل فولد را نیز فاش کرد. بیایید در ترنجی ببینیم که چرا Pixel Fold ممکن است بیشتر شبیه Oppo Find N باشد تا Samsung Galaxy Z Fold 4.

Google Pixel Fold بین Oppo Find N و Galaxy Z Fold 4 بیشتر شبیه نمونه Oppo است

اندازه نمایشگر خارجی Galaxy Z Fold 4 و Google Pixel Fold

منبع اندازه صفحه نمایش خارجی Google Pixel Fold حدود 5.8 اینچ با نسبت تصویر گسترده تر از مدل سامسونگ است. در حالی که اندازه صفحه نمایش خارجی Samsung Galaxy Z Fold 4 حدود 6.19 اینچ است و با نسبت تصویر طولانی تر (بالاتر) نشان داده می شود. می دانیم که Oppo همچنین از نسبت تصویر 18: 9 گوشی تاشو Find N و صفحه نمایش عقب آن استفاده می کند. بنابراین پیکسل همان تصمیم اوپو را می گیرد و از صفحه نمایش وسیع تری استفاده می کند. از نسبت تصویر 25:9 استفاده می کند تا شما را به یاد گلکسی زد فولد 3 در صفحه نمایش خارجی خود بیاندازد.

اینطور به نظر می رسد که پیکسل ها را تا کنید این در واقع قطر صفحه نمایش 5.8 اینچی کوچکتری دارد که کمی کوتاهتر از صفحه نمایش 6.2 اینچی Galaxy Z Fold 4 است. اما از طرف دیگر، صفحه نمایش های اصلی تقریباً یک اندازه هستند.

بنابراین Pixel Fold ممکن است بیشتر شبیه Oppo Find N در حالت تاشو باشد تا گوشی‌های Z-Fold نازک.

همه ما از پیشرفت‌ها استقبال می‌کنیم، اما نمی‌توانیم مطمئن باشیم که کنفرانس Google I/O 2022 شامل Pixel Fold می‌شود یا خیر. شایعه شده بود که گوگل اولین گوشی تاشو خود را در پاییز سال گذشته معرفی خواهد کرد، اما ظاهرا این تاریخ برای رفع برخی مشکلات به تعویق افتاده است.

گوگل ماه ها قبل از عرضه گوشی های پرچمدار پیکسل خود، مشخصات خود را به طور مستقیم و غیرمستقیم فاش کرد. بنابراین ما امیدواریم که اگر گوگل قصد ارائه در حال حاضر را ندارد، حداقل در کنفرانس I / O خود در هفته آینده به توسعه اولین گوشی های تاشو خود اشاره کند.

نظر شما چیه؟ صفحه نمایش ثانویه طولانی تر مانند خانواده گلکسی زد فولد یا مطابقت با نسبت ابعاد معمول گوشی های هوشمند مانند گوگل و اوپو؟ کدام یک را بیشتر از همه دوست دارید؟