• خانه
  • اخبار
  • Google Pixel 7 دارای قاب پشتی شیشه ای نرم در پیکسل 3 و 4 نیست

Google Pixel 7 دارای قاب پشتی شیشه ای نرم در پیکسل 3 و 4 نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Google Pixel 7 دارای قاب پشتی شیشه ای نرم در پیکسل 3 و 4 نیست

طرفداران گوگل پیکسل که پیش از این به بازگشت قاب پشت شیشه ای نرم پیکسل 7 شبیه به سری های پیکسل 3 و 4 امیدوار بودند، احتمالاً از تصمیم جدید گوگل برای پرچمدار آینده خود ناامید خواهند شد. با اينكه در مورد خانواده پیکسل 7 جای نگرانی وجود دارد، اما بدیهی است که جنس شیشه نرم روی قاب پشتی در این لیست نخواهد بود.

گوگل در پیکسل 7 از شیشه نرم استفاده نمی کند

یوتیوبر معروف، مارکز براونلیدر پیش نمایشی از نمونه کارهای آینده گوگل پیکسل، تایید کرد که سری پیکسل 7 قاب پشتی خیره کننده مات این شرکت را که اغلب “نرم لمس” نامیده می شود، احیا خواهد کرد. این سبک قبلا در سری پیکسل 3 استفاده شده بود و در سری پیکسل 4 (به جز مدل مشکی که شیشه ای براق بود) در سال 2019 به اوج خود رسید.

با این حال، Pixel 6 و Pixel 6 Pro طراحی شیشه عقب کاملاً شیکی را ارائه می دهند. این اولین مورد در خانواده پیکسل بود و تقریباً برای همه پرچمداران سال گذشته غیرعادی بود. اپل آیفون و سامسونگ گلکسی نیز در چند سال اخیر از شیشه نرم / مات برای قاب پشتی استفاده کرده اند.

سری نرم شیشه 3 پیکسل

سری نرم شیشه 3 پیکسل

متأسفانه، این موضوع در سری بعدی گوشی های هوشمند پیشرو گوگل تغییر نخواهد کرد. این شرکت اصلاحی را برای Marques ارسال کرد و بیان کرد که Pixel 7 در پاییز امسال شیشه مات و نرم نخواهد داشت. این بیشتر مطابق با تصاویری است که گوگل تاکنون منتشر کرده است، جایی که به نظر می رسد لبه های گوشی به خوبی بازتاب نور شیشه براق روی قاب پشتی را منعکس می کند. با این حال، امیدوار بودیم که غول جستجو در نسل جدید گوشی های خود مسیری جدید و آشنا را طی کند و از شیشه نرم با حس نرمی در پشت پیکسل 7 استفاده کند.

نظر شما در مورد استفاده نکردن از سری Google Pixel 7 با قاب پشتی شیشه ای نرم چیست؟