• خانه
  • اخبار
  • Google Pixel 6a و عملکرد حسگر اثر انگشت آن را باز کنید و ببینید

Google Pixel 6a و عملکرد حسگر اثر انگشت آن را باز کنید و ببینید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Google Pixel 6a و عملکرد حسگر اثر انگشت آن را باز کنید و ببینید

جدیدترین گوشی هوشمند میان رده گوگل در دو ماه اخیر پیکسل 6aدر بازار موجود نیست؛ اما ویدیوی رسمی باز کردن بسته‌بندی، نگاهی به عملکرد حسگر اثرانگشت در زیر نمایشگر ارائه می‌کند، در حالی که محتویات جعبه حاوی برچسب‌هایی است که در مرکز تراشه Tensor قرار گرفته‌اند.

باز کردن بسته بندی و اولین نگاه به Google Pixel 6a

این «باز کردن بسته‌بندی Pixel 6a» از ویدیوهای روی صفحه است Reddit بارگذاری شده توسط Google Retail Training France. مانند Pixel 6 و 6 Pro، بسته بندی گوشی میان رده جدید به دلیل نداشتن آداپتور شارژر بسیار نازک است. علاوه بر این، برخلاف پرچمداران این شرکت، به نظر می رسد کناره های جعبه با رنگ دستگاه همخوانی ندارد.

تنها لایه محافظ گوشی تنها یک برگه روی صفحه است که بلافاصله پس از برداشتن درب جعبه قابل مشاهده است. در زیر گوشی یک کابل UBC-C و کلید USB-A به USB-C وجود دارد. راهنمای شروع سریع و اسناد گارانتی اکنون در یک جعبه کوچک در بالای جعبه اصلی قرار دارند.

محتوای Google 6a Pixel Box

محتوای Google 6a Pixel Box

در جعبه Pixel 6a، گوگل با قرار دادن برچسبی در مرکز چیپست Tensor، استفاده گوشی از تراشه مورد استفاده در دستگاه های پرچمدار خود را برجسته کرد.

یکی دیگر از قسمت های جالب این بسته بندی، نمایش عملکرد حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر این گوشی در ساعت 1:56 در ویدیوی زیر است. گوگل به تازگی اعلام کرده است که پیکسل 6a از یک سنسور اثر انگشت متفاوت در مقایسه با 6 و 6 پرو، ما اکنون اولین نگاه خود را قبل از عرضه رسمی این دستگاه داریم که به اندازه کافی سریع به نظر می رسد و امیدوارم در هر شرایطی کار کند.

Pixel Launcher’s At a Glance نشان می دهد که این ویدیو در روز سه شنبه، 26 آوریل ضبط شده است. زیرا نگاهی گذرا به مدل های Sage و Charcoal و همچنین نوار باریک تری که دوربین اصلی 12.2 مگاپیکسلی و دوربین فوق عریض 12 مگاپیکسلی را در خود جای داده است، می کند.

نظر شما در مورد 6a Pixel Unboxing و عملکرد حسگر اثر انگشت در این گوشی چیست؟