• خانه
  • اخبار
  • Google Maps یک ویژگی جدید برای “نمای جامع” از شهرهای انتخاب شده ارائه می دهد

Google Maps یک ویژگی جدید برای “نمای جامع” از شهرهای انتخاب شده ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Google Maps یک ویژگی جدید برای "نمای جامع" از شهرهای انتخاب شده ارائه می دهد

در کنفرانس Google I / O 2022گوگل ویژگی های جدیدی را برای نقشه های گوگل معرفی کرده است، از جمله “پانوراما” شهرهای انتخاب شده و امکان استفاده از Live View AR در برنامه های شخص ثالث.

ویژگی جدید نمای فراگیر در Google Map

برای سال‌ها، Google Maps منظره‌های خیابانی را به عنوان راهی مفید برای کاوش در بخش خاصی از جهان بدون نیاز به بازدید ارائه کرده است. پس از سال‌ها فهرست‌نویسی تصاویر جهانی، گوگل نماهای خیابانی و عکاسی هوایی را با هم ترکیب می‌کند تا یک «مدل دیجیتالی در سراسر جهان» را در یک به اصطلاح «نمای جامع» ایجاد کند.

پانورامای Google Maps مناظر زیبای شهر و مکان‌های دیدنی آن را ترکیب می‌کند، مکان‌هایی را برای مطالعه یا بازدید و نماهایی از داخل برخی از ساختمان‌ها ارائه می‌دهد. شما حتی می توانید مناظر متناوب از مناطق خاصی را مشاهده کنید، مانند شب، در هوای بد یا در مکان های شلوغ.

پانوراما با ویژگی‌های مکرر Maps مانند سطح اشتغال و نشانگرهای ترافیک پوشانده شده است که همه آنها در Google Maps برای تلفن‌های هوشمند و دستگاه‌ها در دسترس خواهند بود. تنها محدودیت این ویژگی در حال حاضر این است که کدام شهرها را می توان مشاهده کرد و اواخر امسال ویژگی جدید نقشه گوگل در لس آنجلس، لندن، نیویورک، سانفرانسیسکو و توکیو در دسترس خواهد بود.

ویژگی جدید نمای فراگیر در Google Map

ویژگی جدید نمای فراگیر در Google Map

در همین حال، وقتی وارد شهر می‌شوید، نقشه‌های گوگل از نمای زنده واقعیت افزوده به عنوان راهی مفید برای استفاده از مناظر برای یافتن اینکه کجا هستید و دقیقاً کجا باید باشید استفاده می‌کند. امروز، Google نمای زنده را برای برنامه های بیشتر از طریق ARCore Geospatial API جدید ارائه می دهد.

در حال حاضر، برخی از برنامه‌ها شروع به استفاده از این APIها برای ایجاد تجربیات جدید قدرتمند و لذت‌بخش کرده‌اند. برای Lime، یک سرویس مشترک دوچرخه / روروک مخصوص بچه ها در شهرهای منتخب، می توانید از دوربین خود استفاده کنید تا ثابت کنید پارکینگ ایمن و مسئولانه پیدا کرده اید.

نظر شما در مورد ویژگی جدید Google Maps چیست؟