• خانه
  • اخبار
  • GeekWire’s Elevator Pitch: تجزیه و تحلیل چهار زمین برنده قبل از فینال زنده

GeekWire’s Elevator Pitch: تجزیه و تحلیل چهار زمین برنده قبل از فینال زنده

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
GeekWire's Elevator Pitch: تجزیه و تحلیل چهار زمین برنده قبل از فینال زنده

GeekWire's Elevator Pitch: تجزیه و تحلیل چهار زمین برنده قبل از فینال زنده
GeekWire's Elevator Pitch: تجزیه و تحلیل چهار زمین برنده قبل از فینال زنده
چهار فینالیست در فصل 3 مسابقه brooztechnology’s Elevator Pitch، در جهت عقربه های ساعت از بالا سمت چپ: ارین کوئیک، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت PairTree، کاترین سیزوف، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران بیوتکنولوژی Strella، آمینه موریو، مدیر عامل رادیوس و دوین میلر ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل SecureSave، (brooztechnology Photos/Kevin Lisotta).

این هفته در پادکست brooztechnology، صحبت‌هایی را می‌شنویم که چهار مدیر عامل استارت‌آپ در 32 ثانیه طول کشید تا به بالای برج اسمیت تاریخی سیاتل برسند، تا در این فصل از brooztechnology’s Elevator Pitch برنده قسمت‌های مربوطه خود شوند.

این پیش نمایشی از پایان فصل آینده است که در آن هر یک از چهار نفر آخرین ارائه را در نشست brooztechnology هفته آینده به صورت زنده روی صحنه خواهند داشت.

برای اجلاس brooztechnology به صورت حضوری یا آنلاین از 6 تا 7 اکتبر اینجا ثبت نام کنید.با

  • برنده اپیزود 1: آمینا مورئو، مدیر عامل رادیوس، یک بازار آنلاین که خانه ها، آپارتمان ها و سایر املاک مسکونی را به فضای کاری برای اجاره روزانه تبدیل می کند.
  • برنده اپیزود 2: دوین میلر، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل SecureSave، یک راه حل هدفمند پس انداز اضطراری که برای کمک به مردم در احساس امنیت مالی طراحی شده است.
  • برنده قسمت 3: ارین کوئیک، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت PairTree، سرویسی که ابزارها، منابع و پشتیبانی را برای پیمایش و ساده سازی فرآیند پذیرش فراهم می کند.
  • برنده اپیزود 4: کاترین سیزوف، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران بیوتکنولوژی استرلا، خالق فناوری حسگرهایی که رسیدن محصول را پیش بینی می کند.

بیشتر ▼: brooztechnology Elevator Pitch فصل 3 و نشست brooztechnology، 6-7 اکتبر.

در بالا گوش دهید یا در brooztechnology در پادکست های اپل، پادکست Google، Spotify یا هر جایی که گوش می دهید مشترک شوید.