• خانه
  • اخبار
  • GeekWire در حال راه اندازی یک کسب و کار جدید استخدام به رهبری یک کارآفرین برتر از شمال غربی اقیانوس آرام است.

GeekWire در حال راه اندازی یک کسب و کار جدید استخدام به رهبری یک کارآفرین برتر از شمال غربی اقیانوس آرام است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
GeekWire در حال راه اندازی یک کسب و کار جدید استخدام به رهبری یک کارآفرین برتر از شمال غربی اقیانوس آرام است.

GeekWire در حال راه اندازی یک کسب و کار جدید استخدام به رهبری یک کارآفرین برتر از شمال غربی اقیانوس آرام است.
جیسون گریر، مدیر عامل GeekWork.

brooztechnology با راه‌اندازی یک واحد تجاری جدید متمرکز بر استخدام فناوری، به رهبری کارآفرین محترم سیاتل، جیسون گریر، کهنه‌کار استخدام فناوری که قبلاً شرکت توسعه نرم‌افزار و تجاری‌سازی فناوری GenUI را تأسیس کرده بود، در حال گسترش است.

واحد تجاری جدید سنت ما را در ارتباط با اعضای جامعه فناوری شمال غرب اقیانوس آرام به طرق مختلف، از جمله پوشش اخبار و رویدادها، گسترش خواهد داد.

در این مورد، ما ارتباطاتی ایجاد خواهیم کرد تا به توسعه دهندگان و مهندسان کمک کنیم تا نقش های فنی ارزشمند و ایفا کنند و به شرکت ها کمک کنیم تا بهترین استعدادهای فنی را استخدام و حفظ کنند.

ما این کسب‌وکار را GeekWork می‌نامیم و جزئیات بیشتری در مورد برنامه‌های خود در اجلاس brooztechnology 2022 در تاریخ 6-7 اکتبر در سیاتل به اشتراک خواهیم گذاشت. (برنامه کامل و بلیط اینجا).

علاوه بر اعلام شرکای شرکتی و آژانس انحصاری خود، رویکرد منحصر به فرد خود را برای کمک به کسب و کارها در زمینه فناوری خود به اشتراک می گذاریم، یکی از آزاردهنده ترین چالش هایی که بسیاری از شرکت ها با آن روبرو هستند.

از نظر جذب استعدادهای برتر، ما مفتخریم که نقش جیسون گریر را به عنوان مدیر عامل مسئول ساخت و هدایت این ابتکار جدید اعلام کنیم.

جیسون بومی میسولا، مونتانا، و فارغ التحصیل از دانشگاه هاوایی در مانوآ، یک رهبر تجاری موفق، سرمایه گذار فرشته، عضو هیئت مدیره غیرانتفاعی، نجات یافته از سرطان، نویسنده، موسیقیدان، شوهر و پدر یک کودک 3 ساله است. بچه های دوقلو

در سال 2019، او به عنوان فینالیست شمال غرب اقیانوس آرام در برنامه ملی کارآفرین سال EY انتخاب شد، تا حدی به دلیل کارش در ایجاد یک برنامه کارآموزی منحصر به فرد برای توسعه دهندگان نرم افزار از السالوادور، ابتکاری که brooztechnology درباره آن سال نوشت.

جیسون در طول زمان خود در GenUI یک تجارت استخدام در حال رشد را ایجاد کرد. رویکرد بی‌معنی او به کارآفرینی، ارزش‌های اجتماعی و تمایل بشردوستانه او برای brooztechnology عالی است.

او گفت: «پس از خواندن brooztechnology تقریباً هر روز از زمان نقل مکان به سیاتل، برای پیوستن به تیم هیجان‌زده شدم. “من هیجان زده هستم که خوانندگان brooztechnology را که به دنبال استخدام هستند با کسانی که به دنبال فرصت جدید مناسب هستند، متصل کنم. پاسخی که GeekWork قبلاً از جامعه سیاتل دریافت کرده است بسیار قدردانی شده است و ما مشتاق هستیم که برای حمایت از شرکای افتتاحیه برنامه دست به کار شویم.

«استخدام یک عضو جدید تیم برای نقش مناسب یکی از پرارزش‌ترین چیزها در کار من تاکنون بوده است – برای همه و در همه جا عالی است، وقتی به کسی کمک می‌کنید تا مناسب را پیدا کند. در brooztechnology و از طریق برنامه GeekWork ما، اکنون می توانم این کار را در مقیاسی بسیار بزرگتر انجام دهم.

لطفاً در خوشامدگویی جیسون به تیم به ما بپیوندید و هفته آینده به صورت حضوری یا آنلاین در اجلاس brooztechnology به ما بپیوندید تا در مورد این تلاش جدید برای ارتباط با جامعه بیشتر بدانید. آیا می خواهید درباره GeekWork بیشتر بدانید و با جیسون ارتباط برقرار کنید؟ به او در [email protected] ایمیل بزنید.