• خانه
  • اخبار
  • GameWorks آماده است تا دوباره به سیاتل بپیوندد زیرا مدیران عامل سابق کنترل بازی ها / رستوران ها را در دست می گیرند

GameWorks آماده است تا دوباره به سیاتل بپیوندد زیرا مدیران عامل سابق کنترل بازی ها / رستوران ها را در دست می گیرند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
GameWorks آماده است تا دوباره به سیاتل بپیوندد زیرا مدیران عامل سابق کنترل بازی ها / رستوران ها را در دست می گیرند

GameWorks آماده است تا دوباره به سیاتل بپیوندد زیرا مدیران عامل سابق کنترل بازی ها / رستوران ها را در دست می گیرند
محل بازی GameWorks Seattle در خیابان هفتم در سیاتل در روز جمعه. (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)

GameWorks سیاتل در حال آماده شدن برای راه اندازی مجدد در تابستان امسال است.

سنگر در مرکز که تا زمان بسته شدن آن به دلیل کووید-19 در دسامبر 2021 ستون چادرهای جامعه دیوانگان منطقه بود، تحت مدیریت جدید است و ممکن است بلافاصله پس از تیرماه بازگشایی شود.

اخبار مربوط به احیای احتمالی GameWorks ابتدا صبح جمعه در رسانه های اجتماعی منتشر شد. که در وبلاگ کاپیتول هیل در سیاتل اولین کسی بود که یک درخواست مجوز جدید برای GameWorks را در روز پنجشنبه با گرگ استیونز و هوارد برند به عنوان نامزد اعلام کرد.

به گفته استیونز، که از سال 2011 تا 2018 مدیر عامل زنجیره ملی GameWorks بود، GameWorks احیا شده Seattle به عنوان یک “نقطه کانونی” برای احیای کلی زنجیره رستوران / آرکید عمل خواهد کرد.

استیونز به brooztechnology گفت: «از نظر اشتیاق، کاری که ما با برند GameWorks انجام دادیم و جایی که آن را قرار دادیم، واقعاً از اتفاق بعدی ناامید شدیم. مثل «چه شرم آور» بود، اما فرصت جالبی هم بود.

استیونز گفت که می‌خواهند نام تجاری را به زندگی بازگردانند زیرا معتقدند این برند در جوامع طنین‌انداز شده است و به این دلیل که GameWorks را دوست دارند.

او و برند در حال حاضر تنها منابع مالی پشت راه‌اندازی مجدد هستند، بدون هیچ برنامه‌ای برای جستجوی سرمایه‌گذاری خارجی یا دنبال کردن توسعه در خارج از سیاتل، حداقل تا شش ماه پس از بازگشایی سایت سیاتل.

GameWorks آماده است تا دوباره به سیاتل بپیوندد زیرا مدیران عامل سابق کنترل بازی ها / رستوران ها را در دست می گیرند
یک درخواست برای مجوز الکل از آوریل 2022 در مقابل پنجره GameWorks سیاتل آویزان است. (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)

زنجیره سرگرمی GameWorks در ابتدا در سال 1996 به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک بین سازنده بازی های ویدیویی ژاپنی Sega و Universal Studios و DreamWorks تاسیس شد که در ابتدا استیون اسپیلبرگ در آن نقش آفرینی کرد. لوکیشن سیاتل در خیابان هفتم نزدیک خیابان پایک اولین مکان او بود که در مارس 1997 افتتاح شد.

GameWorks در سال 2011 به گروه سرمایه گذاری HNR Capital فروخته شد، جایی که برند یک شریک مدیریتی است. استیونز از سال 2018 تا زمانی که GameWorks به شرکت رسانه های اجتماعی Oomba فروخته شد، مدیرعامل این شرکت بود. در زمان بسته شدن در سراسر کشور در سال 2021، GameWorks متعلق به شرکت سرمایه گذاری ExWorks Capital مستقر در ایلینوی بود.

نقل قول های GameWorks کندی بهبود اقتصادی پس از همه گیری به عنوان دلیل اصلی بسته شدن سایر مکان های آن در ایالات متحده است. علاوه بر سیاتل، مکان‌های GameWorks در آستین قرار داشتند. فیلادلفیا؛ شومبرگ، ایلینوی؛ میامی جنوبی؛ و مرکز خرید آمریکا در بلومینگتون، مین.

GameWorks Seattle علاوه بر کسب و کار اصلی خود در بار، رستوران و بازی ویدیویی، رویدادهای متعددی را برای جامعه بازی سیاتل برگزار کرده است. اینها شامل مسابقات منظم ورزش های الکترونیکی، یک جلسه بازی هفتگی برای طرفداران بازی های مبارزه ای در طبقه دوم، یک جلسه ماهانه برای استریمرهای محلی Twitch که توسط انجمن پخش آنلاین سیاتل سازماندهی شده بود، و حضور مجازی پسا آخرالزمانی او در جوایز 2020 بود. ویدئو. بازی آخرین ما، قسمت دوم.

GameWorks آماده است تا دوباره به سیاتل بپیوندد زیرا مدیران عامل سابق کنترل بازی ها / رستوران ها را در دست می گیرند
بالش دلقک را در پنجره GameWorks Seattle، جایی که سایر کالاهای تصادفی در قفسه‌ها و جعبه‌هایی در مکان تاریک دیده می‌شوند، Crusty the Clown. (عکس brooztechnology / کورت شلوسر)

به گفته استیونز، معامله ای که به موجب آن او و برند GameWorks سیاتل را دوباره به دست آوردند شامل تمام دارایی های سایت می شد. این شامل کل مجموعه ماشین‌های آرکید او می‌شود که هیچ‌یک از آنها هرگز فروخته نشده است.

استیونز گفت: «همه تجهیزات وجود دارد. «این یکی از چیزهای کلیدی بود که می‌خواستیم ببینیم. نمی‌خواهم بگویم بدون مشکل خواهد بود، اما همان‌طور که بود خواهد بود.»

GameWorks Seattle با همان رویدادها، یک منوی مشابه، اگر نگوییم یکسان، و حتی بسیاری از کارمندان یکسان، که بسیاری از آنها به گفته استیونز به امید بازگشت تماس گرفته اند، بازگشایی خواهد شد.

استیونز گفت: نقطه کانونی ما سیاتل بود. “بیش از 20 سال است که وجود دارد و ما می دانیم که در جامعه طنین انداز شده است. او پیروان قوی و وفاداری دارد. همه چیز برای بازگرداندن او به زندگی بود.”

استیونز در پاسخ به سوالی درباره تدارکات بازگشایی مرکز شهر سیاتل در سال 2022، با توجه به مشکلات شهر با جرم و جنایت در چند سال گذشته، خوشبین بود.

استیونز گفت: “من ساکن سیاتل نیستم، اما می دانم چه خبر است.” “انتظار داشتم خیلی بدتر باشد و به طرز خوشایندی شگفت زده شدم. داشتم بیرون می رفتم و احساس امنیت می کردم.

او افزود: «من به آن به عنوان یک احیاء فکر می کنم. “به نوعی می گوییم که ما به مرکز شهر سیاتل اعتقاد داریم. چرخه‌های حیاتی که منطقه طی کرده است… فراز و نشیب‌هایی دارد، اما بیشتر روند در جهت درستی است.»