• خانه
  • اخبار
  • Funko در حال ورود به تولید بازی های ویدیویی است و با یک استودیوی انگلیسی قرارداد همکاری امضا می کند

Funko در حال ورود به تولید بازی های ویدیویی است و با یک استودیوی انگلیسی قرارداد همکاری امضا می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Funko در حال ورود به تولید بازی های ویدیویی است و با یک استودیوی انگلیسی قرارداد همکاری امضا می کند

Funko در حال ورود به تولید بازی های ویدیویی است و با یک استودیوی انگلیسی قرارداد همکاری امضا می کند
«فردی فونکو» در تریلر کوتاهی که در کامیک کان سن دیگو نمایش داده شد، نشان داده شد که فانکو به سمت انتشار/توسعه بازی های ویدیویی حرکت می کند. (اسکرین شات از تریلر Funko)

Funko، شرکت کلکسیونی فرهنگ پاپ اورت، مستقر در واشنگتن، در حال تولید بازی های ویدیویی است.

Funko با همکاری استودیوی جدید 10:10 Games، مستقر در Warrington، انگلستان، یک “AAA Action Platformer” بدون عنوان را برای عرضه در سال 2023 تولید خواهد کرد.

اندرو پرلموتر، مدیرعامل Funko در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «ایجاد محصولات نمادینی که از نظر احساسی طرفداران را به طرفداران محبوبشان متصل می‌کند، برای هر تصمیمی در مورد سبد محصولات حیاتی است. “با همکاری با 10:10 Games و استفاده از بهترین سازندگان در تجارت، ما استعداد ارائه بازی هایی را خواهیم داشت که ظاهر و احساس منحصر به فرد Funko را در خطوط و محصولات متنوع آن منعکس می کند.”

فونکو این خبر را یکشنبه در کامیک-کان سن دیگو اعلام کرد.

Funko در حال ورود به تولید بازی های ویدیویی است و با یک استودیوی انگلیسی قرارداد همکاری امضا می کند

این بازی بدون عنوان برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است و انتظار می‌رود که مخاطبان نوجوان را با امتیاز نوجوانان از طرف Entertainment Software Rating Board هدف قرار دهد. همچنین دارای “ادغام استودیو شخص ثالث هسته ای” است. ما با Funko تماس گرفتیم تا بپرسیم که در این زمینه چه معنایی دارد.

این اولین پروژه بازی ویدیویی Funko و همچنین اولین نسخه از بازی 10:10 Games خواهد بود. شرکت اخیر در آگوست 2021 توسط جان برتون، که قبلاً استودیوی بریتانیایی Traveller’s Tales را در سال 1989 تأسیس کرده بود، تأسیس شد.

معروف ترین بازی های Traveller’s Tales قطعا متعلق به اوست لگو مجموعه ای از اقتباس های دارای مجوز که شامل لگو مارول اونجرز، لگو هابیت، لگو هری پاتر، و کراس اوور عظیم با موضوع برادران وارنر ابعاد لگو. برتون در حالی که در این شرکت بود، 20 فیلم را نوشت، کارگردانی و/یا طراحی کرد لگو بازی ها و همچنین تولید چهار لگو فیلم ها. او در سال 2012 جایزه آکادمی فیلم و تلویزیون بریتانیا را دریافت کرد Lego Batman 2: DC Super Heroes جایزه بهترین بازی خانوادگی را دریافت کرد.

با توجه به کار برتون تا به امروز، مطمئناً اولین بازی Funko خواهد بود.لگواما با مضمون Funko”: عنوانی اکشن/ماجراجویی که دارای طراحی‌های با سر و کله بزرگ و شیک‌آلود Funko Pop است.

همانطور که در بالا ذکر شد، اعلامیه اولیه Funko با دقت بود و می گفت که اولین پروژه بازی ویدیویی آن یک انتشار “AAA” خواهد بود. اگرچه معنای دقیق «AAA» در زمینه بازی‌های ویدیویی بسته به اینکه چه کسی از آن استفاده می‌کند متفاوت است، اما معمولاً به معنای پروژه‌ای با بودجه قابل توجه و یک تیم توسعه بزرگ است که مخاطبان اصلی را هدف قرار می‌دهد.

Funko اخیراً در ماه می 263 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است.

شرکت کنندگان در Comic-Con امسال سن دیگو باید ببینند که مقداری از این پول کجا رفته است، با Funko که “تصرف برند” نمایش را اعلام کرد. این شامل سه غرفه کامل بود که به “تجربه اجتماعی متمرکز بر طرفداران” به نام Funkovill اختصاص داشت. پانل فریب با مهمان مشهور روزاریو داوسون (ماندالوریانسیمو لیو (شانگ چی) و ویلیام زابکا (در نتفلیکس بچه کاراته) و یک فروشگاه کامل ضبط در نمایشگاه، که توسط Mondo اداره می شود، که Funko همین ماه گذشته خریداری کرد.