Freefire – راهنمای تنظیمات ترنجی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Freefire - راهنمای تنظیمات ترنجی

تنظیمات بازی Free Fire یکی از عوامل تعیین کننده برای بازی بهتر و کشتن بیشتر حریفان است. بسیاری از بازیکنان حرفه ای با تنظیمات بهتر از رقبای خود بهتر عمل می کنند. در این مقاله به بهترین تنظیمات بازی Free Fire و قسمت های مختلف آن پرداخته شده است.

تنظیمات اولیه FreeFire اعمال شد

· گرافیک

در این قسمت از تنظیمات آتش رایگان می توانید گرافیک بازی را تنظیم کنید. به طور کلی گرافیک بازی بر اساس گوشی موبایل و سخت افزار آن تعیین می شود.

در بخش گرافیک سه حالت وجود دارد: Smooth، Standard و Ultra. در بسیاری از موارد بهتر است در این قسمت گزینه Smooth را انتخاب کنید. در این بخش، عملکرد تلفن همراه بالاترین است.

هنگام انتخاب حالت استاندارد، گرافیک بازی نرمال است و ممکن است کیفیت پایینی را تجربه کنید. گرافیک اولترا برای گوشی های مخصوص بازی و پرچمداران مناسب است. در حالت اولترا ممکن است عملکرد گوشی کاهش یابد و دما به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

به طور کلی می توان گفت که حالت Smooth مناسب ترین حالت است که می تواند از گرافیک خوب و عملکرد بهتر گوشی بهره ببرد. بازیکنانی که تلفن همراه با سخت افزار قدرتمند دارند می توانند حالت Ultra را انتخاب کنند.

· روشنایی

در این قسمت می توانید میزان روشنایی یا روشنایی بازی را تنظیم کنید که دارای دو گزینه کلاسیک و بسیار روشن است. گزینه استاندارد برای حالت بازی معمولی مناسب است.

اگر در نور زیاد بازی می کنید، برای افزایش روشنایی و داشتن دید بهتر، بهتر است گزینه Very Bright را انتخاب کنید.

· FPS

این قسمت فریم ریت بازی را تعریف می کند که گزینه هایی برای نرمال و بالا دارد. انتخاب نرخ فریم بالا یا بالا تاخیر بازی را کاهش می دهد، اما اگر تلفن همراه قدرتمندی نداشته باشید، ممکن است شاهد کاهش کیفیت باشید.

اگر زمان زیادی را صرف بازی می کنید، بهتر است گزینه معمولی را انتخاب کنید. در این صورت علاوه بر مصرف باتری کمتر، عملکرد دستگاه نیز افزایش می یابد.

· سایه

این قسمت برای تنظیم سایه اشیا و شخصیت های بازی است که باید روی OFF تنظیم شوند. فعال کردن این گزینه علاوه بر افزایش مصرف باتری، می تواند باعث کاهش عملکرد موبایل و کاهش کیفیت بازی شود.

· مینی کارت

در این قسمت می توانید وضعیت کارت کوچک را در گوشه صفحه مشخص کنید. بهتر است آن را روی حالت چرخش قرار دهید تا بتوانید با انگشتان خود آن را حرکت دهید.

اگر گزینه North Up را انتخاب کنید امکان جابجایی نقشه وجود ندارد. در این حالت، جهت شمال همیشه در بالای نقشه نمایش داده می شود که ممکن است باعث مشکلات ناوبری شود.

Freefire - راهنمای تنظیمات ترنجی

تنظیمات حساسیت رایگان

این قسمت از تنظیمات بر مهارت های تیراندازی و هدف گیری تاثیر مستقیم دارد. در صورت عدم انتخاب تنظیمات مناسب در این قسمت هنگام هدف گیری با مشکل مواجه خواهید شد.

· جمع

این حالت کلی حساسیت دوربین در هنگام نشانه گیری است، بهتر است آن را روی 100 تنظیم کنید، این گزینه معمولا بین 50 تا 60 است، اما برای بازی های حرفه ای و عکس های سر باید 100 باشد تا به بیشترین سرعت و سرعت برسد. حساسیت دوربین

· نقطه قرمز

این قسمت حساسیت دوربین را هنگام نشانه گیری با نقطه قرمز مشخص می کند که می توانید بین 85 تا 90 تنظیم کنید.

· برد 2 برابر

این گزینه حساسیت دوربین را با بزرگنمایی دو برابر نشان می دهد که می توانید بین 75 تا 85 تنظیم کنید.

· برد 4 برابر

در این قسمت میزان حساسیت هنگام نشانه گیری با بزرگنمایی 4 برابری تپانچه تعیین می شود. بهترین درصد بین 65 تا 70 است.

· محدوده تک تیرانداز

در این قسمت می توانید حساسیت را هنگام تیراندازی به یک تک تیرانداز تعیین کنید. بهترین درصد بین 50 تا 58 است.

· ظاهر آزاد

این گزینه حساسیت هنگام حرکت و بدون علامت گذاری است. باید بین 60 تا 66 باشد.

Freefire - راهنمای تنظیمات ترنجی

تنظیمات کنترل آتش رایگان

در این بخش تنظیمات دکمه ها، هدف گیری، تیراندازی، حذف ابزار و تغییر سلاح را انتخاب می کنید. تنظیمات این بخش با توجه به سلیقه هر فرد می تواند متفاوت باشد اما بهترین بازیکنان با تنظیمات خاصی بازی می کنند که سطح بازی آنها را افزایش می دهد.

· دقت هدف گیری

دقت تیراندازی و هدف گیری در این قسمت مشخص می شود که بهترین آن انتخاب گزینه پیش فرض است.

· دکمه آتش سمت چپ

در این بخش می توانید زمان نمایش دکمه عکسبرداری در سمت چپ صفحه را انتخاب کنید. وقتی آن را روی Always تنظیم کنید، همیشه دکمه عکسبرداری را در سمت چپ می بینید. همچنین می توانید آن را روی Scope only قرار دهید تا این گزینه فقط در هنگام نشانه گیری با دوربین تپانچه فعال باشد.

بهترین راه برای انجام این کار این است که آن را روی Always تنظیم کنید تا همیشه بتوانید با لمس هر دو طرف صفحه عکس بگیرید.

· تعویض سریع سلاح

بهتر است این گزینه را فعال و روشن کنید تا بتوانید در اسرع وقت اسلحه خود را عوض کنید.

· شارژ مجدد سریع

این گزینه نیز باید روی روشن باشد تا بتوانید با لمس یک دکمه جعبه خود را پر کنید.

· کنترل خودرو

این تنظیمات برای رانندگی وسیله نقلیه است که باید در دو دست تنظیم شود. در این صورت رانندگی با وسیله نقلیه راحت تر است.

· چتر نجات خودکار

در این قسمت باید گزینه On را انتخاب کنید تا همیشه هنگام سقوط چترتان به صورت خودکار باز شود.

· حالت عملیاتی

در این بخش بهتر است نسخه کلاسیک را انتخاب کنید. تنظیم حالت حرکت روی Drag سرعت و دقت حرکت را کاهش می دهد و به طور کلی آن را دشوارتر می کند.

· وانت خودکار

در این قسمت از تنظیمات بهتر است تمام گزینه های حالت روشن را تنظیم کنید تا با مرور ابزارها و سلاح ها آنها را به انبار خود اضافه کنید. این باعث صرفه جویی در زمان می شود و برای برداشتن ابزار یا سلاح نیازی به لمس دکمه اضافی ندارید.

Freefire - راهنمای تنظیمات ترنجی

آموزش بازی Freefire

تنظیمات Freefire تنها بخشی از آن است و اگر تازه شروع کرده اید، بهتر است از آموزش های freefire استفاده کنید. یکی از عواملی که در حرفه ای شدن تاثیر زیادی دارد آموزش صحیح است. با استفاده از آموزش Free Fire می توانید مهارت های خود را افزایش دهید و به سطوح بالاتری از بازی برسید. به آموزش بازی Freefire کلیک.