منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • Frazier Life Sciences نزدیک به 1 میلیارد دلار برای صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر جدید متمرکز بر شرکت های قبلی جمع آوری می کند

Frazier Life Sciences نزدیک به 1 میلیارد دلار برای صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر جدید متمرکز بر شرکت های قبلی جمع آوری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند

نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند
شریک عمومی Frazier Life Sciences Dan Estes. (عکس فریزر)

شرکت Frazier Life Sciences از بسته شدن یک صندوق 987 میلیون دلاری با تمرکز بر بیوداروها خبر داده است. بخش علوم زیستی شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Frazier Healthcare Partners از هدف 800 میلیون دلاری خود فراتر رفته است.

شریک عمومی Dan Estes به Endpoints News گفت: این صندوق بر روی استارت آپ ها و تامین مالی ریسک در مراحل اولیه (سری A و B) تمرکز خواهد کرد و 80 درصد آن برای شرکت های خصوصی در نظر گرفته شده است. شرکت های دولتی 20 درصد دریافت خواهند کرد. این صندوق که FLS XI نام دارد، توسط استس و شرکای پاتریک هرون و جیمز تاپر، مستقر در منلو پارک، کالیفرنیا مدیریت خواهد شد. سلف این صندوق، FLX X، 617 میلیون دلار در سال 2020 جمع آوری کرد.

صندوق جدید 831 میلیون دلار سرمایه عمومی (FLSPF) را افزایش می دهد که Frazier Life Sciences در سال 2021 برای سرمایه گذاری در شرکت های دولتی و خصوصی در مراحل بعدی جمع آوری کرد.

مجموعه فریزر در علوم زیستی از استارتاپ های بیوتکنولوژی تا شرکت های دولتی بزرگتر را شامل می شود. این شرکت اخیراً در شرکت سلول درمانی پیش بالینی Sonoma Biotherapeutics، که در جنوب سانفرانسیسکو مستقر است و در آزمایشگاهی در سواحل سیاتل فعالیت می کند، سرمایه گذاری کرده است. او همچنین اخیراً یک دور بودجه 91 میلیون دلاری مسکن خصوصی را برای Alpine Immune Sciences برای حمایت از آزمایشات بالینی در یک شرکت دولتی در سیاتل رهبری کرد.

تاپر در بیانیه‌ای گفت: بین FLS XI و FLSPF، ما بیش از 1.8 میلیارد دلار بودجه فعال برای حمایت از شرکت‌های داروسازی زیستی در تمام مراحل رشد، از راه‌اندازی تا عرضه عمومی داریم.

دفتر مرکزی Frazier Life Sciences در منلو پارک است و دفاتری در سیاتل، بوستون، لندن و سایر شهرها دارد.