• خانه
  • اخبار
  • Flying Fish 70 میلیون دلار جمع آوری کرده و فراتر از سیاتل شبکه خواهد کرد تا از استارتاپ های AI / ML بیشتری پشتیبانی کند.

Flying Fish 70 میلیون دلار جمع آوری کرده و فراتر از سیاتل شبکه خواهد کرد تا از استارتاپ های AI / ML بیشتری پشتیبانی کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Flying Fish 70 میلیون دلار جمع آوری کرده و فراتر از سیاتل شبکه خواهد کرد تا از استارتاپ های AI / ML بیشتری پشتیبانی کند.

Flying Fish 70 میلیون دلار جمع آوری کرده و فراتر از سیاتل شبکه خواهد کرد تا از استارتاپ های AI / ML بیشتری پشتیبانی کند.
شرکای مدیریت ماهی پرنده، سمت چپ: فرانک چانگ، جف هریس و هدر ردمن. (عکس ماهی پرنده)

اخبار: شرکت Flying Fish مستقر در سیاتل برای سرمایه گذاری در مراحل اولیه یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی، چه در حیاط خلوت خود و چه در سراسر کشور، 70 میلیون دلار برای صندوق دوم خود دریافت کرده است.

چرا مهم است: Flying Fish برای صندوق اول خود 37 میلیون دلار جمع آوری کرد و برای صندوق دوم تقریباً دو برابر شد. این سرمایه بیشتری در اختیار استارت آپ های فناوری مستقر در شمال غربی اقیانوس آرام است، اگرچه شرکت اکنون در حال گسترش دامنه جغرافیایی خود است.

پرتاب یک تور پهن تر: هدر ردمن، شریک مدیریت فلاینگ فیش، گفت: “ما واقعاً به عنوان یکی از آن صندوق های تخصصی در یک بخش بسیار داغ شناخته شدیم.” ما شروع به دریافت معاملات ورودی زیادی از سایر نقاط کشور کردیم.

این شرکت 9 نفره تاکنون چندین سرمایه گذاری از صندوق دوم ساحل شرقی انجام داده است. اما او همچنان انتظار دارد 70 درصد از این صندوق به شرکت های شمال غرب اقیانوس آرام اختصاص یابد. ردمن گفت: “ما هنوز این را به عنوان مهمترین خانه هوش مصنوعی و ML می بینیم.”

Flying Fish 70 میلیون دلار جمع آوری کرده و فراتر از سیاتل شبکه خواهد کرد تا از استارتاپ های AI / ML بیشتری پشتیبانی کند.
پورتفولیوی Flying Fish شامل استارت‌آپ تجارت الکترونیک MessageYes (خرید شده توسط Nordstrom)، ارائه‌دهنده بیمه عمر Tomorrow (خرید شده توسط Ethos) و استارت‌آپ واقعیت افزوده Streem (خرید شده توسط Frontdoor) است.

روند من میبینم: فلایینگ فیش تنها شرکتی در سیاتل نیست که به دنبال سرمایه گذاری در جاهای دیگر است. Madrona Venture Group، یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت های منطقه، صندوق شتاب را در سال 2019 راه اندازی کرد تا در شرکت های دیگر مناطق سرمایه گذاری کند.

ردمن گفت این روند نشانه‌ای از این نیست که سرمایه‌گذاران محلی نمی‌توانند معاملات کافی در خیابان پیدا کنند، بلکه نشان‌دهنده قدرت سیاتل به‌عنوان یک مرکز فناوری جهانی و به‌عنوان یک “بازیگر اصلی در صحنه جهانی” است.

او گفت: “شما همیشه می خواهید در حیاط خلوت خود سرمایه گذاری کنید زیرا این شبکه قوی تر شما خواهد بود.” “اما شما در جای دیگری سرمایه گذاری خواهید کرد زیرا معتقدید بهترین سرمایه گذار برای هر موسس هستید. و من می‌خواهم از این طریق به سیاتل فکر کنیم.”

رونق هوش مصنوعی: به گزارش CBInsights، سرمایه‌گذاران روی استارت‌آپ‌های هوش مصنوعی شرط‌بندی می‌کنند که در سال گذشته رکورد 66.8 میلیارد دلاری را به دست آوردند که نسبت به سال گذشته 108 درصد افزایش داشت.

ردمن گفت که این بخش باد مخالف روندهای اقتصاد کلان را به عنوان کمبود کارگر می بیند که ناشی از تقاضا برای اتوماسیون مبتنی بر هوش مصنوعی است. و این می تواند بقای خود را در طول آن به تصویر بکشد کاهش احتمالی در صنعت فناوری و نیروهای گسترده تر، از جمله تورم.

ردمن گفت: “ما ممکن است به چیز جدیدی نیاز نداشته باشیم، اما به چیزی برای جایگزینی کارگری که نمی توانم استخدام کنم نیاز داریم.”

تیم: فلایینگ فیش چهار شریک مدیریتی دارد که عبارتند از:

  • ردمن، که در شرکت‌هایی از جمله Indix، Atom Entertainment و Getty Images سمت‌های ارشد داشته است.
  • جف هریس دامپزشک مایکروسافت با تجربه در پردازش زبان طبیعی، یادگیری ماشینی و تجارت دیجیتال است.
  • فرانک چانگ همچنین در زمینه یادگیری ماشینی از شرکت هایی مانند Amazon، Audible، Microsoft و Reef Technologies تجربه دارد.
  • آدریان براون، رئیس سابق و مدیر عامل شرکت Intellectual Ventures و رئیس سیستم حمل و نقل هانیول. براون در هیئت مدیره eBay، Axon، American Airlines و KKR & Co است.