• خانه
  • اخبار
  • Flyhomes دور دیگری از اخراج را انجام می دهد زیرا کاهش سرعت مسکن به شرکت های فناوری املاک آسیب می رساند

Flyhomes دور دیگری از اخراج را انجام می دهد زیرا کاهش سرعت مسکن به شرکت های فناوری املاک آسیب می رساند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Flyhomes دور دیگری از اخراج را انجام می دهد زیرا کاهش سرعت مسکن به شرکت های فناوری املاک آسیب می رساند

Flyhomes دور دیگری از اخراج را انجام می دهد زیرا کاهش سرعت مسکن به شرکت های فناوری املاک آسیب می رساند
توشار گرگ، مدیرعامل فلای هومز. (عکس از فلای هومز)

استارت آپ املاک و مستغلات سیاتل فلای هومز برای دومین بار در پنج ماه گذشته کارمندان خود را اخراج می کند.

«ساخت بهترین تجربه خرید و فروش خانه در جهان تنها در صورتی می‌تواند اتفاق بیفتد که ما همچنان با شرایط بازار در حال تغییر سریع سازگار شویم و گام‌های لازم، هرچند دردناک، برای حفظ سرمایه در شرایط نامطمئن اقتصادی، برای اطمینان از مسیر بلندمدت شرکت برداریم. این شرکت در لینکدین نوشت. واقعیت این است که بخش مسکن اکنون در رکود است و گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که انتظار می‌رود بازار بیش از آنچه در ابتدا پیش‌بینی می‌شد به سرد شدن ادامه دهد.»

یک سخنگوی از ارائه جزئیات در مورد تعداد اخراج یا تعداد کل کارکنان خودداری کرد.

این شرکت در ماه جولای تقریباً 20 درصد از کارکنان خود را کاهش داد. طبق گفته لینکدین، حدود 700 کارمند دارد.

شرکت‌های فناوری املاک و مستغلات به دنبال کاهش هزینه‌ها در بحبوحه کندی بازار مسکن و افزایش نرخ‌های بهره و همچنین عدم اطمینان اقتصادی گسترده‌تر هستند. ردفین روز چهارشنبه اعلام کرد 13 درصد از نیروی کار خود را کاهش می دهد. گلن کلمن، مدیرعامل Redfin گفت که بازار در سال 2023 “احتمالاً 30٪ کوچکتر از سال 2021 خواهد بود.”

Flyhomes که در سال 2016 تأسیس شد، به مردم کمک می کند تا از طریق یک برنامه پیشنهاد نقدی که مشتریان را معادل خریداران نقدی معرفی می کند، خانه بخرند.

این استارت آپ همچنین خدمات وام مسکن ارائه می دهد و یک برنامه خرید قبل از فروش دارد که به فروشندگان کمک می کند قبل از فروش ملک فعلی خود خرید کنند و به خانه بعدی خود نقل مکان کنند.

فلای هومز به مشتریان کمک کرده تا خانه هایی به ارزش بیش از 3 میلیارد دلار خریداری کنند.

این شرکت توسط مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران توشار گرگ رهبری می شود. تا به امروز بیش از 200 میلیون دلار جمع آوری کرده است، از جمله سرمایه 150 میلیون دلاری سری C که در ژوئن 2021 جمع آوری شد. سرمایه گذاران عبارتند از Norwest Venture Partners، Battery Ventures، Fifth Wall، Camber Creek، Balyasny Asset Management، Andreessen Horowitz، Canvas Partners و سابق Zillow Group. مدیرعامل اسپنسر راسکوف