• خانه
  • اخبار
  • First Mode موافقت می کند که با تجارت حمل و نقل بدون آلایندگی Anglo American ترکیب شود

First Mode موافقت می کند که با تجارت حمل و نقل بدون آلایندگی Anglo American ترکیب شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
First Mode موافقت می کند که با تجارت حمل و نقل بدون آلایندگی Anglo American ترکیب شود

First Mode موافقت می کند که با تجارت حمل و نقل بدون آلایندگی Anglo American ترکیب شود
این کامیون سنگ معدن از یک نیروگاه با سوخت هیدروژن نیرو می گیرد. (حالت اول / عکس انگلیسی-آمریکایی)

First Mode، یک شرکت مهندسی مستقر در سیاتل، می گوید که با یک ترکیب تجاری با تلاش توسعه کامیون بدون آلایندگی به رهبری شرکت معدنی انگلیسی-آمریکایی موافقت کرده است.

این معامله ادامه کار First Mode با Anglo American در راه حل حمل و نقل با آلایندگی صفر nuGen است که از سیستم درایو هیبریدی باتری هیدروژنی در کامیون ها برای حمل سنگ معدن استفاده می کند. First Mode با مشارکت چند شرکت دیگر نیروگاه را طراحی و ساخت.

در ماه مه، Anglo American اولین کامیون هیولایی nuGen بازطراحی شده را در معدن پلاتین خود در موگالاکونا، آفریقای جنوبی رونمایی کرد. کسب و کار تازه ادغام شده با نام First Mode، ناوگان 400 کامیونی Anglo American را به سیستم nuGen تبدیل خواهد کرد. همچنین زیرساخت های مرتبط را در سایت برای شارژ باتری و همچنین تولید هیدروژن و سوخت گیری فراهم می کند.

رژیم اول می گوید تبدیل 400 کامیون سنگین فوق کلاس به سیستم های آلایندگی صفر معادل حذف 280000 خودروی کربن دار از جاده است.

Chris Voorhes، رئیس و مدیر عامل First Mode در یک انتشار خبری گفت: ما First Mode را برای حل مشکلات معنی دار و دشوار راه اندازی کردیم. «تغییر آب و هوا و امنیت انرژی چالش‌های اصلی زمان ما هستند و من بسیار مفتخرم که وقتی وارد مرحله بعدی رشد می‌شویم، تمرکز حالت اول خواهد بود. اکنون زمان مناسبی است و اکنون تیم مناسبی است تا بهترین ها را برای این مجموعه مشکلات خارق العاده بسازیم.

First Mode گفت که شرایط معامله با Anglo American را که انتظار دارد در سه ماهه چهارم سال جاری تکمیل شود، به توافق رسیده است. در یک خبر جداگانه، آنگلو امریکن گفت که با “شرایط غیر الزام آور” موافقت کرده است.

این معامله مستلزم آنگلو امریکن سرمایه گذاری اضافی در حالت First Mode برای تسهیل رشد سازمان و استقرار راه حل های آن در بازار است.

آنگلو امریکن می گوید که 10 درصد از سهام استراتژیک First Mode را در سال گذشته به دست آورد که 8.5 میلیون دلار در پرونده های نظارتی گزارش شده بود. این بدان معناست که حالت First Mode در آن زمان 85 میلیون دلار ارزش داشت. پس از بسته شدن این معامله، آنگلو امریکن اکثریت سهام در تجارت جدید First Mode را در اختیار خواهد داشت. طرف های ثالث استراتژیک واجد شرایط سرمایه گذاری مشترک با آنگلو امریکن برای تسریع برنامه های کربن زدایی خود خواهند بود.

در پاسخ به یک درخواست ایمیل، First Mode به brooztechnology گفت که جزئیات مالی اضافی پس از بسته شدن تراکنش به اشتراک گذاشته خواهد شد.

هنگامی که قرارداد بسته می شود، First Mode قصد دارد یک دفتر مرکزی شرکتی در لندن ایجاد کند، در حالی که مرکز فناوری و تولید خود را در سیاتل و شرکت تابعه خود در شهر پرث استرالیای غربی گسترش دهد. ممکن است مکان های شرکتی جدید در نزدیکی مشتریان حالت اول ایجاد شود.

ری آدامز، مدیر عامل First Mode، گفت که این شرکت قصد دارد دامنه کاربردهای فناوری بدون آلایندگی خود را گسترش دهد.

آدامز گفت: “چشم انداز ما توسعه استراتژی های کربن زدایی کلید در دست در صنایع سنگین مانند راه آهن، معدن و حمل و نقل دریایی است و همان سطح خدماتی را ارائه می دهد که اپراتورها به آن عادت دارند.” اگرچه ما امروز با بهسازی وسایل نقلیه مشتریان فعلی شروع می کنیم، اما مشتاقانه منتظر کار با طیف گسترده ای از برندها و مدل ها بر روی پلت فرم های OEM، از جمله وسایل نقلیه جدید هستیم.

First Mode به‌عنوان یک شرکت مهندسی متعلق به کارمندان در سال 2018، عمدتاً توسط کهنه‌کاران شرکت استخراج سیارک‌ها که اکنون منحل شده است، Planetary Resources تأسیس شد. این شرکت با تمرکز بر پروژه‌های سخت‌افزاری فضایی – از جمله مشارکت در مأموریت مریخ نورد Perseverance ناسا به مریخ و مأموریت Psyche به یک سیارک غنی از فلز، شروع به کار کرد.

در طول سه سال گذشته، First Mode به طور فزاینده‌ای تمرکز خود را به محصولات و سیستم‌های حیاتی برای تحرک بدون آلایندگی، کربن زدایی صنایع سنگین و تولید و توزیع انرژی پاک معطوف کرده است. First Mode در ایمیلی به brooztechnology گفت: “اگر با توسعه سخت افزار فضایی همپوشانی وجود داشته باشد، ممکن است به این نوع پروژه ادامه دهیم.”

First Mode در حال حاضر بیش از 220 کارمند تمام وقت در تیم خود دارد.

این شرکت گفت: “ما انتظار داریم بین 15 تا 25 کارمند در دفتر خود در بریتانیا داشته باشیم و برنامه هایی برای افزایش تا حدود 300 نفر تا قبل از پایان سال داریم.” “عملیات ما در سیاتل و استرالیا بخش مهمی از استراتژی جهانی ما است، از جمله دو تاسیسات جدید در ایالت واشنگتن که در ماه های آینده اعلام خواهیم کرد.”