• خانه
  • اخبار
  • F5 کمتر از 100 شغل را به دلیل “محیط اقتصادی کلان فعلی” کاهش می دهد

F5 کمتر از 100 شغل را به دلیل “محیط اقتصادی کلان فعلی” کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
F5 کمتر از 100 شغل را به دلیل "محیط اقتصادی کلان فعلی" کاهش می دهد

F5 کمتر از 100 شغل را به دلیل "محیط اقتصادی کلان فعلی" کاهش می دهد
برج F5 در مرکز شهر سیاتل. (عکس فایل brooztechnology/Kurt Schlosser)

غول تامین امنیت و برنامه های کاربردی مستقر در سیاتل F5 آخرین شرکت فناوری است که اخراج های خود را اعلام کرده است.

این شرکت روز جمعه تأیید کرد که کمتر از 100 شغل یا حدود 1 درصد از نیروی کار جهانی خود را کاهش می دهد.

سخنگوی F5 در ایمیلی به brooztechnology گفت: “ما دائماً در حال ارزیابی چگونگی تمرکز منابع خود برای برآورده کردن بهترین نیازهای مشتریان خود هستیم و در عین حال در مورد اولویت های سرمایه گذاری خود نظم و انضباط داریم.” با توجه به شرایط فعلی اقتصاد کلان، این هفته تغییرات داخلی را اعلام کردیم که منجر به حذف تعدادی از موقعیت‌های شرکت شد.

این شرکت گفت که به استخدام در مناطق هدف ادامه خواهد داد.

این اخراج ها در بحبوحه رکود اقتصادی صورت می گیرد که بر تعدادی از شرکت های فناوری تأثیر گذاشته است. مایکروسافت تایید کرده است که این هفته اخراج می کند. غول‌های فناوری از جمله اسنپ و اوراکل کارمندان خود را کاهش داده‌اند و سایرین مانند متا و اپل استخدام را کند یا متوقف کرده‌اند. برخی دیگر از جمله T-Mobile، Compass، Leafly و DreamBox Learning اخیراً با اخراج مواجه شده اند.

F5 از انتظارات برای سه ماهه سوم مالی خود در ژوئیه پیشی گرفت و درآمد 674 میلیون دلاری را گزارش کرد که 4 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشت و درآمد غیر GAAP هر سهم 2.57 دلار بود که اندکی نسبت به دوره قبل کاهش داشت. این شرکت نتایج مالی سه ماهه چهارم و مالی 2022 خود را سه شنبه آینده گزارش خواهد کرد.

F5 در سال های اخیر با خرید شرکت هایی از جمله Nginx به قیمت 670 میلیون دلار به نرم افزار و خدمات گسترش بیشتری داده است. Shape Security برای 1 میلیارد دلار؛ Voltera برای 500 میلیون دلار؛ و Threat Stack با 68 میلیون دلار.