• خانه
  • اخبار
  • ExtraHop یک مدیر عامل جدید را در یک انتقال برنامه ریزی شده پس از کسب سرمایه خصوصی منصوب می کند

ExtraHop یک مدیر عامل جدید را در یک انتقال برنامه ریزی شده پس از کسب سرمایه خصوصی منصوب می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ExtraHop یک مدیر عامل جدید را در یک انتقال برنامه ریزی شده پس از کسب سرمایه خصوصی منصوب می کند


ExtraHop یک مدیر عامل جدید را در یک انتقال برنامه ریزی شده پس از کسب سرمایه خصوصی منصوب می کند
پاتریک دنیس، رهبر تجارت امنیت سایبری، مدیرعامل جدید ExtraHop است. (عکس ارائه شده توسط ExtraHop)

شرکت امنیت سایبری ExtraHop مستقر در سیاتل، یک مدیرعامل جدید، پاتریک دنیس، مدیر عامل فناوری و امنیت سایبری باتجربه ساکن در منطقه دنور، منصوب کرد و از بازنشستگی مدیر عامل سابق عارف کریم پس از بیش از پنج سال در راس این شرکت خبر داد.

اعلام روز سه‌شنبه شش ماه پس از آن منتشر شد که شرکت‌های سهام خصوصی Bain Capital و Crosspoint Capital خرید ExtraHop را در یک معامله 900 میلیون دلاری تکمیل کردند.

کریم از سال 2016 مدیرعامل ExtraHop است. این شرکت بازنشستگی او را بخشی از یک انتقال داوطلبانه و برنامه ریزی شده پس از کسب سرمایه خصوصی توصیف کرد.

یکی از بنیانگذاران ExtraHop، Jesse Rothstein، مدیر ارشد فناوری، و Raja Mukherjee، مدیر ارشد مشتری، در نقش های مربوطه خود در شرکت باقی می مانند.

ExtraHop یک مدیر عامل جدید را در یک انتقال برنامه ریزی شده پس از کسب سرمایه خصوصی منصوب می کند
عارف کریم پس از بیش از پنج سال از سمت مدیرعاملی ExtraHop کنار می‌رود. (فایل brooztechnology / Dan Delong)

ExtraHop که از یادگیری ماشینی برای کمک به شرکت‌ها برای جلوگیری، شناسایی و حذف تهدیدات در شبکه‌هایشان استفاده می‌کند، روز سه‌شنبه نیز اعلام کرد که درآمد سالانه آن در سال 2021 با 47 درصد افزایش به نزدیک به 140 میلیون دلار رسیده است.

این شرکت گفت که عوامل شامل افزایش 54 درصدی تامین امنیت نرم افزار Reveal (x) 360 به عنوان یک سرویس و 44 درصد رشد بین المللی در مناطقی از جمله ژاپن، آلمان، استرالیا و خاورمیانه است.

دنیس روز دوشنبه در مصاحبه ای گفت: “تعداد شرکت هایی که شاخص هایی مانند این شرکت دارند نزدیک به صفر است.” او بازارهای آدرس پذیر مشترک و همسایه ExtraHop، درآمد سالانه تکرارشونده و نرخ حفظ مشتری را «واقعاً غیرعادی» توصیف کرد.

دنیس ExtraHop را به یک موشک تشبیه کرد و گفت که اهداف فاز بعدی شرکت شامل افزایش قابل توجه درآمد از طریق گسترش فروش و بازاریابی و رشد بیشتر بین المللی است.

این شرکت در حال حاضر حدود 550 کارمند دارد و دنیس گفت که انتظار دارد این تعداد در ماه‌ها و سال‌های آینده به میزان قابل توجهی افزایش یابد تا به ExtraHop در رسیدن به جاه‌طلبی‌های خود کمک کند.

دنیس که همچنین رئیس هیوارد، ریپکورد مستقر در کالیفرنیا، یک شرکت یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی استارتاپی است، در نقش جدید در دنور مستقر خواهد بود، اما او گفت که دفتر مرکزی ExtraHop در سیاتل باقی خواهد ماند.

او قبلاً مدیر عامل Alvaria Software بود که از طریق ادغام Noble Systems و Aspect Software ایجاد شد و قبل از ادغام او مدیرعامل بود.

دنیس از سال 2018 تا 2021 مدیر عامل شرکت Vector Capital بود و گفت که تجربه او در سهام خصوصی بخشی از چیزی است که او را برای همکاری با Bain و Crosspoint در این نقش جدید جذب کرد. او قبلاً مدیر عامل Guidance Software بود که توسط OpenText در سپتامبر 2017 خریداری شد.

او که فارغ التحصیل مؤسسه فناوری روچستر است، در اوایل کار خود مدیر عامل شرکت هایی از جمله اوراکل و EMC بود.