• خانه
  • اخبار
  • Exterro Zapproved را خریداری می کند و دو شرکت فناوری حقوقی مستقر در اورگان را گرد هم می آورد

Exterro Zapproved را خریداری می کند و دو شرکت فناوری حقوقی مستقر در اورگان را گرد هم می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Exterro Zapproved را خریداری می کند و دو شرکت فناوری حقوقی مستقر در اورگان را گرد هم می آورد

Exterro Zapproved را خریداری می کند و دو شرکت فناوری حقوقی مستقر در اورگان را گرد هم می آورد
مؤسس مورد تایید مونیکا اناند.

شرکت فناوری حقوقی Exterro مستقر در Beaverton در Ore گفت که Zapproved را خریداری کرده است، یک پلتفرم نرم افزاری مبتنی بر پورتلند، Ore. که به وکلای شرکت ها در مرتب سازی و تجزیه و تحلیل داده ها کمک می کند.

این شرکت ها شرایط را فاش نکردند، اما ارزش این معامله “صدها میلیون” دلار گزارش شده است. Zapproved که در سال 2015 15 میلیون دلار از مدیریت سرمایه گذاری K1 جمع آوری کرد، در رتبه 92 brooztechnology 200، لیست ما از بهترین استارت آپ های خصوصی در شمال غربی اقیانوس آرام قرار گرفت.

LawSites گزارش داد که تقریباً تمام 130 مدیر اجرایی و کارمند Zapproved به Exterro منتقل خواهند شد، از جمله مدیر عامل Monica Enand، که Zapproved را در سال 2008 تأسیس کرد. تعداد کل کارکنان 750 نفر خواهد بود.

Zapproved که در سال 2008 تأسیس شد، نرم افزار کشف الکترونیکی را به بیش از 350 تیم حقوقی شرکت می فروشد. Vista Equity Partners که اکثریت سهام Zapproved را در سال 2017 به دست آورد، پس از خرید سهام اقلیت را حفظ خواهد کرد.

Exterro که نرم‌افزار کشف الکترونیکی قانونی را نیز می‌فروشد، یک شرکت نمونه کار از Leeds Equity Partners است. شرکت سهام خصوصی مستقر در نیویورک برای اولین بار در سال 2018 روی این استارتاپ سرمایه گذاری کرد و بیش از 100 میلیون دلار را به Exterro اختصاص داد تا اکثریت سهام را در اختیار بگیرد. به گزارش رویترز، Exterro در حال بررسی عرضه اولیه اولیه سهام (IPO) برای سال 2024 است.

در ماه ژوئن، Exterro سرمایه جدیدی را از Coller Capital و Glendower Capital تأمین کرد، تا حدی برای یافتن شرکت هایی برای خرید. ارزش سهام Exterro بیش از 1 میلیارد دلار بود که آن را به یکی از معدود شرکت های تک شاخ اورگان تبدیل کرد.