• خانه
  • اخبار
  • Expedia در حال حذف الزامات واکسیناسیون کووید برای کارمندان و دیگران برای ورود به اکثر دفاتر است

Expedia در حال حذف الزامات واکسیناسیون کووید برای کارمندان و دیگران برای ورود به اکثر دفاتر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Expedia در حال حذف الزامات واکسیناسیون کووید برای کارمندان و دیگران برای ورود به اکثر دفاتر است

Expedia در حال حذف الزامات واکسیناسیون کووید برای کارمندان و دیگران برای ورود به اکثر دفاتر است
نمایی از ساختمان اداری Expedia Group در محوطه ساحلی این شرکت در سیاتل. (عکس فایل brooztechnology/Kurt Schlosser)

گروه Expedia در حال پایان دادن به سیاست واکسیناسیون COVID-19 در اکثر دفاتر خود در سراسر جهان است، سیاستی که طبق آن کارمندان و سایرین باید واکسینه شوند و برای کار یا بازدید از فضاهای فیزیکی شرکت تقویت شوند.

مانند بسیاری از شرکت ها، غول مسافرتی آنلاین مستقر در سیاتل با اجرای یک سیاست سختگیرانه برای کسانی که مایل به کار حضوری در دفاتر هستند، از توصیه های بهداشتی و دستورالعمل های دولت محلی پیروی کرده است. دستورالعمل جدید، که از امروز اجرایی می شود، در ایمیلی در 22 سپتامبر از سوی مایکل دیویس ولاسکو، رئیس گنجاندن و تنوع در Expedia Group تشریح شد. (ایمیل کامل را در پایین ببینید.)

ولاسکو نوشت: “ما در حال حرکت از یک بیماری همه گیر به مرحله آندمیک هستیم و یاد می گیریم که با ویروس زندگی کنیم.” “ما در مرحله متفاوتی از ویروس نسبت به زمانی که سیاست را شروع کردیم، هستیم. واکسن ها، تقویت کننده ها و گزینه های درمانی در حال حاضر به طور گسترده در دسترس هستند و به محافظت از مردم در برابر بیماری های جدی کمک می کنند.

Expedia در بیانیه ای به brooztechnology گفت: “ما همچنان همه کارمندان را تشویق می کنیم تا واکسینه شوند و تقویت شوند و از راهنمایی های مقامات بهداشتی محلی خود پیروی کنند.”

خط مشی جدید از چند جهت بر کارکنان تأثیر می گذارد:

  • کارمندان، پیمانکاران و تامین کنندگان واکسینه نشده که قبلاً به دلیل سیاست واکسیناسیون اجازه ورود به دفاتر اکسپدیا را نداشتند، اکنون می توانند وارد شوند.
  • بازدیدکنندگان همچنین می‌توانند بدون مدرک واکسیناسیون وارد دفاتر شوند، اگرچه رویدادهای خانوادگی/دوستانی بزرگ‌تر تا پایان سال معلق خواهند ماند.
  • هزینه اضافی 170 دلاری مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده برای کارکنان واکسینه نشده حذف شده است.
  • همچنین الزام ایالات متحده مبنی بر واکسینه شدن افراد جدید برای واجد شرایط بودن برای کار را حذف می کند.
Expedia در حال حذف الزامات واکسیناسیون کووید برای کارمندان و دیگران برای ورود به اکثر دفاتر است
در مقر Expedia Group در سیاتل قبل از انتقال آن به فضای جدید در سال 2019 (عکس فایل brooztechnology/Kurt Schlosser)

یک نظرسنجی که در اوایل سال جاری توسط بلومبرگ استناد شد نشان داد که حدود یک سوم کارفرمایان به پایان کار خود پایان داده اند یا قصد دارند به آنها پایان دهند. ماه گذشته اکسیوس گزارش داد، اما شرکت هایی مانند گوگل و فیس بوک همچنان از افرادی که وارد دفتر می شوند باید واکسینه شوند.

Expedia در 55 کشور در سراسر جهان کارمندان دارد. مانند سایر غول های فناوری، این شرکت در طول همه گیری همه گیر بارها مجبور شد برنامه های خود را برای زمانی که امیدوار بود کارمندان را به دفتر بازگرداند تغییر دهد.

در فوریه، Expedia برنامه‌های خود را برای اجرای یک سیاست کاری ترکیبی از 4 آوریل اعلام کرد، با این انتظار که “کارکنان حداقل 50٪ از وقت خود را در دفتر کار کنند و با رهبران مربوطه خود بر اساس برنامه زمانی مناسب کار کنند.” ولاسکو این تمایل را در ایمیل جدید تکرار کرد.

گروه Expedia علاوه بر پرچمدار Expedia.com شامل برندهای مسافرتی مانند vrbo، Orbitz، Hotwire، Trivago، Hotels.com و Egencia است. این شرکت حدود 3200 نفر در سیاتل و حدود 7400 نفر در ایالات متحده استخدام می کند.

Expedia درآمد 3.2 میلیارد دلاری را در سه ماهه آخر خود گزارش کرد که 51 درصد نسبت به سال گذشته و 1 درصد نسبت به سه ماهه دوم سال 2019 افزایش داشت. به دلیل وجود اقتصاد نامطمئن و اثرات ماندگار کووید-19 در سراسر جهان، تقاضای سفر بالا را ذکر کرد.

این شرکت در سال 2019 از خانه قدیمی خود در مرکز شهر Bellevue، واشنگتن، به یک دفتر مرکزی بزرگ در اسکله مرکز شهر سیاتل نقل مکان کرد.

این ایمیل کامل از Velasco است:

سلام تیم

اگر در چند ماه گذشته به تعطیلات رفته‌اید یا برای کار به سفر رفته‌اید، احتمالاً کشورهایی را دیده‌اید که شرایط کووید-19 خود را رفع کرده‌اند و زندگی به روال عادی باز می‌گردد. ما از یک بیماری همه گیر به مرحله آندمیک می رویم و یاد می گیریم که با ویروس زندگی کنیم.

همانطور که در طول همه‌گیری انجام داده‌ایم، تصمیم‌های سیاستی خود را در مورد کووید-19 بر اساس آخرین علم و راهنمایی‌های مقامات بهداشتی مانند سازمان بهداشت جهانی (WHO) و مراکز کنترل بیماری ایالات متحده (CDC) قرار می‌دهیم. بر اساس آخرین دستورالعمل، ما سیاست واکسیناسیون خود را از 3 اکتبر حذف می کنیم (به جز در اردن، جایی که قانون محلی همه را ملزم می کند که در محل کار واکسینه شوند). ما در مرحله متفاوتی از ویروس نسبت به زمانی که سیاست را راه اندازی کردیم، هستیم. واکسن ها، تقویت کننده ها و گزینه های درمانی در حال حاضر به طور گسترده در دسترس هستند و به محافظت از مردم در برابر بیماری های جدی کمک می کنند.

در حالی که ما شما را تشویق می‌کنیم که در مورد واکسیناسیون‌های خود به‌روز باشید و به پیروی از دستورالعمل‌های سازمان بهداشت محلی ادامه دهید، دیگر نیازی به واکسینه شدن و تقویت برای ورود به اکثر دفاتر ما در سراسر جهان نداریم.

این یعنی چی:

– کارمندان، پیمانکاران و فروشندگانی که قبلاً به دلیل سیاست واکسیناسیون ما اجازه ورود به دفاتر ما را نداشتند، می توانند از 3 اکتبر (به جز اردن) وارد دفتر شوند. به عنوان یادآوری، ما انتظار داریم که کارمندان حداقل 50٪ از وقت خود را در دفتر بگذرانند، مگر اینکه به طور کامل از راه دور تأیید شده باشند. ما می دانیم که سازگاری با یک روال جدید به زمان نیاز دارد، بنابراین اگر مدتی است در دفتر نبوده اید، با مدیر خود در مورد اینکه برنامه جدیدتان چگونه خواهد بود و هر گونه حمایتی که ممکن است برای این انتقال نیاز داشته باشید صحبت کنید.

— ما در حال حذف خط مشی واکسیناسیون و بازدیدکنندگان از 3 اکتبر (به جز اردن) هستیم. با این حال، در حالی که خود را با این تغییر وفق می‌دهیم، برگزاری رویدادهای بزرگ با خانواده و دوستان را برای بقیه سال به تعویق می‌اندازیم.

– در ایالات متحده، ما در حال حذف 170 دلار هزینه اضافی مراقبت های بهداشتی در ماه برای کسانی که واکسینه نشده اند، از اول سپتامبر اعمال می شود. ما همچنین در حال حذف الزامات خود در ایالات متحده مبنی بر اینکه افراد جدید استخدام شده علیه کووید-19 واکسینه شوند تا واجد شرایط استخدام شوند، از 3 اکتبر اجرایی می شود. ما درک می کنیم که این یک انتقال خواهد بود. ما به انجام ردیابی تماس در دفاتر خود و همچنین اقدامات تمیزکاری پیشرفته برای حفظ امنیت همه ما در دفاتر ادامه خواهیم داد.

می‌خواهم از تیم مردم، امکانات، حقوقی، ارتباطات و تعداد بی‌شماری دیگر که به ما در عبور از این بیماری همه‌گیر کمک کرده‌اند، تشکر کنم. به روز بودن و پاسخگویی به نیازهای محلی که همیشه در حال تغییر هستند کار آسانی نیست. ما از تلاش و فداکاری شما قدردانی می کنیم.

از انعطاف‌پذیری شما در حین عبور از همه‌گیری با هم متشکریم.

بهترین،

مایکل دیویس ولاسکو