• خانه
  • اخبار
  • Eviation برنده سفارش از Evia Aero آلمان برای 25 هواپیمای تمام الکتریکی آلیس است

Eviation برنده سفارش از Evia Aero آلمان برای 25 هواپیمای تمام الکتریکی آلیس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Eviation برنده سفارش از Evia Aero آلمان برای 25 هواپیمای تمام الکتریکی آلیس است

Eviation برنده سفارش از Evia Aero آلمان برای 25 هواپیمای تمام الکتریکی آلیس است
طرح مفهومی یک هنرمند، هواپیمای آلیس شرکت Eviation را در رنگ Evia Aero نشان می‌دهد. (تصویرسازی توسط Eviation)

Eviation Aircraft مستقر در آرلینگتون واشینگتن می‌گوید Evia Aero، یک شرکت هواپیمایی منطقه‌ای اروپایی نوظهور که مقر آن در آلمان است، نامه‌ای مبنی بر خرید 25 هواپیمای تمام الکتریکی آلیس Eviation امضا کرده است.

این شرکت هواپیمایی هنوز وارد سرویس نشده است، اما در نهایت قصد دارد از هواپیمای 9 سرنشین آلیس به عنوان هواپیمای اصلی برای سفرهای نقطه به نقطه منطقه ای در آلمان، دانمارک، بلژیک، اتریش و هلند استفاده کند.

فلوریان کروزه، موسس و مدیرعامل Evia Aero، امروز در بیانیه‌ای گفت: ما همراه با Eviation، پیشگام در پروازهای الکتریکی، ناوگانی از هواپیماهای بدون آلایندگی را معرفی خواهیم کرد که نحوه تجربه سفرهای منطقه‌ای در اروپا را متحول خواهد کرد. اخبار. ما عمیقاً متعهد به تحول کامل صنعت هوانوردی با اجرای چرخه کامل تولید انرژی محلی، ذخیره سازی و عملیات پرواز هستیم.»

گرگوری دیویس، رئیس و مدیرعامل Eviation، از تعهد Evia Aero به حمل و نقل هوایی الکتریکی استقبال می کند. دیویس گفت: «ایجاد یک ناوگان پرواز اروپایی تمام الکتریکی از هواپیماهای آلیس به آینده پروازی پایدار از نظر اقتصادی، زیست محیطی و اجتماعی کمک خواهد کرد.

Eviation نمونه اولیه Alice را در اولین آزمایش پرواز خود در ماه گذشته قرار داد. این هواپیما دارای دو موتور 640 کیلوواتی MagniX است که در اورت، واشنگتن تولید شده اند و انتظار می رود تا سال 2027 در پیکربندی های مختلف برای برنامه های مسافربری، بار و سفرهای تجاری در دسترس باشد.

علاوه بر سفارش Evia Aero، این شرکت تعهدات خرید Alice از DHL Express، Cape Air و GlobalX را نیز دارد. شرایط مالی سفارشات اعلام نشده است.

بعید است که هواپیمای Alice شرکت Eviation تنها هواپیمای بدون آلایندگی در ناوگان Evia Aero باشد. در ماه ژوئن، Evia Aero قرارداد جداگانه ای با شرکت بریتانیایی Cranfield Aerospace Solutions برای خرید 10 کیت تبدیل سلول سوختی هیدروژنی برای هواپیماهای 9 سرنشین جزیره بریتن-نورمن امضا کرد.