• خانه
  • اخبار
  • Epic Games پروژه Metavars را با جمع آوری 2 میلیارد دلار سرعت می بخشد

Epic Games پروژه Metavars را با جمع آوری 2 میلیارد دلار سرعت می بخشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Epic Games پروژه Metavars را با جمع آوری 2 میلیارد دلار سرعت می بخشد

اپیک گیمز که قصد دارد طرح‌های جدیدی را برای حضور در متاور راه‌اندازی کند، اعلام کرد با سرمایه‌گذاری ۲ میلیارد دلاری وارد فاز جدیدی شده است.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، اپیک گیمز قصد دارد از سرمایه های جمع آوری شده برای پیشبرد برنامه های خود برای ساخت متواری و حمایت از رشد آن استفاده کند. این سرمایه گذاری توسط سونی و کرکبی انجام شده است. البته سونی در حال حاضر سابقه سرمایه گذاری در Epic Games را دارد.

کرکبی بنیانگذار گروه لگو است. اپیک گیمز قصد دارد با همکاری Lego Crop نسخه ای برای کودکان از Metavar توسعه دهد. جزئیات بیشتری از این پروژه هنوز منتشر نشده است. سونی و کرکبی حدود 1 میلیارد دلار در Epic Games سرمایه گذاری کرده اند.

با رشد روز افزون متاور، شرکت های مختلف سعی در مشارکت در آن به روش های جدید دارند. سونی قبلاً از طریق خرید بانجی قصد خود را برای سرمایه گذاری در دنیای مجازی اعلام کرده بود و اکنون این شرکت در حال سرمایه گذاری یک میلیارد دلاری در Epic Games برای همین منظور است. مدیرعامل اپیک گیمز در بیانیه ای اعلام کرد که سرمایه گذاری هنگفت دو شرکت باعث تسریع در توسعه متاور و ایجاد فضاهای سرگرم کننده در این فضا می شود.